dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: gdzie na weekend we dwoje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-06, 15:20 
my lecimy do Włoch, dokładnie do Rzymu :D Zakupiłam nawet taką wagę bagażową http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Waga-bagazowa-PT-503/993 zawsze mam ten sam problem, bo za pakuję za dużo rzeczy,a na takiej wadze łazienkowej to jednak nie jest precyzyjny pomiar


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2017-08-05, 01:57 
Mozna jechac do warszawy :) My ostatnio bylismy z narzeczonym i jedlismy kolacje w salto na wilczej, super miejsce :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2017-08-08, 09:50 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
Polecam Liberec. Blisko czeskiej granicy
http://www.summerbench.pl/liberec-miasto-idealne-na-weekend/

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2017-09-07, 13:41 
Dla mnie niezastąpione zawsze jest Trójmiasto i to niezależnie od pory roku, szczególnie upodobałam sobie Gdańsk i uważam, że na taki weekend we dwoje jego klimat jest wymarzony, na kolację fajnie się wybrać do restauracji żuraw przy starym żurawiu bo jest bardzo urokliwa i zdecydowanie można wczuć się w atmosferę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2017-09-24, 22:24 
Jak bierzesz pod uwage warszawe, to bardzo fajna restauracja jest na ulicy wilczej, nazywa się Salto. Mają pyszne jedzenie i wlasnie taki romantyczny klimat :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2017-10-22, 12:17 
Kraków ma swój klimat, piękne miasto. Byłam z mężem pod koniec września, mieliśmy nocleg w ApartHotelu Miodosytnia na Kazimierzu, piękne miejsce z historią. Bardzo mi się podobało, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pojedziemy tam z dzieciakami ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2018-05-18, 17:21 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Super jest na Zamku w Janowie Podlaskim, bardzo romantyczne miejsce! Latem jest tam pięknie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2018-07-04, 18:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Shelby napisał(a):
Super jest na Zamku w Janowie Podlaskim, bardzo romantyczne miejsce! Latem jest tam pięknie :)



Popieram, to świetne miejsce, idealne na romantyczny wypad we dwoje lub na zwykły wyjazd wypoczynkowy;) Malownicza okolica mająca dużo możliwości do zaoferowania;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2018-07-06, 20:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Niedawno przejeżdżałam właśnie przez tą miejscowość i jakimś sposobem nie zatrzymałam się na nocleg w tym Zamku :O dzięki za podsunięcie pomysłu na weekend z narzeczonym! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: gdzie na weekend we dwoje
PostNapisane: 2018-10-27, 15:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
Właśnie z siostrą wróciłyśmy z Warszawy, pojechałyśmy trochę pozwiedzać, gdy już zmęczyłyśmy się zwiedzaniem, stwierdziłam, że pora na mały odpoczynek i tak trafiłyśmy do restauracji Bubbles, postanowiłyśmy zajrzeć do środka i napić się czegoś, wybrałyśmy koktajl Bubbles Midori, który był wyśmienity, poza alkoholem mają również wyśmienite jedzenie. A nawet załapalismy sie na Happy Hours


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO