dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-08, 19:53 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Depresja to skutek przedawkowania a nie popalania i to mozliwy a nie pewny :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-08, 20:00 
Marihuana to narkotyk i powinna być tepiona tak samo jak ci co ją zażywają


Natty napisał(a):
przecież narkotyk to używka, taka sama jak chocby papierosy czy wódka, każdego nałogowca uważasz za nic niewartego głupca ? Wykluczasz .. ja wiem ... z 70 % społeczeństwa.
no i co z tego , z kret...i nie mam zamiaru się spotykać którzy są nacpani - narkoma niszczy duzo osób - rodzinę , nzajomych , pożycza kasę na nakrkotyki, nie oddaje , i coraz bardziej szlaja się po rynsztoku - ja nigdy nie dam komus kasy na narkotyki , tak samo jak nie dam kasy (obojetnie czy to znajomy czy nie ) jak sie dowiem ze gra w kasynie - te osoby niszcza nie tylko siebie ale i duzo wokol siebie. I tak predko schodza do piachu a rodzina zostaje z dlugami , ma inne problemy - takich to od razy powinno sie roztrzelac.
nie napisał(a):
Otóż to, więc dlaczego odmawiamy palaczom marihuany jednej fifki powiedzmy na tydzień wypalonej w spokoju ? (która np odpręża)
jestem przeciw i nie bede tego popieral.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-08, 20:02 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
rouge, a czy jestes przeciwko sprzedazy alkoholu?

(tak przy okazji temat zszedl juz tylko na legalizacje, moze da sie tematy polaczyc?)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-09, 08:08 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Rouge nie chce mi się z Tobą kłócic, poczytaj troszkę na temat M. a potem zastanów się czy krzycząc hasła
rouge napisał(a):
Marihuana to narkotyk i powinna być tepiona tak samo jak ci co ją zażywają

masz rację, poczytaj, serio, a potem ewentualnie napisz swe przemyślenia. Nie opieraj swojej wiedzy na przesądach ludowych i stereotypach. Nie zripostuję bo nie ma sensu pisac drugi raz tego samego :]
Niespiaca napisał(a):
(tak przy okazji temat zszedl juz tylko na legalizacje, moze da sie tematy polaczyc?)

ja tu nie mam zasięgu ale zaraz napisze komu trzeba :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-09, 16:10 
jestem przeciw narkotykom bo co z tego iż mi pokazywali że to niby jest trawka czy haszysz , ale i ja tak trawki nie palilem , ja uznaje narkotyk za najgorsza uzywke jaka mozna wymyslic i wszystkie te akcje o konopiach to mnie smiesza - mnie to naprawde wali , jak chca sie truc i cpac to dobrze ale nie za moja kase


Niespiaca napisał(a):
rouge, a czy jestes przeciwko sprzedazy alkoholu?
nie, ale powinien byc dotepny dla osob ktore skonczyly +25 lat


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-09, 17:40 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Rouge, ale nie ma mozliwosci by to bylo z Twoich pieniedzy, ani to refundowane ani nie musisz za to podataku placic wiec w sumie nie do konca rozumiem tresc Twojej wypowiedzi. Natomiast truc mozna sie i alkoholem. W kazdym razie generalizowanie takie jak w Ty to robisz nie ma sensu bo to tak jakbym powiedziala, ze picie spirytusu i picie lamki wina to to samo :> Owszem narkotyk to narkotyk i powinny byc one zabronine ale nie dlatego ze kazde sa tak samo szkodliwe i tak samo zle bo tak naprawde w wielu przypadakach papierosy sa gorsze (porownujac chodzby do szkoliwosci z marihuana).

Jesli chodzi o sprzedaz alkoholu to moim zdaniem prog od 21 lat bylby dobry, tak jak w Stanach bo jednak zimne piwko po poludniowych wykladach w upalny dzien jest niezastapione. W szkole sredniej alkohol nie jest dobry, na samym poczatku studiwo to czlowiek i tak wchodzi w nowe zycie, niech chwilke sie nim naciszy a pozniej 21 i juz z glowa podejdzie do wszystkiego (aby!).

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-08, 22:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 19:14
Posty:34
Cytuj:
Jesli chodzi o sprzedaz alkoholu to moim zdaniem prog od 21 lat bylby dobry, tak jak w Stanach bo jednak zimne piwko po poludniowych wykladach w upalny dzien jest niezastapione. W szkole sredniej alkohol nie jest dobry, na samym poczatku studiwo to czlowiek i tak wchodzi w nowe zycie, niech chwilke sie nim naciszy a pozniej 21 i juz z glowa podejdzie do wszystkiego (aby!).


Tylko ze studia zaczyna sie mając lat 18/19 :)

_________________
www.mojapierwszakomorka.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 20:50 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-28, 17:52
Posty:72
Lokalizacja: z dna piekieł...
Jeśli chodzi o legalizacje Marihuany to jestem jak najbardziej za.
Alkohol i papierosy o wiele bardziej szkodzą niż zioło.
To papierosy powinny być zakazane, a nie ganja.

_________________
,,A te dni ciszy które, które dzielą nas
Podpowiadają mi złe obrazy
Muszę to przespać przeczekać, przeczekać
Trzeba mi...
A jutro znowu pójdziemy nad rzekę..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 22:12 
\jestem przeciw legazacji marihuany bo to ZLO i trzeba to tepic tak samo jak osoby ktore to g....o hoduja czy organizuja takie marsze. Od razu do paki. Co narkotyki daja dobrego ?? Nic , wrzecz przeciwnie !!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 23:29 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Cytuj:
Co narkotyki daja dobrego ?? Nic , wrzecz przeciwnie !!

Podobnie jak papierosy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO