dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

1 Drużyna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-08-25, 22:37 
Znalazło się trochę zdjęć. To 1 Drużyna i dh Józef Wysocki. Jakaś uroczystość we Wrocławiu koło 1960 roku, jakie straszne gruzy i zniszczenia, aż się wierzyć nie chce, że tak było. Może ktoś potrafi określić miejsce, czas i okazję.
Obrazek
Napewno matrosi
Obrazek
twarze mi znane ale.....
Rozładunek łodzi........
Obrazek Na Bełdanach pływaliśmy łodziami z klubu żeglarskiego "PaFaWag"


Ostatnio edytowano 2006-08-25, 22:52 przez Janusz, łącznie edytowano 3 razy

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

1 drużyna
PostNapisane: 2006-08-31, 21:58 
Obrazek po lewj stronie OMEGI. Na takich łódkach pływaliśmy po Bełdanach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-31, 22:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:32
Posty:272
Ze wzruszeniem znalazłam siebie na zdjęciu. Teresa :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-21, 04:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-05-21, 03:43
Posty:1
Szanowny Stanie!
Z wielka przyjemnoscia przeczytalam Twoje informacje o druzynie harcerskiej przy TiZSE. Jestem absolwentka Technikum z lat 1964/69 i dlatego wszystkie informacje na temat Szkoly bardzo mnie ciesza. Nie zechcialbys zamiescic swoich wspomnien w portalu nasza-klasa.pl. Probujemy tam odtworzyc historie Szkoly. Na razie jest nas malo, dlatego prosze Cie zapoznaj sie z nasza- klasa, gdyz mozna tam zrobic wiele dobrego dla pamieci o naszej Szkole.
Zpowazaniem, Elzbieta N.
Nasze Technikum zarejestrowane jest jako - Technikum Energetyczne (nieistniejace).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 14:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-04-12, 15:05
Posty:45
Niestety Ci, którzy mogą pamiętać Te czasy to obecnie "wapniaki" i "pierdziele". Komputer dla nich to czarna magia. W tej sytuacji trudno oczekiwać spektakularnych wypowiedzi. Z przykrością muszę napisać, że Drużynowy [nie piszę nazwiska] poproszony o wpis na temat odpowiedział, że "jakby tak pisał wszędzie to zabrakłoby mu czasu". Jak potrzebował by poprzeć jego wniosek na kandydowanie do senatu RP to przysyłał druchów z druczkami do wypełnienia, do rany przyłóż. Może dobrze że nie został wybrany. Wstyd druchu Józefie.


Ostatnio edytowano 2007-11-14, 14:18 przez stan, łącznie edytowano 2 razy

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

I Druzyna I Hufca Wrocław
PostNapisane: 2007-08-28, 20:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-04-12, 14:01
Posty:10
Pan Józef Wysocki były drużynowy jest mi in współorganizatorem rozbicia Harcerstwa i w chwili obecnej członkiem ZHR. Członkowstwo w ZHR spowodowało, że dh Józef olewa swą działalność w ZHP w I Drużynie i swoich druchów. Nie mam nic przeciwko ZHR ale wiem, że młodym harcerzom ZHR opowiada się o komunistycznym ZHP i nastawia wrogo do harcerzy z ZHP. Trzeba było być druchem I Drużyny, uczestniczyć w pracy I Drużyny by rozumieć idiotyczność komunistycznego ZHP. Być może komuna próbowała wpływać na ZHP, ale nie pamiętam by podczas działania w I Drużynie indoktrynowano nas treściami negatywnymi i nastawiającymi żle do otaczającego świata. Wpajano nam uczciwość, miłość do Polski. Tylko ludzie pozbawieni wyobraźni i zupełnie nieodpowiedzialni mogli rozbić Harcerstwo i przeciwstawić sobie młodzież. Ostatecznie straciły i ZHR i ZHP. Wstyd Józefie Wysocki :ohno: :hit:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 14:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-04-12, 15:05
Posty:45
Cós Ci się Władku pomerdało, bo dh Józef nie organizował ZHR a jedynie wspierał, co na jedno wychodzi.

[ Dodano: 2008-02-24, 20:21 ]
Janusz napisał(a):
Wątek ! Druzyny znalazł sie w Wikipedii i proszę sobie wyobrazić, że zakwalifikowano go do usunięcia gdyż opisuje "ZHP w ich ocenie Organizację zindoktrynowaną przez komunę"
Druch J. Wysocki był jednym z organizatorów obrony Panoramy Racławickiej, jednym z współtwórców ZHR i Jemu zawdzięczam, że nie splamiłem się żadnym niegodnym czynem w mym życiu i wszyscy druchowie z 1 Drużyny "wyrośli" na porządnych, świadomych Polaków. Jakiś dupek z Wikipedii wypisuje bezmyślne bzdury zupełnie nie oriętując się, że właśnie w latach 50/60 dorastało to pokolenie które później zburzyło mury. Tyle.
Drugim obozem na którym uczestniczyłem był w 1960 r obóz nad jeziorem Bełdany. Obóz był na bindudze nr.... ( binduga- polana nad jeziorem, gdzie zimą składa się drzewo do spławiania)
Dojechałem tam z druchem Jastrzębskim - autostopem.Obrazek Trzeci od prawej Boguś. Cholewcia nic nie pamietam kto na zdjęciu jest.

Trzeci od prawej "Boguś" Bogusław Dubielczyk z Pleszewa

[ Dodano: 2008-02-24, 20:27 ]
władek napisał(a):
Pan Józef Wysocki były drużynowy jest mi in współorganizatorem rozbicia Harcerstwa i w chwili obecnej członkiem ZHR. Członkowstwo w ZHR spowodowało, że dh Józef olewa swą działalność w ZHP w I Drużynie i swoich druchów. Nie mam nic przeciwko ZHR ale wiem, że młodym harcerzom ZHR opowiada się o "komunistycznym ZHP" i nastawia wrogo do harcerzy z ZHP. Trzeba było być druchem I Drużyny, uczestniczyć w pracy I Drużyny by rozumieć idiotyczność "komunistycznego ZHP". Być może komuna próbowała wpływać na ZHP, ale nie pamiętam by podczas działania w I Drużynie indoktrynowano nas treściami negatywnymi i nastawiającymi żle do otaczającego świata. Wpajano nam uczciwość, miłość do Polski. Tylko ludzie pozbawieni wyobraźni i zupełnie nieodpowiedzialni mogli rozbić Harcerstwo i przeciwstawić sobie młodzież. Ostatecznie straciły i ZHR i ZHP. Wstyd Józefie Wysocki :ohno: :hit:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-30, 11:55 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Proponuję niepolitykować bo powstaną następne podziały niepotrzebnie. :aragorn:

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: I Drużyna I Hufca Wrocław i zespół muz.Wrocławskie Kuran
PostNapisane: 2014-10-17, 20:41 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Z wielki żalem powiadamiam druhów o odejściu 16.10.2014 na wieczną służbę druha Adama Józefów.

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: I Drużyna I Hufca Wrocław i zespół muz.Wrocławskie Kuran
PostNapisane: 2014-10-17, 20:42 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Pogrzeb we Wtorek 21.10.2014 godz 12 cmentarz Grabiszyński

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO