dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Dobieranie oleju silnikowego
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-07-28, 20:42 
Czym jest w ogóle to lubemtach?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-07-30, 21:28 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
To narzędzie internetowe na stronie Shell. Schodzisz wprowadzasz dane auta podstawowe i podpowiada Ci jaki rodzaj oleju bdzie dobry dla Twojego auta. To z zaleceń producenta samochodu, więc możesz na tym polegać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-08-01, 09:14 
Ej świetna opcja, znalazłam na stronie to Lube Match https://www.shell.pl/kierowcy/oleje-silnikowe-i-srodki-smarne/dobierz-olej-do-silnika-shell-lubematch.html


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-08-25, 23:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
ben10 napisał(a):
Ej świetna opcja, znalazłam na stronie to Lube Match https://www.shell.pl/kierowcy/oleje-silnikowe-i-srodki-smarne/dobierz-olej-do-silnika-shell-lubematch.html


Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Nie trzeba szukać w książce serwisowej (nie każdy taką posiada) Można spokojnie w tej aplikacji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-08-31, 17:16 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
mazi07 napisał(a):
Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Nie trzeba szukać w książce serwisowej (nie każdy taką posiada) Można spokojnie w tej aplikacji.



LubeMatch od Shell to nie aplikacja tylko się wchodzi na stronie i można tam przeklikać. Nie trzeba nic pobierać ani instalować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-08-31, 20:52 
garaza napisał(a):
Sporo osób używa widzę Shell ale który z ich olejów macie zalany? Chciałabym jakiś dobry syntetyk.


Ja mam zalany Shell Helix SN 0W-20 https://www.shell.pl/kierowcy/oleje-silnikowe-i-srodki-smarne/oleje-samochodowe-helix/sn/shell-helix-ultra-sn-0w-20.html i moje auto bardzo go lubi. Lubie dbac o moje auto, więc olej wymieniam systematycznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-09-10, 13:29 
giwera napisał(a):
garaza napisał(a):
Sporo osób używa widzę Shell ale który z ich olejów macie zalany? Chciałabym jakiś dobry syntetyk.


Ja mam zalany Shell Helix SN 0W-20 https://www.shell.pl/kierowcy/oleje-silnikowe-i-srodki-smarne/oleje-samochodowe-helix/sn/shell-helix-ultra-sn-0w-20.html i moje auto bardzo go lubi. Lubie dbac o moje auto, więc olej wymieniam systematycznie.


a co ile wymieniasz ten olej?? I skąd wybór Shella?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-09-18, 20:50 
Dla mnie np. shell ma najlepsze oleje na rynku, mocno jestem do nich przekonany i nie zamieniłbym na inne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-09-25, 21:43 
pedero napisał(a):
Dla mnie np. shell ma najlepsze oleje na rynku, mocno jestem do nich przekonany i nie zamieniłbym na inne.


skąd takie przekonanie do tego producenta??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobieranie oleju silnikowego
PostNapisane: 2019-10-05, 16:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Jeżeli chodzi o mnie to ja tyle lat juz używam shella, że nie widzę dla niego innej alternatywy. Od wielu lat leję ich oleje i nigdy nie miałem żadnych przykrych sytuacji z nim związanych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO