dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Problemy z mechanikiem !!!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-03, 08:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-03, 00:53
Posty:2
Mam pewien problemik! Pojechalem do mechanika, ktorego znajomi znaja wymienic w moim Audiku A3 rozrzad, koszt reperatury 800zl. Po 2 tygodniach slyszalem od kolegi z wlasnego doswiadczenia ze ten mechanik jest starszny juz sam niewiedzialem co mam myslesc.Wiec zrobilem tak: kolego pojechal do tego mechanik i rozmawial tam z jednym z nich i ten mu powiedzial ze uzywaja paskow z firmy "Gates" nastempnie sprawdzilismy z kolega jaki ja mam pasek, byl to dalej ten sam stary czyli orginalny z Audika!! Pojechalem do niego opowiadam mu to a on calyczas mi wmawia ze ten pasek jest nowy i ze w moim aucia takiego uzywali ( Napisy prawje cale zdarte z paska po 500 km) przeciesz to niejes mozliwe?! moze mi dac jakas rade?????


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Zepsuj mu reputację!!!
PostNapisane: 2009-03-03, 11:44 
Na takich czasem nie ma rady. Mi się na szczęście takie coś jeszcze nie przytrafiło, ale gdyby tak było to bym go tak załatwił że klienci omijali by go z daleka!
Po pierwsze, przekaż wszystkim znajomym te info. niech każdy wie co to za "znachor".
A tak dla pewności, by Twoje niezadowolenia na pewno zostało przez wszytskich usłyszane zaloguj się na stronie np OCEN-FIRME.COM.PL daj mu tam odpowiednią ocenę i opinię :crush:
Powodzenia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-03, 17:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
może spróbuj poszukać pomocy u rzeczoznawcy?

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-03, 23:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-03, 00:53
Posty:2
A co myslicie o tej stronie www.ocen-firme.com.pl w koncu tam patrzy duzo ludzi! Z tym rzeczznawca to moze byc problemik bo ten Mechanik jest bardzo uparty!!! I niewiem co mam teraz zrobic obawiam sie ze strace te pieniedze a mu i tak jest wszystko jedno czy przyjada tam jeszczeraz czy nie......najlepjej bym napisal cos o NIM zeby to wszyscy widzieli!!!! i zeby juz nikt sie niedal tak nabrac!!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 08:09 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
spam?

wiesz jak sie zalatwia takie rzeczy? poprzez umowy, jesli sie ktoras ze stron nie wywiaze to sie dochodzi roszczen w sadzie, a to ze umiescisz na jakiejs stronce adres podrzednego mechanika w niczym Ci nie pomoze, swoja droga to niezlych masz znajomych ze Ci polecili jakiegos fajansiarza.

PS. Znajac tendencje internautow moge Ci powiedziec ze pomysl tej strony jest mocno poroniony, ludzie maja jakis taki niecny zwyczaj ze pisza tylko cos negatywnego, raczej nie mowimy o tym ze Pani ktora sprzedala nam buleczki byla mila, ta strona ktora reklamujesz zamieni sie niedluga w ksiege skarg i zazalen.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 08:58 
Moze masz racje!Ale mysle ze w sadzie moge sie z nim klucic warto by bylo! Jak patrzylem na ta strone to moze dobrze ze jet taki portal gdzie mozna zobaczyc czy ktos jest dobry czy nie. Ale powinni ludzie tam wpisywac rowniez dobe uwagi!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 14:57 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Wiesz, jeśli ktoś ci poleca mechanika to lecisz zaraz do internetu szukać w masie ogłoszeń jakie ma komentarze? Tam wchodzą i piszą tylko ludzie którzy mieli niemiłe doświadczenia, a nie zaglądają tam ci bez doświadczeń.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 17:39 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A Fakturka za usługę była?

Jak nie ma, to ciężko będzie coś wydumać na ten temat.

Ale:

http://ford-scorpio.pl/forum/viewtopic.php?t=22872

Poczytaj to, może Ci to coś pomoże, tyle że akurat grubsza sprawa w zalinkowanym przeze mnie przypadku była :-(

Generalnie uważam - że tylko opinia rzeczoznawcy z PZM na przykład i sąd.

Inna droga nic nie da.

Ewentualnie - jeśli jakieś konkrety Ci trzeba będzie - będę się w niedzielę widział chyba z tym pechowcem, którego przypadek podrzuciłem, mogę wypytać co i jak.

Wal na PW/mail jak przygotujesz sobie listę pytań ;-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 18:03 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
i nie latwiej na forum? zapytasz i masz :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-04, 19:05 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Ja jeszcze od siebie dodam jedną rzecz.

Jeśli masz cierpliwość i kilka wolnych groszy - powalcz w sądzie, jeśli mechanior po dobroci nie uzna reklamacji opatrzonej opinią rzeczoznawcy. A można przypuszczać, że nie uzna. Jak dobra opinia i dobry prawnik Cię poprowadzi - sprawa wygrana.

Dwa powody są:

1) Będziesz mieć satysfakcję, że wygrałeś, bo koleś pewnie myśli że odpuścisz;
2) Kolesiowi nabrudzisz dobrze w i tak kiepskiej opinii. :-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO