motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Który nałóg najgorszy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-09-29, 10:24 
Adept

Każdy nałóg jest gorszy i trzeba z tym walczyć i mieć silną wolę. Mój mąż nie nadużywa jakiś tam używek ale pali jak smok papierosy i to od 20 lat . W końcu dało mi się go namówić na rzucenie palenia i kupiłam mu tabletki Tabex, ale zastanawiam się jakie sa objawy rzucenia palenia a także głód nikotynowy ile trwa ? Bo nie wiem ile będzie z tym walczył.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-09-29, 11:09 
Władca pierścieni

koło 60 tki zacznie odczuwać POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), tragiczne gdyż umrze dusząc sie . W pewnym momencie poruszanie będzie problematyczne w związku z uczuciem braku powietrza, w skrajnym przypadku nawet tylko jakikolwiek ruch np ruch ręką będzie problematyczny

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-09-30, 12:15 
Nudziarz

Każdy nałóg to zniewolenie, bo to on za Ciebie decyduje!

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-02-09, 22:30 
Adept

Dlatego każdy nałóg trzeba leczyć .Najlepiej u specjalisty.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-02-20, 22:12 
Nudziarz

Dokładnie też tak sądzę .Moja siostra leczyła się z alkoholizmu. Trochę czasu jej to zajęło ale całe szczęście trafiła na bardzo dobrych specjalistów W ośrodku Medox. Tam leczą z różnych uzależnień. Dopasują indywidualny program leczenia do danej osoby.Ośrodek jest pod Warszawą. Moja siostra jest teraz innym człowiekiem

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-03-18, 15:06 
Adept

Nie ma gorszych lub lepszych nałogów. Wszystkie jednakowo wymagają odpowiedniego leczenia. Jest wiele placówek, które pomagają takim osobom, ale nie wszystkie są jeszcze umieszczone w bazie Ranking ośrodków terapii. Jeśli znacie właścicieli takich poradni terapeutycznych, to możecie ich zachęcić do wprowadzenia swoich danych na tej stronie. Znajdą dzięki temu więcej pacjentów i rozreklamują się w sieci, a pacjenci będą mieli więcej ośrodków do wyboru.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-18, 07:48 
Adept

Nikt w mojej rodzinie co prawda nie miał problemu z alkoholem ale koleżanka miała męża alkoholika niestety. Wiem że w miejscowości Wisła jest Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo jak dobrze pamiętam. Ona nie chciała nic mocno o tym mówić bo sporo przeżyła. Nieciekawa sytuacja mocno ale wiem że pomogli mu i jest z nim w porządku. Teraz to zupełnie inny człowiek.

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2