dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-23, 21:52 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Fashion House jest w Piasecznie niedaleko mnie. Lubię tez tam robić zakupy. Taki wypad, żeby odwiedzieć conajmniej połowę ze 120 sklepów to pół dnia szaleństwa zakupowego. Dobrze, że mają tam kilka knajpek to można coś zjeść i dalej shoppingować. Jeśli o markę chodzi to ostatnio upodobałam sobie PINKO.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2016-05-22, 09:48 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ciuchy to raczej to co mi się podoba, chociaż zauważam,że z jakością materiałów jest słabo... i ciężko coś fajnego upolować, a jeśli chodzi o buty to muszą być wygodne i dobre jakościowo i ostatnio w Ryłko kupowałam baleriny i dzieciakom też tam kupuje buty, bo są i wygodne i fajnie się prezentują

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2016-07-06, 20:20 
Air Force - mają super, buty . http://air-force.pl/ , tutaj zawsze kupuję i są super.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2016-07-25, 10:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-07-25, 10:36
Posty:1
Hej :) uwielbiam kupować przez internet bo po pracy mam czas tylko na chwilę relaksu, a resztę dnia staram się spędzić z moją rodziną ;) Głównie kupuję spodnie bo tu mam pewność, że rozmiar, który wybiorę na pewno będzie odpowiedni :) Moimi ulubionymi markami są Lee i Wrangler. Lubię też szukać jakiś udogodnień cenowych i dlatego kupuję w outlecie :) Polecam stronę http://www.jeansclub.biz/index.php Mają dużo ciekawych spodni w bardzo atrakcyjnych cenach i do tego błyskawiczną wysyłkę (czyli to co chyba każda kobieta lubi w zakupach najbardziej). Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z zakupów i kupuję tam naprawdę sporo dla siebie i męża. Pozdrawiam serdecznie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2016-07-30, 18:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-12, 23:17
Posty:21
Uwielbiam markę Adidas - cenię sobie nie tylko buty, ale także ubrania tej marki:) To mój ulubiony sklep z ciuszkami tej marki: http://adidas-oldschool.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2016-10-21, 16:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-10-07, 18:06
Posty:20
Ja kupuje ciuchy w sklepach internetowych i nie ma znaczenia dla mnie jakiej są marki. Ważne jest to by były dobrej jakości. Duży wybór fajnych rzeczy znajdziesz na goodlookin.pl . Mają tam bardzo fajne kurtki .Myślę, ze znajdziesz tam coś dla siebie . Plusem jest to, że mają bardzo szybką wysyłką i dobre ceny :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2016-11-10, 03:40 
Ja też w zasadzie wszystko nabywam przez Internet. Taka juz jestem, że nie lubię chodzić po sklepach i godzinami grzebać. Czasami jak się zmuszę i trochę połażę, to najczęściej wracam z niesmakiem i poczuciem klęski. Ostatnio najczęściej kupuję na stronie sarafis.club, bo lubię markowe ciuchy w sportowym stylu. Mogę przegladać ciuchy siedzac wygodnie w domu i to jedna z największych zalet neta jak dla mnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2016-11-18, 12:43 
ja takich ciuchów powiedziałabym "codziennych" to jakoś tak nie przywiązuje wagi i nie mam ulubionej marki, jak mi coś wpadnie w oko to kupuję i tyle, jakościowo chyba wszystko podobne, ale jeżeli chodzi o sportowe rzeczy to zupełnie inna bajka bo to nie są rzeczy na jeden sezon i tu bardzo pilnuję jakości 4f.com.pl lubię najbardziej, polska marka a te zagraniczne gdzie płaci się tylko za znaczek bije spokojnie na głowę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2017-05-09, 12:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Oprócz typowo sportowych jak nike lubię UnderArmoura i jemu podobne marki outdoorowe. Na lato idealnie się taka odzież termoaktywna nadaje, a i zimą jest nieodzowna na nartach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaka jest wasza ulubiona firma ubran ??
PostNapisane: 2017-05-17, 21:33 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja nie mam jednej ulubionej, ale często zamawiam przez neta i ostatnie moje zakupy w goodlookin robiłam

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO