dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-12-26, 15:40 
oleczka22 napisał(a):
Natty napisał(a):
yeti to nie takie rzeczy sie do zboczen zalicza :mrgreen:
Ja czasami tez piore nowe rzeczy zeby ladnie pachnialy :)


A ja kocham wlasnie zapach nowych rzeczy.

[ Dodano: 2006-08-02, 23:28 ]
Replay ma swietne ciuchy,ale niekoniecznie na moja kieszen,dlatego kupuje duzo w ONLY



ciuchy z cubusa zawsze śmierdzą takim "zapachem nowych ciuchów" fó ;P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 10:47 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
a ja z markowych uwielbiam firmę carry - co prawda czasem trzeba troske kaski wydac, ale ciuchy są rewelacyjne... h&m tez mają świetny wybór - maja teraz świetne koszule... i gorsecik ostatnio super tam nabyłam. :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 12:40 
fajna była kolekcja victora&rolfa :) na ktora sie nie zalapałam :)

ja lubie retro jeans ;p ale, że moje wymarzone spodnie kosztowały tam 4OOzł to przeginka :P
dobrze, że jak się kończy kolekcja to przeważnie zostają moje rozmiary przecenione o połowe xDD"""

no ogólnie ubieram się w reserved, americanosie, bigstarze, H&M :) Zara też ma fajne ciuchy :)

ogólnie nie pamietam gdzie sie ubieram bo chyba z ponad pół roku nie byłam na zakupach ciuchowych, thanks father. ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 18:53 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja tez juz pol roku nie bylam na zakupach ciuchowych ! (nie liczc w listopadzie kurtki, porfela i rekawiczek) ale to i tak troche nie to co nowe gatki albo bluza :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 23:12 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
No tak... moze sie na ciuszkach nie znam za bardzo, bo firmowych nie mam ( jak na razie <lol> ) Nike... zdecydowanie. Ale nie tylko ciuszki robią fajne, bo i butki sa zawaliste... Anulka trzeba się wybrać do tego H&M :P Pozdrówki

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-28, 15:33 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja powiem szczerze ze ubrania z nike mnie nie porazaja, mam jedne buty z tej firmy, zaplacilam za nie duzo ale mam je juz 2-gi rok (jak na mnie to rekord) ale bluzki stamtąd raczej mi sie nie podobaja, spodnie tez, w wiekszosci dresy.

I przypomnialo mi sie ze w grudniu kupilam sobie jednak spodnie, dzinsy, w takim sklepie Euro Moda, normalnie wypasne i nawet nie takie drogie. Znacie ten sklep, albo raczej ta firme ?? Dziwny ten sklep, w srodku wyglada troche jak ciucholand ale ubrania tam sa nowe, bardzo fajne ;-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-13, 01:04 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
A ja w h&m często kupuję. Kurcze i nie wiem czemu ale boję się kupić coś w lumpeksie, bo potem mnie wyśmieją czy coś, bo ja strasznie sie przejmuję tym co o mnie powiedzą, ale jeszcze dziecko jestem...

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-13, 01:12 
kasioolka56 napisał(a):
A ja w h&m często kupuję. Kurcze i nie wiem czemu ale boję się kupić coś w lumpeksie, bo potem mnie wyśmieją czy coś, bo ja strasznie sie przejmuję tym co o mnie powiedzą, ale jeszcze dziecko jestem...


e tam, w lumpexach sa tez firmowe rzeczy :) zreszta nigdzie nie pisze, ze to ubranie z lumpexu a one są przewaznie prawie jak nowe:) wiec nikt nie musi wiedzieć:) poza tym tam są ciekawe ciuchy :) nawet gwiazdy kupują w lumpexach :) {ogladalam na vh1}
tylko na mnie tam rozmiarow nie ma:P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-13, 10:04 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Kasioolka no wiesz ubrania w lumpekach czasem mogą być fajne tylko ty sie o to boisz, że cie ktoś wyśmieje. Nie przejmuj sie tym co powiedzą o tobie inni bo wkońcu ubierasz się tak jak chcesz, a nie tak jak ktoś ci każe. Z drugiej strony nie wiem jak jest w lumpeksach, bo w swoim życiu nigdy tam nie byłam, ale mówią że czasem fajne ciuszki są ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-13, 11:52 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
ja tam bardzo lubię lumpexy. Niewielkie prawdopodobieństwo, że ktoś będzie miał taki ciuch jak Ty. a jak chodzę na zakupy, to nie przywiązuje wagi do marki i często nawet nie wiem w jakim sklepie jestem ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO