dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zakupy odzieżowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-18, 21:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
ubrania głownie na bazarze. w necie boje się ubrać kupować bo wiecie czasem za małe czasem za duże etc. w sieci to tylko matras w ksiązki czy gry planszowe mnie zaopatruję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2016-09-29, 22:12 
W lecie kupiłam idealny kapelusz polskiej marki Magu Moda. Świetna jakość i ceny, może już teraz warto zaopatrzyć się w dodatki na kolejne wakacje ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2016-10-06, 22:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja co roku przed zimą kupuję ciepłe kurtki z futerkiem albo kamizelki futrzane :) zawsze zamawiam na http://korczakisyn.com/ bo mają rzeczy bardzo dobrej jakości i dobre ceny :) zawsze jestem zadowolona z zakupu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2016-10-20, 09:14 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja kurtkę ostatnio w sklepie goodlookin.pl kupowałam, świetna, puchata, dopasowana. Zadowolona jestem bardzo. A pewnie za bardzo podobna w galerii zapłaciłabym drugie tyle.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2016-10-28, 14:48 
Ja osobiście jestem wielką fanką sportowych ciuchów, najlepiej tzw. wiodących marek ;) Mieszkam jenak w małym miasteczku, więc dostęp do nich mam słaby, a jeżeli już to w osłabiających cenach :D Internet to dla mnie jedyny sposób kupienia tego, co potrzebuję. Najczęściej szukam gdzieś na typowych stronach zajmujących się sprzedażą różnego typu przedmiotów, ale ostatnio bardzo często zaglądam na stronę sarafis.club, bo tam mają duży wybór odziezy sportowej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2016-11-22, 00:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-10-07, 18:06
Posty:20
Jak zakupy odzieżowe to tylko w sklepach internetowych, ponieważ w nich jest bardzo duży wybór, a ceny są o wiele bardziej korzystne. Każdy kto uwielbia kupować ciuchy polecam zacząć kupować w sklepach internetowych takich jak goodlookin.pl ponieważ można sporo zaoszczędzić :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2016-12-08, 09:57 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Wikar napisał(a):
Jak zakupy odzieżowe to tylko w sklepach internetowych, ponieważ w nich jest bardzo duży wybór, a ceny są o wiele bardziej korzystne. Każdy kto uwielbia kupować ciuchy polecam zacząć kupować w sklepach internetowych takich jak goodlookin.pl ponieważ można sporo zaoszczędzić :)

Dokładnie, a ten sklep jest akurat super bo można w dobrej cenie mieć dobrej jakości rzeczy. No i warto polubic ich profil na fb - często mają konkursy i można kurtkę po prostu wygrać.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2017-01-29, 00:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Jeśli będziesz kiedykolwiek zamawiać odzież z USA to możesz skorzystać z http://www.mymeest.pl/ Wyślą paczkę do Polski za niewielką opłatą. Niestety większość sklepów online w stanach nie ma opcji wysyłki międzynarodowej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2017-02-09, 23:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
ja ostatnio przekonałam się do zakupów poprzez internet i zamawiam głównie z goodlookin, powyżej 200 zł mam darmową wysyłkę i jakość ok. wizualnie takie same ubrania jak na stronie. Z allegro też zamawiam różne rzeczy ale to już od wybranych i znanych już osób.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupy odzieżowe
PostNapisane: 2017-02-16, 21:25 
ja też bardzo lubię zakupy przez internet i często poluję na jakieś perełki. Ostatnio wypatrzyłam, że w sklepie sportowym 4F jest jeszcze fajna promocja na ciuchy zimowe i kupiłam sobie kurtkę już na przyszły sezon, taką https://4f.com.pl/t4z16-kud005_plaszcz_puchowy_damski_kud005_-_granatowy_ciemny,12,102731.html jest przeceniona z 329 na 199 - naprawdę sie opłaca!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO