dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Internet (?)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-02, 21:08 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Sprawdźcie czy jesteście uzależnieni od internetu ;)

http://rozrywka.onet.pl/psychozabawy/uz ... abawy.html ;)

Ja dostałam taką diagnozę:
'Komputer i internet traktujesz raczej instrumentalnie. Korzystasz z tego wtedy, kiedy masz potrzebę. Chętnie skorzystasz z bankowości internetowej czy bramek SMS-owych. To tanie i przede wszystkim szybkie sposoby załatwiania ważnych spraw. A Ty cenisz sobie posiadanie własnego wolnego czasu, którym możesz swobodnie dysponować. Internet daje Ci wiele możliwości i ułatwia życie . W tym sensie jest przydatny, więc chętnie z niego korzystasz. Ale nie jesteś bynajmniej od niego uzależniony.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-02, 22:44 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Komputer i internet traktujesz raczej instrumentalnie. Korzystasz z tego wtedy, kiedy masz potrzebę. Chętnie skorzystasz z bankowości internetowej czy bramek SMS-owych. To tanie i przede wszystkim szybkie sposoby załatwiania ważnych spraw. A Ty cenisz sobie posiadanie własnego wolnego czasu, którym możesz swobodnie dysponować. Internet daje Ci wiele możliwości i ułatwia życie . W tym sensie jest przydatny, więc chętnie z niego korzystasz. Ale nie jesteś bynajmniej od niego uzależniony. Równie dobrze mógłbyś sobie poradzić bez tej zdobyczy techniki, choć nie da się ukryć, że wertowanie po stronach internetowych sprawia Ci przyjemność. Także pisanie listów stało się prostsze odkąd pojawił się internet. Teraz już nie masz tak dużych zaległości z korespondencją. Życie dzięki internetowi stało się prostsze. Dla Ciebie ważne jest posiadanie większej ilości czasu dla swoich bliskich, co ułatwia Ci zdecydowanie posiadanie internetu . dzięki niemu możesz pozałatwiać wszystkie ważne sprawy bez biegania po mieście i stania w kolejkach. Kiedy masz jednak trochę wolnego czasu nie oszczędzasz go na inne przyjemności. Nie masz wątpliwości, że informacje zawarte w internecie mogą być ulotne, co innego książka, która jest dla Ciebie źródłem prawdziwej wiedzy.Komputer i internet traktujesz raczej instrumentalnie. Korzystasz z tego wtedy, kiedy masz potrzebę. Chętnie skorzystasz z bankowości internetowej czy bramek SMS-owych. To tanie i przede wszystkim szybkie sposoby załatwiania ważnych spraw. A Ty cenisz sobie posiadanie własnego wolnego czasu, którym możesz swobodnie dysponować. Internet daje Ci wiele możliwości i ułatwia życie . W tym sensie jest przydatny, więc chętnie z niego korzystasz. Ale nie jesteś bynajmniej od niego uzależniony. Równie dobrze mógłbyś sobie poradzić bez tej zdobyczy techniki, choć nie da się ukryć, że wertowanie po stronach internetowych sprawia Ci przyjemność. Także pisanie listów stało się prostsze odkąd pojawił się internet. Teraz już nie masz tak dużych zaległości z korespondencją. Życie dzięki internetowi stało się prostsze. Dla Ciebie ważne jest posiadanie większej ilości czasu dla swoich bliskich, co ułatwia Ci zdecydowanie posiadanie internetu . dzięki niemu możesz pozałatwiać wszystkie ważne sprawy bez biegania po mieście i stania w kolejkach. Kiedy masz jednak trochę wolnego czasu nie oszczędzasz go na inne przyjemności. Nie masz wątpliwości, że informacje zawarte w internecie mogą być ulotne, co innego książka, która jest dla Ciebie źródłem prawdziwej wiedzy.
To mój wynik.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-02, 23:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
mój był taki sam :P

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-03, 14:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ja tak samo :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-05, 00:07 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
mój też, bo internet to tak średnio ale teraz jak gram w vc.mp to uh kupę czasu przy kompie (chociaż to w zasadzie przez neta)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 19:26 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-04-11, 16:23
Posty:553
Lokalizacja: warszawa
a ja powiem bez zadnych ceregieli że jestem uzależniony od neta ostatnio nie miałem neta przez 1 dzień :!: a już nie wiedziałem co ze sobą zrobić...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 23:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
U mnie to tka pół na pół troche od kompa troche od neta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 23:52 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Ja mam to samo co ema olka i maciu

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-10, 00:02 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
I ja i ja, ja mam to samo :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-11, 07:44 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
kasioolka56 napisał(a):
Ja mam to samo co ema olka i maciu

Ale ja mam inne niż ema.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO