dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zakupy odzieżowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-01, 18:31 
Najczęściej kupuje w hurtowni odzieżowej damskiej i męskiej - Onlinehurt. Bardzo dobra jakość. Chwalę sobie ich bluzki :) Są bardzo wygodne i dopasowane rozmiarowo:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-03, 15:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-08, 23:47
Posty:29
Mnie się spodobał ostatnio sklep Depare z niedrogimi damskimi ciuszkami http://depare.pl bardzo ciekawe modele sukienek wiosennych mają i wyjściowych też


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-12, 13:25 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-12, 12:47
Posty:49
ja lubię odwiedzać targi młodych polskich projektantów :) mozna trafic na bardzo oryginalne rzeczy w rozsądnej cenie. Polecam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-12, 21:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Uwielbiam jeździć do Fashion House Warszawa. Zabieram przyjaciółki i buszujemy po sklepach :D Jest tam mnóstwo sklepów znanych marek z wyższej półki, w tym moje ukochane PINKO! Ale również sa sklepy znanych sieciówek, jest w czym wybierać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-13, 22:06 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Brzmi całkiem fajnie, może i ja zajrzę. Gdzie to się mieści dokładnie? Przy jakimś centrum handlowym?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-20, 14:06 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Fashion Hous samo w sobie jest centrum handlowym. To Warszawskie jest koło mnie, bo przy ul.Puławskiej jak się do Piaseczna jedzie. Najczęściej kupuję tam buty, ale fakt, że można tam kupić niemalże wszystko. I co dla mnie fajne, mają plac zabaw wielki z piłkami dla dzieci i można za zostawić malucha na czas zakupów. Niedawno były wyprzedaże. Ale pojawiają się co jakiś czas więcj trzeba śledzić :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-22, 07:06 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
No, mój "maluch" to raczej zaraz poleci buszować po sklepach jak znam życie, bo jest już na etapie "Mamo, ale wszystkie dziewczyny to noszą!!!". ;) Z przyjemnością zajrzę przy okazji, bo naprawdę mnie zaciekawiłyście tym FH.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-23, 20:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Dla mnie przede wszystkim super jest to, że wszystko w jednym miejscu. Na kawę można jeszcze skoczyć z przyjaciółka i mnóstwo promocji dodatkowo :) A powiedzmy tak szczerze, czego kobieta potrzebuje więcej :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-24, 00:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
Ja ostatnio boję się przez internet kupować, muszę znowu nabrać odwagi, żeby trafiać na towar zgodny z opisem. Ostatnio robiłam zakupy w sklepie zebra w Warszawie, ponieważ zmienili lokalizację i jechałam na Ursus Ul. Kolorowa :D mialam kolorową przygodę ;)

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2015-04-24, 11:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Zawsze możesz postąpić nieco inaczej, co akurat w wypadku odzieży, butów jest dobrym pomysłem. Najpierw oglądasz coś w sklepie internetowym, a potem udajesz się do ich salonu na przymiarkę i zakupy. Tak kupowałam Adidasy w salonie Sizeera. Zresztą najlepiej korzystać ze sprawdzonych miejsc, wtedy nie ma żadnego niebezpieczeństwa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO