dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-21, 17:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Całkiem niedawno wypowiadałam się tu o tym, że bardzo lubię buty Nike, a powiem Wam, że ostatnio zapisałam się na siłownię i musiałam kupić sobie buty na tę okazję i postawiłam na New Balance. Naprawdę nie miałam do tej pory tak bardzo wygodnych butów sportowych!! Więc chyba przerzucam się z moją ulubiona marką na New Balance właśnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-30, 21:58 
Witam,
Chciał bym się podzielić z wami pewnymi nieprzyjemnymi doświadczeniami z butami NIKE ZOOM KOBENHAVN.
3 miesiące temu kupiłem te buty w sklepie Perfekt Sport w Galerii Łódzkiej.
Dzisiaj zobaczyłem że podeszwa w jednym miejscu (taka okrągła "łatka" przetarła się (do jakiegoś plastiku). Pomyślałem o reklamacji produktu (mam złe doświadczenia z reklamacją butów sportowych)
patrzę na paragon a tam informacja : Obuwie do sportów halowych- indoor/ obuwie treningowe.

Oczywiście jest to bzdura ponieważ zgodnie z informacją o obuwiu "obuwie sportowe będące uzupełnieniem codziennego stroju. do ćwiczeń na powietrzu np. bieganie"

Rzeczoznawca z pewnością napisze (zgodnie z paragonem) że buty źle użytkowane. Oczywiście dzięki oszukańczym praktykom sklepu Perfekt Sport.

OSTRZEGAM PRZED OSZUSTWEM SKLEPU PERFEKT SPORT W GALERII ŁÓDZKIEJ!!! CZYTAJCIE PARAGONY!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-06, 15:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Wiesz co, ja mam swój zaufany sklep tanisport.pl, w którym już nie raz zamawiałam i jeszcze się nie spotkałam z żadnym wałem ani kantem. Obsługa jest bardzo spoko i zawsze szybko wszytko wysyła. Ceny są spoko, za swoje adaśki dałam ze dwie stówki? W Łodzi nie mieszkam, ale i tak spoko że ostrzegasz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-14, 20:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Z tego co widzę, to chyba większość osób jest za kupnem New Balance. Faktycznie to całkiem niezła marka, mają nawet swój sklep w sieci z tego co się nie mylę. Wśród sportowych butów są chyba najpopularniejsze. Poza tym są dość trwałe w porównaniu z innymi markami, więc chyba warto w takie zainwestować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-14, 21:32 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Z tego co ja widzę to najpopularniejsze są Nike. New Balance w sumie nie są specjalnie popularne, przynajmniej nie u mnie, ale ja mam już nie wiem którą parę i za każdym razem jestem zadowolony. Teraz musiałem się trochę przyzwyczaić bo nie wiedziałem że kupuję boty treningowe, z twardą podeszwą i stukam jak obcas :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: buty sportowe
PostNapisane: 2010-06-28, 22:23 
http://www.allegro.pl/item1096466516_bu ... a_bcm.html bokserki :) są ładne a za razem wygodne i fajnie wyglada jak ktoś ma je z dobrej firmy ale inne niż wszyscy (link na górze) takie jest moje zdanie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: buty sportowe
PostNapisane: 2010-07-19, 13:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-24, 12:07
Posty:10
Nie wiem czy już ich nie ma, czy chodzi o to maleńkie zdjęcie na dole? Bo jeśli to te brązowe ponad kostkę to moim zdaniem są bardzo nieładne. Ja ze sportowych butów najbardziej lubię Nike. Cenię tez reeboka, pumę, adidasa, itd, ale nike rządzi. Są wytrzymałe i mają super design, uwielbiam facetów w air force one;) Ale trzeba wiedzieć gdzie kupić, bo faktycznie można przepłacić. Tanie Nike mają na tanisport.pl. I dla kobiet i dla facetów, różne modele.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: buty sportowe
PostNapisane: 2010-10-21, 11:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Zależy do czego :) Nie ma jednych najlepszych sportowych butów do wszystkiego. Do koszykówki będą dobre jedne a do biegania zupełnie inne i każda firma jakby się specjalizuje w robieniu butów jednego rodzaju. Do biegania na przykład moim zdaniem najlepsze są buty new balance. Mają wytrzymała podeszwę z dobrym bieżnikiem, są wygodne i zapewniają mi odpowiednią przyczepność do podłoża :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: buty sportowe
PostNapisane: 2010-11-15, 15:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-15, 15:56
Posty:8
Witam, czy może mi ktoś polecić dobry sklep internetowy sprzedający markowe obuwie sportowe. Chodzi mi tutaj o buty do biegania, ale nie tylko. Dzięki za wszelką pomoc!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: buty sportowe
PostNapisane: 2010-11-19, 16:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-19, 16:15
Posty:13
lukmol26 napisał(a):
Witam, czy może mi ktoś polecić dobry sklep internetowy sprzedający markowe obuwie sportowe. Chodzi mi tutaj o buty do biegania, ale nie tylko. Dzięki za wszelką pomoc!

Dla mnie najlepszy sklep internetowy z obuwiem sportowym i nie tylko to SARAFIS. Tutaj masz adres ich strony www.sarafis.pl Korzystałem z ich usług już wiele razy. Super ceny i błyskawiczna wysyłka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO