dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Który nałóg najgorszy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-09-29, 10:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
Każdy nałóg jest gorszy i trzeba z tym walczyć i mieć silną wolę. Mój mąż nie nadużywa jakiś tam używek ale pali jak smok papierosy i to od 20 lat . W końcu dało mi się go namówić na rzucenie palenia i kupiłam mu tabletki Tabex, ale zastanawiam się jakie sa objawy rzucenia palenia a także głód nikotynowy ile trwa ? Bo nie wiem ile będzie z tym walczył.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2018-09-29, 11:09 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
koło 60 tki zacznie odczuwać POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), tragiczne gdyż umrze dusząc sie . W pewnym momencie poruszanie będzie problematyczne w związku z uczuciem braku powietrza, w skrajnym przypadku nawet tylko jakikolwiek ruch np ruch ręką będzie problematyczny

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2018-09-30, 12:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-09-27, 22:08
Posty:9
Każdy nałóg to zniewolenie, bo to on za Ciebie decyduje!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2019-02-09, 22:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-22, 20:43
Posty:39
Dlatego każdy nałóg trzeba leczyć .Najlepiej u specjalisty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2019-02-20, 22:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-20, 22:10
Posty:20
Dokładnie też tak sądzę .Moja siostra leczyła się z alkoholizmu. Trochę czasu jej to zajęło ale całe szczęście trafiła na bardzo dobrych specjalistów W ośrodku Medox. Tam leczą z różnych uzależnień. Dopasują indywidualny program leczenia do danej osoby.Ośrodek jest pod Warszawą. Moja siostra jest teraz innym człowiekiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2019-03-18, 15:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-16, 09:21
Posty:20
Nie ma gorszych lub lepszych nałogów. Wszystkie jednakowo wymagają odpowiedniego leczenia. Jest wiele placówek, które pomagają takim osobom, ale nie wszystkie są jeszcze umieszczone w bazie Ranking ośrodków terapii. Jeśli znacie właścicieli takich poradni terapeutycznych, to możecie ich zachęcić do wprowadzenia swoich danych na tej stronie. Znajdą dzięki temu więcej pacjentów i rozreklamują się w sieci, a pacjenci będą mieli więcej ośrodków do wyboru.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2019-07-18, 07:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
Nikt w mojej rodzinie co prawda nie miał problemu z alkoholem ale koleżanka miała męża alkoholika niestety. Wiem że w miejscowości Wisła jest Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo jak dobrze pamiętam. Ona nie chciała nic mocno o tym mówić bo sporo przeżyła. Nieciekawa sytuacja mocno ale wiem że pomogli mu i jest z nim w porządku. Teraz to zupełnie inny człowiek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2019-08-26, 10:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-06-23, 13:57
Posty:18
Najgorsze są narkotyki... potrafią całkowicie zniszczyć człowieka... odebrać mu godność...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2020-01-10, 12:32 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
moim zdaniem zawsze jest to kwestia indywidualna, jesli o mnie chodzi to sama walczę z nałogiem jakim jest palenie papierosów, wszystko śmierdzi, okropny nałóg, jeste po 25 dniowej kuracji recigarem i tabletki naprawdę pomogły mi zwalczyć nałóg, nie palę, nie ciągnie mnie do papierosa, poza tym jest bardzo łatwa forma podawania tabeltek bo mają specjalne blistry które wskazują ile tabletek danego dnia trzeba przyjać. Dodoam tylko, że już sporo zaoszczędziałam nie paląc no i czuję się zdrowsza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który nałóg najgorszy?
PostNapisane: 2020-02-03, 19:07 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2020-02-03, 19:00
Posty:4
Który najgorszy? Moim zdaniem amfetamina, bo stymuluje inne nałogi i wyniszcza mocno organizm, zdarzyło mi się spróbować i to nie moja bajka.. paru znajomych musiałam odciąć od siebie, bo już chodziło im o tylko jedno w pewnym momencie :-/ :-/ :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO