dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: e-papieros
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-21, 19:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-09-23, 20:50
Posty:15
mini napisał(a):
Palę liquidy atmant i płace 18zł za 15 ml. Miesięcznie spokojnie mieszczę się w stówie.



Witam,
liquidy One może Pan już kupić za 15zł za 15 ml, a w ramach programu freepal.pl są jeszcze tańsze.

Tomek,
--
Doradca online Foof & Tabaque
www.reddog.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-21, 22:19 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 22:54
Posty:64
Z jakim wyprzedzeniem muszę wysłać wiadomość o zmianie smaków liquidów w następnej przesyłce?

_________________
Ovo ti je, brate, lose da ne moze gore
opet niko nije kriv - krivo je more


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-21, 23:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-09-23, 20:50
Posty:15
Witam,

zgodnie z regulaminem freepal.pl są to minimum 3 dni przed comiesięczną wysyłką, aby jeszcze w tej turze otrzymać zmienione zamówienie.


Tomek,
--
Doradca online Foof & Tabaque
www.reddog.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-22, 00:31 
a na pewno wszystkie liquidy są dostępne? czy te najdroższe również mogę zamowić?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-23, 12:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 22:51
Posty:24
doradca.online.foof napisał(a):
,
liquidy One może Pan już kupić za 15zł za 15 ml, a w ramach programu freepal.pl są jeszcze tańsze.



Wszelkie programy mają to do siebie, że niosą za sobą większe czy mniejsze zobowiązania. Wolę być niezależny i kupować to co chcę i rzeczywiście lubię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-24, 00:02 
luid napisał(a):
a na pewno wszystkie liquidy są dostępne? czy te najdroższe również mogę zamowić?

w liquidach różnica w cenie to góra pare złotych. a jak patrzę na oferte tych foof i tabaque to są w jednakowej cenie: SPAM


Ostatnio edytowano 2014-10-24, 12:45 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
a ja wolę jak nie spamujesz :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-24, 14:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 22:51
Posty:24
Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Oczywiście cena nie jest bez znaczenia, ale ważniejsza jest jakość. Czasem warto te kilka złociszy dać więcej i mieć to co się lubi. Atmant po po przeliczeniu na standardowe 10ml. kosztuje 12 zł a więc nie majątek spotykałem już droższe i to nawet sporo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-29, 02:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-09-23, 20:50
Posty:15
Witam,
luid napisał(a):
a na pewno wszystkie liquidy są dostępne? czy te najdroższe również mogę zamowić?

wszystkie liquidy marki foof i tabaque o pojemności 10 ml są dostępne wymiennie.

oportunistka napisał(a):
w liquidach różnica w cenie to góra pare złotych. a jak patrzę na oferte tych foof i tabaque to są w jednakowej cenie


cena zależy tylko od pojemności, ale w odpowiedniej wielkości liquidu ceny są takie same, a większe pojemniczki odpowiednio droższe

mini napisał(a):
Wszelkie programy mają to do siebie, że niosą za sobą większe czy mniejsze zobowiązania. Wolę być niezależny i kupować to co chcę i rzeczywiście lubię.


w opisywanym programie w pewnie sposób dalej pozostaje się niezależnym, co do mocy i smaku liquidów, a także dowolnie zwiększenia ich ilości. Zobowiązanie polega jedynie na umowie na kolejnych 12 miesięcy, ale w ramach tego otrzymuje się epapieros praktycznie za darmo.

Tomek,
--
Doradca online Foof & Tabaque
www.reddog.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-29, 19:11 
doradca.online.foof napisał(a):
ale w ramach tego otrzymuje się epapieros praktycznie za darmo.
A jakiego konkretnie e-papierosa się dostaje?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-10-30, 10:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 22:51
Posty:24
Dla zainteresowanych od 1 listopada w sklepie Atmant jest promocja. Przy zakupie liquidu do każdej zamówionej sztuki dodatkowo jeden olek tylko za 3 zł.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO