dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-18, 00:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
A ja sobie teraz zamówiłem takie buty http://www.tanisport.pl/adidas/Buty_ADI ... oduct.aspx Były sporo przecenione, a bardzo mi się podobały i jestem przywiązany do tej marki ;-)

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 10:16 
Jak buty dla faceta to wszystko byle nie glany i byle nie sandałki ze skarpetkami :) najfajniejsze są chyba jakieś fajne adidasy albo trapery (na zimę).A i nie rozumiem też noszenia takich wielkich wzorzastych adidasów z wywijanym językiem. Ja rozumiem, że moda "stanowa" ale żeby aż tak... :)
A najważniejsze to mieć swój styl, a nie iść z prądem i zmieniać gust co kolekcję.
pozdrawiam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-04, 00:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-28, 01:56
Posty:8
Lokalizacja: AzerbejdĹźan
Ja w swoich Adidasach Samoa, przechodziłam chyba ze 3 lata i nadal się trzymają, więc ze sportowych to chyba przy adidaskach zostanę... Inne marki generalnie tez lubię, ale największy sentyment mam do tych Adidasów:)

_________________
there are no crimes behind enemy lines


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-04, 17:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-03, 12:47
Posty:15
W każdej marce można znaleźć taki model, który się będzie podobał. Ja jestem przywiązana do nike, zawsze je kupuję, jak dla mnie są najwygodniejsze ;) Wiadomo, że do chodzenia na co dzień lepiej mieć inne buty niż np. do biegania, bo te ostatnie powinny mieć specjalną podeszwę, materiał itd. Jako, że od czasu do czasu lubię sobie pobiegać, do biegania mam inne buty, ale też nike ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 15:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Wypowiem się w waszym męskim wątku. A co! Moja ulubioną marką butów jest nike i takie też noszę. I lubię również jak facet nosi najki bo mi się podobają po prostu ich fasony. Nie wiem jak męskie ale damskie są mega wygodne! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 23:44 
A ja w tym roku kupiłem adidasy z Reeboka i muszę przyznać, że to najwygodniejsze buty jakie miałem w życiu (może dlatego, że nigdy wcześniej nie miałem firmowych xD ).
Szkoda tylko, że nie było innego koloru niż białe, bo fajnie wyglądają, ale szybko się brudzą ;/
A tak przy okazji - pierzecie swoje adidasy w pralce? ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 23:50 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Cytuj:
A tak przy okazji - pierzecie swoje adidasy w pralce?


Ja nie. Myje jedynie szczoteczką :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 23:55 
No to tak, jak ja. Pytam, bo wyprałbym je raz a porządnie, ale boję się, że się rozlecą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 12:55 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Jako osoba kompletująca mojemu mężczyźnie całą garderobę mogę napisać książkę na temat kupowania obuwia. Dodam jeszcze, że mam w domu trudny egzemplarz, który najchętniej robiłby zakupy raz na 10 lat i wymagał by owe zakupy utrzymały się w pierwotnej formie, bez żadnych śladów zniszczenia. Ostatnio obuwie sportowe kupuje tylko w tanisport.pl, mają tam bardzo duży wybór i przystępne ceny( sama również znajduję coś dla siebie).

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-24, 20:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Kupowanie butów z moim męzczyzną bywa koszmarem. Za kazdym razem przerabiamy ten sam scenariusz - nic mu się nie podoba, wszystko jest do bani albo za drogie. Od pewnego czasu poszłam po rozum do głowy i nie chodze juz z moim ukochanym na zakupy, tylko sama kupuje mu buty w internecie. Jemu pozostaje tylko zapłata za zamówiony towar:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO