dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-25, 08:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
Mięliśmy podobny problem z mechanikiem - po tygodniu jazdy pękł blok silnika. Na szczęście udało się jakoś z facetem dogadać, ale auto robił ponad trzy miesiące. Od tego czasu wszystkie naprawy (oczywiście te poważniejsze) robimy w ASO. Dostajemy fakturę, a poza tym oryginalne części i o dziwo auto wcale się nie psuje. Do tej pory robiliśmy rozrząd i coroczne przeglądy. Od tej pory omijamy pseudomechaników szerokim łukiem. Podobnie rzecz się ma z tankowaniem. Tankujemy na stacjach samoobsługowych, gdzie to samo paliwo co na Orlenie jest kilkadziesiąt groszy tańsze. A wracając do tematu, czyli nieuczciwego mechanika, to warto się ubezpieczyć w Dasie (ubezpiecza się samochód) i na całe "zło", które się z nim dzieje, otrzymujemy ochronę prawną. Znam jeden przypadek, kiedy facet pojechał do ASO kilkuletnim samochodem, a po awanturze wyjechał nową Borą...

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-25, 16:14 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
papilon napisał(a):
A wracając do tematu, czyli nieuczciwego mechanika, to warto się ubezpieczyć w Dasie (ubezpiecza się samochód) i na całe "zło", które się z nim dzieje, otrzymujemy ochronę prawną.


DAS przydatny jest również do walk z ubezpieczycielami w celu uzyskania normalnego odszkodowania.

papilon napisał(a):
wszystkie naprawy (oczywiście te poważniejsze) robimy w ASO.


Z tym ASO to też różnie bywa, bezgranicznie bym nie ufał ;-) Ale skoro się sprawdza, to czemu nie.

papilon napisał(a):
po tygodniu jazdy pękł blok silnika.


Że tak spytam - wiadomo z jakiego powodu? Blok silnika nie pęka ot tak se.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-07, 10:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-09, 23:44
Posty:35
Pękł blok silnika i wał korbowy wyszedł bokiem

_________________
Ile było dni do utraty sił...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-07, 13:16 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Uła, jak korba bokiem wyszła to faktycznie niefajnie :-(

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-19, 11:04 
Ja również niedawno miałem problemy z mechanikiem.Otóż była do wymiany uszczelka pod pokrywą głowicy,w seicento którym jeżdzi córka.Nie minęły 2 dni,i zauważyliśmy ponownie wycieki.Grzecznie wróciliśmy do warsztatu,i mówię w czym problem,proszę o ponowną wymianę tej uszczelki,ale zaznaczam że za nic nie będę płacił.Pan mechanik bardzo arogancko podniesionym głosem,oznajmił że za uszczelkę muszę ponownie zapłacić,i nie będę mu wmawiał,ponieważ on naprawia samochody od 30 lat.Było kilku klientów przy tym,więc ja także wykorzystałem to i dwa razy głośniej od niego,zażądałem wykonanie tej naprawy,i nie mam zamiaru płacić za jego błąd.Zrobił to,ale tym razem minął jeden dzień jazdy i znowu wyciek. :diabel: Tym razem córka pojechała to załatwić,dopiero za 3 razem wykonał to dobrze
Byłem jego klientem ok. 15 lat.Teraz ostrzegam innych,przed jego partacką robotą,i omijam ten warsztat. :bryka:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-20, 10:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
Kurcze powiem Wam, że ciężko jest znaleźć dobrego machanika... Bo niby pełno jest ich w każdym mieście, nie wiadomo którego wybrać... W aso też nie zawsze trafi się na fachowca- ja miałam amory odwrotnie założone/ nie wiedziałam, że tak się da, ale tak powiedzieli mi na przeglądzie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-20, 16:44 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
maleństwo napisał(a):
miałam amory odwrotnie założone/ nie wiedziałam, że tak się da


:shock: :shock: teraz to odpadłem...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-25, 00:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
No tak mi powiedzieli... Dlatego trafić no dobrego mechanika- bezcenne :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO