dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-09, 23:23 
siema jestem pedalkiem, nie palilem trawki ale jest zla bo mama z tatom mi tak mowiom, wole grac w tibie bo to jest dobre, a zla jest trawka bo w kosciele jak ksiadz zbiera na tace(tzn na winko) to mowi zeby tego nie bral do buzi bo mi MOZG WYPRAUJE


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-09, 23:55 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
THC jest przecież przepisywane na receptę, więc dlaczego pada pytanie, czy ma to być zalegalizowane?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-10, 17:19 
Ale pewnie przepisywane jest w celach medycznych, a nie dla "zajebistego odpału". Również jestem przeciw legalizacji!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-10, 17:28 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Ale przecież ono jest legalne. Z tą różnicą, że jak wszystkie lekarstwa przepisywane przez lekarza, nie mogą znaleźć się w nieoficjalnym obrocie :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-24, 11:24 
W jakim kraju my żyjemy?ćpuny pod ochroną! minister sportu w/g zeznań aresztowanego "Walusia" senator nagrany na video,uczeń sprzedający w szkole narkotyki nie ukarani a za próbę przeniesienia do innej szkoły dyrektor odwołany z tego stanowiska-by żyło się lepiej!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi
PostNapisane: 2010-05-11, 09:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-11, 09:43
Posty:13
Jestem w 100% za legalizacją. Konopii nie da się już wytępić w naszym kraju. Legalizacja przyniosłaby dochód dla państwa a policja musiałaby zacząć w końcu pracować na swe statystyki. Pozatym polecam każdemu zapoznanie się z raportem WHO na temat konopii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi
PostNapisane: 2010-05-16, 04:04 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Chętnie zapoznam się z tym raportem. Podrzucisz linka?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi
PostNapisane: 2010-06-10, 18:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-10, 18:03
Posty:1
Wiadomość dla wszystkich- tak się składa, że Konopie indyjskie to lekarstwo na bardzo wiele chorób w tym na Stwardnienie Rozsiane. a co do poprzedniej wypowiedzi... morfina to bardzo ciężki narkotyk silnie uzależniający. owszem uśmierza ból jednak ma okropne skutki uboczne szczególnie gdy przestaje się ją podawać pacjentowi. marihuana w przeciwieństwie do niej uzależnia w bardzo małym stopniu. o tak! to prawda. wiele badań zostało przeprowadzonych na ten temat i wszystkie pokazują jedno- konopie są znacznie mniej uzależniające niż alkohol lub tytoń. oprócz tego uśmierzają one ból lepiej niż aspiryna. poprawiają humor poszerzają horyzonty artystów. dla niedowiarków- sprawdźcie w encyklopediach zanim zaczniecie się wypowiadać o czymś o czym nie macie zielonego pojęcia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi
PostNapisane: 2010-06-10, 23:23 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
RASTA, odwołam się do argumentu epistemicznego. Ja, jako lekarz (podobieństwo do Mieczysława Moczara zamierzone), zdaję sobie sprawę z możliwości wykorzystania nie tyle marihuany, co tetrahydrokannabinolu w celach medycznych. Niemniej, istnieją lekarstwa na receptę i jakoś nikt nie krzyczy, by oddać je w ręce ludu :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi
PostNapisane: 2015-03-05, 22:14 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-03-05, 21:40
Posty:50
Oczywiscie ze jestem za legalizacja! marihuana to nic złego a przepisy skazujace za samo posiadanie jest calkiem bez sensu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO