dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie serwisować auto?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-11-25, 13:32 
brywer napisał(a):
ja od lat ufam twojmechanik u mnie w Krakowie na Wadowickiej i nie zależnie czy chodzi o jakieś nagłe awarie czy regularne przeglądy wszystko robię u nich bo są pewni i co ważne nie wymyślają fikcyjnych usług jak wyczują że się człowiek nie zna co parę razy próbowali zrobić mojej żonie w inny miejscach (a źle trafili bo zna się na samochodach lepiej ode mnie:))




Również polecam tego mechanika.W aucie wyciekał olej i nie działał hamulec ręczny. Mechanicy z serwisu szybko wszystko skontrolowali i pozbyli się usterek.Dodatkowo za darmo umyli mi samochód. Bardzo profesjonalna obsługa od początku do końca, widać że pracownicy znają się na rzeczy. Cena dobra. Mogę polecić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-01-13, 15:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ameryki nie odkryliście bo generalnie Auto Serwis Wadowicka w Krakowie uważany jest za najlepszy serwis w mieście. Mało kto ma takie podejście do klienta jak oni. Ja zawsze korzystam z ich usług bo mąż ciągle w pracy (kierowca tira) więc nie mam wyboru ;p Żadna zła sytuacja jeszcze mi się u nich nie zdarzyła więc póki co 10/10 dla mnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-02-22, 22:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Warto mieć jeden zaufany warsztat samochodowy. Na http://www.hamownia.net/?filtry-dpf-fap znajdziesz warsztat w którym pracują profesjonaliści. Możesz tam m.in usunąć filtr w samochodzie i zwiększyć moc silnika. Oferta jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z konkurencją.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-02-28, 13:08 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
U nas bez zmian w tej kwestii. ASO Ford Motorcraft, mimo, że Galaxy już nie młody i dawno po gwarancji. Ale jakimś cudem tam wychodzi nam całkiem tanio i naprawy są zawsze na oryginalnych częściach.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-03-01, 23:26 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ford myśli o właścicielach nie tylko nowych, a i starszych modeli aut. Ale dla jednych i drugich zawsze znajdą się jakies promocje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-03-03, 11:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Ja serwisuję auto cały czas w jednym salonie. Jeśli auto ma zniszczony lakier a ty chcesz zmienic jego kolor i usunąć defekty warto udac się do http://zmienkolor.pl/ Odpowiednio zajmą się twoim samochodem, widziałam że mają przystępne ceny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-03-06, 14:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Ja naprawiam auto sam. Mam niewielki warsztat i cały czas staram się go odpowiednio wyposażyć. Być może za jakiś czas rusze z własnym biznesem. Dzisiaj na http://techsul.pl/products.php?375&cPath=58 znalazłem pistolet do pompowania kół i zastanawiam się nad zamówieniem go.Ofeta jest bardzo dobra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-08-07, 17:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Jak masz instalację lpg to najlepiej serwisować auto w sprawdzonym i polecanym warsztacie, ja jeżdżę do Kliniki lpg bo tam mi zakładali zestaw optima


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-09-25, 19:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-03-01, 12:15
Posty:3
moim zdaniem najlepszy serwis to Euromaster ostatnio miałem bardzo duży problem ze skrzynią biegów, w trzech miejscach nie wiedzieli co robić dopiero w Euromaster poradzili sobie z tym od ręki. Doskonale znają się na samochodach!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie serwisować auto?
PostNapisane: 2017-09-29, 11:01 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-05-23, 08:32
Posty:17
To zależy co konkretnie wymaga serwisowania, w aucie zepsuć się może całkiem sporo różnych rzeczy. Jednak bez względu na wszystko, zawsze dobrze jest udać się z problemem do firmy, której pracownicy znać się będą na rzeczy. Kiedyś jak padło mi w Audi turbo, to w Rakszawie w zakładzie TurboSpec, bardzo sprawnie poradzili sobie z regeneracją i dali rady co do tego, jak przedłużyć żywotność tej konkretnie części. Jak coś to Rakszawa jest w okolicach Rzeszowa. Może akurat ktoś kiedyś będzie miał okazję skorzystać z ich pomocy - naprawdę warto. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO