dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-11, 10:31 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A to ja nawet nie czytałem, tlyko początki mi się zgadzały :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-11, 12:03 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
szostoll napisał(a):
A to ja nawet nie czytałem, tlyko początki mi się zgadzały

Ja mam bardziej rozwinięte. Początki takie same, ale to tylko z kilka zadań :roll:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-11, 22:16 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Bo ema chyba swoje obciela :D No w kazdym razie ja tez mam to dluzsze :D

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-11, 22:49 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Wygląda na to, że i Ty jesteś na prostej drodze do uzależnienia od internetu. Coraz więcej czasu przed nim spędzasz, już od dawna nie kupujesz gazet - więcej i szybciej dowiesz się tego co chcesz z internetu, więc na gazety szkoda Ci czasu. Chyba dawno też już nic nie czytałaś/ czytałeś- droga do biblioteki trochę się wydłużyła. internet stał się dla Ciebie głównym tematem rozmów z ludźmi. Tygodniowo spędzasz przed komputerem wiele godzin swojego życia, nie jeden raz udało Ci się przed nim zdrzemnąć. Ale i tych nocy nieprzespanych nie żałujesz, jesteś w stanie szybko się zregenerować. internet stał się Twoimi oknami na świat, dzięki niemu wiesz więcej i potrafisz więcej. Masz także więcej internetowych znajomości niż tych zwykłych, codziennych. Niektórych z nich miałabyś/ miałbyś ochotę poznać osobiście ale i o tym można przecież porozmawiać na "czacie". Czasami jednak potrafisz oderwać się od komputera i wybrać gdzieś z rodziną czy przyjaciółmi na kilkugodzinny a nawet kilkudniowy wypad poza miasto. I tych godzin spędzonych z bliskimi nie żałujesz, mają Cię w końcu na co dzień nie za dużo.

A ja nie mam tak jak wy :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-12, 10:23 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
No ciekawie ci to wyszło :-P A co tagu you w twoim podpisie to bez wzajemności, wolę płeć przeciwną :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-20, 23:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-10-20, 22:53
Posty:29
a czy jak ktos wie ze ejst uzalezniony to ez musi robc test ??
NIE ??
To cudownie
JESTEM UZALEZNIONA i potrafie sie do tego przynac ;)
Chociaz potrafie odstawic


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-21, 00:31 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
insaneG napisał(a):
a czy jak ktos wie ze ejst uzalezniony to ez musi robc test ??

Ja jestem ale mi nie wyszlo :D Bo chyba spedzanie po 5 godizn w internecie nie jest normalne :| chociaz teraz to ograniczam :>

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 01:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-25, 01:22
Posty:3
Cale nasze codzienne zycie zostanie umieszczone w internecie, od kontroli zdrowia az po edukacje dzieci. Wszedzie beda otaczac nas urzadzenia podlaczone do wielkiej sieci. Znajda sie w biurze, kuchni, samochodzie, na scianach albo w naszej kieszeni. - Sa to slowa Bila Gatesa, ktore czytalam w jednym z wywiadow.

Te slowa troszeczke mnie przerazaja. Powoduja wrecz jakis wewnetrzny bunt. Bo ja tak nie chce. Czasami chcialabym uciec od tego gigantycznego tempa rozwoju. Troszeczke wstrzymac, a przynajmniej zwolnic.

Nie ma watpliwosci, ze coraz to nowe wynalazki techniki maja czlowiekowi ulatwic funkcjonowanie. No wiec wymyslane sa coraz to nowe udogodnienia. Ale czy tego wlasnie potrzebuje czlowiek – zycia doslownie w globalnej sieci? Czy jest przez to szczesliwszy?

Wszelki postep dazy do tego, by wiele rzeczy dzialalo szybciej. Paradoksalnie jednak nie mamy chyba wiecej czasu. A nawet wydaje sie, ze ogarnia nas epidemia o swiatowym zasiegu, ktorej na imie "notoryczny brak czasu".


Niestety, nie mozemy tez chyba sobie pozwolic na calkowite zignorowanie postepu techniki. Musimy choc troszeczke „byc na czasie”, bo dzisiaj coraz wiecej uslug dostepnych jest tylko przez internet. Wiec nawet chcac nie chcac, stoimy wobec koniecznosci minimalnej znajomosci obslugi komputerka i poslugiwania sie internetem.

Moze tak trzeba, moze nie wolno od tego uciekac, cofac sie. Moze po prostu nie da sie uciec. Wiec zaakceptowac? Uznac po prostu, ze takie sa reguly gry?


Zaden piekny mail nie zastapi listu pisanego kochana reka......


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Internet (?)
PostNapisane: 2011-11-10, 11:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-06, 19:03
Posty:12
internet rzeczywiście może wciągać, uzależniać... trzeba z tym uważać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Internet (?)
PostNapisane: 2011-11-15, 16:12 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
Ja tam całe tygodnie mogę bez neta wytrzymać i nie mam z tym problemu...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO