motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Motoryzacyjny prezent :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-08, 12:12 
Pochłaniacz

Adrenalin napisał(a):
Jak kupisz alkomat z dobrym sensorem to na pewno prezent okaże się trafiony. Bo teraz okres wakacyjny to i sprzyja imprezowaniu, a potem trzeba wracać do rzeczywistości, często samochodem. Ze sprawdzonych alkomatów dobre sensory są w Alkohitach. Sprawdziłem na sobie;)

My naszą x5 wykorzystujemy nie tylko w samochodzie, ale z myślą o gościach. Jeżeli urządzasz u siebie domówki i masz gdzie przenocować gości, to zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie potrzebował rano mocnej kawy, potem alkomatu i czasem kolejnej kawy lub czasu, żeby alkohol całkowicie wyparował z organizmu.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-09-12, 14:08 
Słuchaj może wziąć coś stąd:
konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/9264-f1-2017-edycja-specjalna-pc-pl-klucz.html
wg mnie fajna opcja no oczywiście zależnie od budzetu jakim dysponujesz.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-10-26, 17:39 
Adept

Wracam z informacją, że kupiłam tego elektrochemicznego alkohita na prezent, model x50, prezent przydał do gustu. Sama sprawdzałam jak działa, alko nie piłam i oczywiście wskazał 0,0, szybciutko można się nim sprawdzić, parę sekund to trwało. Dobre opinie zbierał w necie więc wiedzialam że to nie będzie jakiś szajs.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-10-29, 15:12 
Niech długo służy. Tylko co to za test jak nic nie piłaś. Najlepiej sprawdź sobie po kilku lampkach wina, połączysz wtedy przyjemne z pożytecznym. I zbadaj się 2-3 razy w krótkich odstępach czasu, żeby sprawdzić powtarzalność sprzętu. To najprostszy test w warunkach domowych.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-10-30, 00:27 
Władca pierścieni

My pokusiliśmy sie kiedyś o porównanie z alkomatem policyjnym, też alkohit wypadł całkiem nieźle. poza tym, nie wiem czy widzieliście w Motorze, jakoś kilka miesięcy temu porównywali kilka alkomatów i tam x60 wypadł nawet lepiej od policyjnego ;)

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-10-30, 16:52 
Może mało motoryzacyjna propozyacja, ale również bardzo fajna - http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/9124-destiny-2-collector-s-edition-pc-5030917214349.html jest to edycja kolekcjonerska, o której nie sposób zapomnieć!

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-11-08, 16:37 
Też myślę o alkomacie, spory wybór jest, czym się różnią te tańsze od droższych? Ile mniej więcej trzeba wydać na taki który się szybko nie zepsuje?

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2