dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Opony letnie - jakie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-21, 14:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
Idek napisał(a):
Całkiem niezłe opony, póki co chyba dopiero wchodzą na polski rynek ale na zachodzie są bardzo popularne, zwłaszcza w Anglii i Szkocji. Tutaj masz namiar u kogo można je założyć bo chyba na oponeo ich jeszcze nie ma http://www.prestivo.pl/dealerzy


Dzięki za stronę ale dilera już mam. Zamontowałem już nawet te opony Prestivo PV-S1 u siebie. Jeżdżę tydzień i oceniam opony pozytywnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2016-04-21, 21:10 
wochnik napisał(a):
Yokohama to moim zdaniem bardzo znana firma opona. A do jakiego auta zakładasz te opony AE-01??
Bo jak podobnej klasy i masy jak moje to może też się na takie zdecyduje


Auto Toyota Avensis, już są założone więc śmigam. Powiem Ci, że sprawdzają się, fajnie trzymają się drogi, nie zarzucają. Więc możesz śmiało je brać:P No i cenowo spoko!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2016-04-27, 11:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Mam nokiany, dobre opony, nie narzekam, pamiętajcie o paragonie z wymiany opon, jak zarejestrujecie w narodowej loterii paragonowej ministerstwa finansów https://loteriaparagonowa.gov.pl/ będzie szansa na nowiutką insignię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2016-04-29, 16:01 
Idek napisał(a):
Całkiem niezłe opony, póki co chyba dopiero wchodzą na polski rynek ale na zachodzie są bardzo popularne, zwłaszcza w Anglii i Szkocji. Tutaj masz namiar u kogo można je założyć bo chyba na oponeo ich jeszcze nie ma http://www.prestivo.pl/dealerzy


Dzięki za opinie. Niestety dalej na oponeo i tym podobnym stron nie ma, ale skorzystałem z linku do dealerów. Wybrałem AUTO CENTRUM BLASK ul. Bulwarowa 33 A
i zamontowałem w swoim Citroenie nowy komplet Prestivo PV-S1. Zobaczymy jak się będą sprawować po dłuższym czasie użytkowania. Jak dotej pory jestem zadowolony - przyczepność jak na moją jazdę jest świetna. Podczas deszczu również się sprawują się okej. Cieżko powiedzieć cos więcej, wkońcu to opony, tylko i aż opony :)

Jakbyś miał jakieś dodatkowe info to pisz. Interesuje mnie wytrzymałość tych opon :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2016-06-03, 13:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-04-28, 00:51
Posty:11
Wiesz ja kupowałam opony letnie jak i komplet zimowych na stronie http://oponyhurt.com/ , mają fajne , tanie i wysyłka przy przelewie jest darmowa. Jeżeli chodzi o konkretną firmę to obsługa telefoniczna może doradzić na spokojnie, które według nich sa najlepsze i najtrwalsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2016-06-17, 00:43 
Realnie nie mamy możliwości testować. Możemy polegać na zdaniu znajomych. Ja Ci powiem jedno. Jeśli będziesz mieć już wybrany model to kup na ringopony.com.pl
Mają najniższe ceny, a wybór jak nigdzie indziej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2017-03-31, 11:32 
no spoko całkiem są, to racja ;) a jak z dbaniem o opony u Was? bo ja długo po macoszemu trochę swoje traktowałem a jednak jak raz na jakiś czas poświęci im się trochę uwagi to można nieźle przedłużyć ich żywotność, z k2 do opon mam sigmę i super daje radę, nabłyszczenie solidne no i ochrona właśnie na plus jak najbardziej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2017-03-31, 16:08 
ja teraz opony przez logistykę opon zamawiałem i w sumie zastanawiam się jak tak długo mogłem nie ogarnąć tego, że jednak sensowniej jest zamówić sobie bez problemu opony w sieci i jest dużo taniej, dostawa szybka bardzo, ze znalezieniem odpowiedniego rodzaju nie miałem problemu bo strona fajna i w kieszeni sporo ostatecznie zostało


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2017-06-05, 11:07 
No bo przez neta się dużo bardziej opłaca i to żadna nowość. Logistyka opon faktycznie trzyma dobrze poziom bo maja ogromny wybór i niskie ceny. Też u nich zamawiałem kilka razy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opony letnie - jakie?
PostNapisane: 2017-07-19, 14:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-07-19, 14:03
Posty:1
a co sądziecie o wynajmowaniu opon? jak to wygląda cenowo, i czy to nowe opony tylko są wynajmowane??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO