dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie serwisować auto?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-08, 14:36 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
To jest właśnie wolny rynek, każdy ma wybór. Jeden woli podjechać do mechanika bo ma do niego zaufanie, a z kolei ktoś taki jak ja wybierze ASO bo do nich ma zaufanie. I to jest w tym wszystkim wspaniałe : )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-06-17, 00:40 
Ja tam ufam tylko sprawdzonym ludziom. Więc jeśli coś mi się dzieje z moją furą to dzwonie do http://besthol.pl/mechanika-samochodowa/ a oni przyjeżdżają i naprawiają mi na miejscu. Perfekcyjni jak szwajcarski zegarek


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-07-05, 09:15 
ja od lat ufam twojmechanik u mnie w Krakowie na Wadowickiej i nie zależnie czy chodzi o jakieś nagłe awarie czy regularne przeglądy wszystko robię u nich bo są pewni i co ważne nie wymyślają fikcyjnych usług jak wyczują że się człowiek nie zna co parę razy próbowali zrobić mojej żonie w inny miejscach (a źle trafili bo zna się na samochodach lepiej ode mnie:))


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-07-05, 19:53 
autoklima-grudziadz jest super i wbrew pozorom nie zajmują się tylko klimatyzacją ale mają też mechanikę i w obu tych obszarach działają bardzo sprawnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-07-18, 08:03 
I to jest fajne nic i nikt Cie nie ogranicza tylko ty sam. Dzięki temu mogę jeździć do serwisu Euromastera, który oferuje fajne promocje http://darmowyprzeglad.pl/ a nie do ASO gdzie trzeba płacić jak za zboże


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-07-31, 14:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
co do formy besthol to jak zgadzam się z kolegą. Jestem z Warszawy więc mam ich na miejscu no i super jest ta opcja z mobilnym warsztatem samochodowym który prowadzą. Nie raz jest tak, że jakiś drobiazg nie pozwala na jazdę to przyjeżdżają w kilka chwil, na miejscu naprawiają i autko śmiga :)
Teraz muszę zrobić diagnostykę komputerową i też skorzystam z ich usług http://besthol.pl/elektryka-samochodowa/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-08-10, 20:00 
Zgadzam się z Erniokiem. Autoklima Grudziądz jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i podchodzi do każdego problemu z dużym zainteresowaniem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-08-12, 09:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-12, 09:21
Posty:21
Kolego, takie zawieszenie Ironman znalazłem ostatnio w Quatro i już nie wiszę w terenie.
Zero problemów z montażem całkiem i miło się zaskoczyłem jeśli chodzi o jego wytrzymałość. No i jeszcze bardzo nie obciąża auta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-09-01, 13:06 
Jesli chodzi o Warszawę i okolice, to kiedyś znajomy mi polecił podjechać do Starych Babic i tam wpadłam na wspaniałych Panów ktorzy moją Asterkę postawili na nogi po stłuczce,a do tego naprawili klimatyzacje! Nawet nie wiedzialam ze mozna tak fajnie jezdzic samochodem w lato :D

Także polecam przejażdżke do 4auto :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2016-09-01, 17:30 
W Krakowie serwisoniwa najlepiej u tych gości: www.twojmechanik.com - specjaliści w każdym calu. Myślałem że moja stara astra dwójka już dłużej nie pociągnie ale zrobili z niej taką żylete, że chyba nie zmienie jej nigdy na nic. Polecam!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO