dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: gdzie na weekend we dwoje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-17, 12:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Może piękne miejsce Rzym ? Włochy Hiszpania to piękne miejsce. Jeżeli chodzi o okazyjne bilety lotnicze to polecam z https://www.fru.pl/ , wiecej pieniedzy zostanie na dodatkowe atrakcję na miejscu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-04-27, 20:39 
Dla mnie romantyczny weekend koniecznie nad morzem, plaża, fale to idealny jak dla mnie klimat- no ale może za dużo filmów się naoglądałam :D Ostatnio byłam z chłopakiem w Ustce w http://www.hotel-lubicz.pl/ na romantycznym wypadzie połączonym z ofertą spa, a wróciłam już jako jego narzeczona więc moje wyobrażenie o magii nadmorskiego klimatu zostało jak najbardziej podtrzymane


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-04-27, 21:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-30, 22:14
Posty:51
Ciekawą opcją są krótkie wypady za granicę tak zwane City Break. Z tego co widziałem w Itace to nawet korzystnie cenowo to wychodzi. Taki wypad we dwoje do Paryża czy też do Mediolanu, to dopiero jest romantyczny :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-06-15, 12:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
z twojego wpisu nie za bardzo wiadomo czy chodzi Ci o Polskę czy bierzesz pod uwage cos dalej zagranicą??:)
Tak czy siak z wlasnego doświadczenia moge powiedziec, że jesli w gre wejdzie rezerwacja biltow lotniczych to bardzo dobre oferty maja teraz na http://www.eloty.pl/. Możesz rezerwować praktycznie gdzie chcesz, kazdego przewoznika a ceny naprawdę niewielkie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-06-15, 13:34 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-07, 15:39
Posty:39
a Mazury? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-07-31, 23:14 
Mnie chłopak zabrał ostatnio do hotelu lubicz w ustce. Jak dla mnie super miejsce na weekend we dwoje. Spacerowaliśmy po plaży, a wieczorem relaksowalismy sie w spa i na kolacji w restauracji w hotelu. Bardzo eleganckie miejsce, urządzone z klasą, więc jeśli chcesz spędzić miło weekend, to zobacz sobie ofertę :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-12-20, 02:33 
A może wybierzecie się do warszawy? Piękne miasto, na pewno nie będziecie się też nudzili :) No a jak będziecie chcieli zjeść w naprawdę dobrej restauracji, to wybierzcie się do Salto na wilczej - jak dla mnie najlepsze owoce morza w W-wie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-12-20, 11:57 
Koniecznie wybierzcie się do Kudowej Zdrój. W centrum miasta jest fajny hotel Verde Montana, w którym możecie się zatrzymać. Mają tam basen i saunę do dyspozycji gości,a a dodatkowo możecie wykupić sobie jakiś pakiet SPA :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-12-29, 02:14 
A może wybierzecie się na weekend do warszawy? Jest co zwiedzać, piękne i romantyczne miasto moim zdaniem :) A jak będziecie chcieli zatrzymać się i zjeść coś dobrego, to wpadnijcie koniecznie do Salto na wilczej :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2017-01-31, 10:40 
Świetnym miejscem na romantyczny wypad we dwoje jest z pewnością hotel verde montana. Zobaczcie sobie jego strone internetową i oferte. Do dyspozycji gości jest hotelowy basen i sauna, a dodatkowo można sobie wykupic pakiety SPA. Co dla par może byc miłym sposobem na spędzenie wspólnego czasu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO