dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: e-papieros
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-26, 23:05 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Wybrałam truskawkowego o zawartości tej nikotyny 18 :) Podpatrzyłam jakie liquidy wcześniej kupowała i wybrałam. Truskawka wydała mi sie ciekawa i mam nadzieję, że jej też się spodoba ;)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2016-08-06, 21:33 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
I jak? Spodobały się? Jeśli ktoś pali regularnie, to warto rozważyć sobie takiego e-papierosa do uzupełniania. Nie musisz za każdym razem kupować nowego, tylko dokupujesz sobie liquidy, które też są w różnych smakach i o różnych mocach. Zobacz, Eqlub ma fajne zestawy startowe. Ładnie wyglądają, więc nadają się nawet na prezent http://www.eqlub.pl/zestaw-startowy-eqlub :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2016-08-09, 14:39 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Właśnie bardzo jej sie spodobał. Nawet taki jednorazowy to dla niej ogromna wygoda, bo w pracy może sobie włożyć spokojnie do kieszeni kitla i nic jej sie nie wyleje, a ma zawsze pod reka. Teraz wziełam jej ten truskawkowy, ale już wiem, że chciałaby sprobowac też porzeczkowego i wiśniowego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2016-08-09, 21:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Chętnie przyłączę sie do waszej rozmowy, bo tak sie składa że od jakiegoś czasu przerzuciłam się na e-papierosy. Namówiła mnie przyjaciółka i kupiłam sobie właśnie zestaw startowy o którym mowa. Eqlub przypadł mi do gustu. Ma bardzo zgrabny wygląd i jest prosty w obsłudze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2016-08-12, 21:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Fajnie wyglądają te jednorazowe e-papierosy. Ten Eqlubtruskawkowy wydają mi się być taki kobiecy. U mnie w domu to żona lubi sobie od czasu do czasu zapalić, to jakbym jej taki kupił to byłaby zadowolona :) gdzie można je znaleźć?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2016-08-20, 19:13 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Relay, Inmedio, 1 Minute, Virgin... - zależy co masz po drodze. ;) Łap, na stronie podają listę miejsc, w których można o nie pytać http://eqlub.pl - przy okazji, mają teraz promocję i przy zakupie 4
e-papierosów albo liquidów, kolejny dostajesz gratis. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2017-02-09, 14:04 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-01-16, 10:24
Posty:11
jak coś to ja pale epapierosa od 3 lat. I wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że do papierosów już mnie nie ciągnie ale za to strasznie ciągnie mnie do epapierosa. Ciekawe jest to, że na przykład przeszkadz mi już smród papierosów. Na pewno jest to oszczędne rozwiązanie, ale czy zdrowe? Tego nikt nie wie, tym bardziej, iż większośc badań jest sponsorowana przez MArlboro po to żeby obniżyć zaufanie wobec E-papierosów :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2018-10-02, 16:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
Mój mąż upiera się że jak będzie rzucał palenie kupi sobie e-papierosa. Ale nie wiem czy to dobry sposób na rzucenie palenia. Te elektroniczne papierosy tez są szkodliwe. I nie raz mnie pyta jak skutecznie rzucić palenie, a skąd ja mam wiedzieć skoro nie palę :) Myślałam o plastrach ale czytałam że tabletki tabex zawierają cytyzynę więc może to wspomoże jak ma silną wole ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO