dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Motoryzacyjny prezent :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-24, 21:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Fajnym prezentem dla miłośnika motoryzacji też jest np. zakupienie jakiś akcesoriów do auta (bagażnik dachowy, uchwyt do roweru, ozdobne nakładki progowe, boxy dachowe itp.) To często przydaje sie takiej osobie polecam zajrzeć tutaj jest w czym wybierać: https://akcjaserwisowa.pl/akcesoria.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-07-26, 10:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Fajny pomysł :) Alkomat też super, nieraz szukaliśmy alkomatu po imprezie, to bardzo przydatna rzecz dla kierowcy. A coś bardziej z przymrużeniem oka - luksusowe auto, ale... sterowane :) Lamborgini :) https://zabawkisterowane.pl/p/355/682/lamborghini-lp700-4-z-kluczem-1-24--samochody-osobowe-zabawki-rc.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-07-27, 08:17 
Dla fana motoryzacji fajny prezent to ten! 1.http://www.total-care.pl/product-pl-235-COCKP
IT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i
-konserwacji-elementow-plastikowych.html ( o zapachu Hugo )Ja juz kupiłam
sowjemu mężowi na urodziny jak kupiłam bardzo mu się spodobał i teraz chętnie używa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-07-27, 11:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Myślicie, że alkomat to byłby trafiony prezent dla faceta? To chyba dosyć popularny ostatnio gadżet i nie sugeruje od razu problemów z alko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-07-29, 13:34 
Jak kupisz alkomat z dobrym sensorem to na pewno prezent okaże się trafiony. Bo teraz okres wakacyjny to i sprzyja imprezowaniu, a potem trzeba wracać do rzeczywistości, często samochodem. Ze sprawdzonych alkomatów dobre sensory są w Alkohitach. Sprawdziłem na sobie;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-07-30, 22:24 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
To fakt, 6 lat gwarancji dają na sensor, więc to nie byle co. No i są dokładniejsze niż półprzewodnikowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-08-02, 15:38 
ja mężowi ostatnio kupiłam motoryzacyjny prezent... zapach do samochodu K2 Vento :D! Fakt, że bez okazji, po prostu mi się spodobała mi się ładna buteleczka. I zapach też okazał się być bardzo przyjemny w samochodzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-08-16, 14:02 
A ja bym dała coś stąd: http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html tu są typowe motoryzacyjne prezenty! Przydatne jak i uniwersalne. Sama tam często kupuje. Dobra obsługa i niezłe ceny!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-08-27, 15:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 09:05
Posty:29
Wiem że na Myslefbook’u można zamowic fotografie w postaci obrazu na płótnie coś jak fotoobraz z kilku a nawet większej ilości zdjęć, koleżanka ma taki fotokolaż z wakacji i wygląda bardzo oryginalnie, a jakby zrobić tutaj motoryzacyjny footoobraz ze zdjęciami ulubionego samochodu lub samochodów?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Motoryzacyjny prezent :)
PostNapisane: 2017-09-05, 19:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-03-11, 12:03
Posty:3
Do samochodu fajne są pluszaki z minionków :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO