dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-04, 13:31 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-03, 21:44
Posty:5
Lokalizacja: Górny Śląsk
Ja korzystam z biura podróży Tęcza w Bielsku-Białej. Zawsze najpierw czytam opinie w internecie, potem wypytuje znajomych.

_________________
Migoczą resztki miasta
Jest późna noc, pod nami chłodna trawa
Jedyna taka chwila
Kocha się wszystko, bo wszystko szybko przemija.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-30, 16:17 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Moja rodzina od dawna korzysta z Orbis Travel. To doświadczona firma która jest na rynku od niepamiętnych czasów. Ja jeszcze nie była z rodzinką na "dalekich" egzotycznych wczasach i w tym roku mm nadzieję, że nam się uda pojechać. Marzy mi się Kreta. W swojej ofercie Orbis ma Hitel czterogwiazdkowy, all inclusive od 1424zł po rabacie od osoby dorosłej. Orbis ma w wielu swoich ofertach na wczasy dla rodzin z dzieckiem klub Koliber, który zapewnia dzieciom polską opiekunkę. W tej ofercie dzieci mają dodatkowo 4 baseny, zjeżdżalnie wodne i plac zabaw. CO myślicie? czy ktoś z Was był na wczasach z Orbisem?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-06-15, 08:12 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Jonka, własnie w tym roku tez postanowilismy poleciec z Orbis travel.Jak tak zupełnie przypadkowo przeglądałam oferty to oni maja jedne z najlepszych cen jesli chodzi o last minute.
Poza tym trzeba próbowac i szukac opinii wsród znajomych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-06-17, 08:50 
Ja akurat mam złe doświadczenie z Orbisem, ale jak widać trudno wszystkim dogodzić, bo zapewne w każdym biurze zdarzają się "wpadki". Zależy tylko jak na te wpadki reaguje biuro...

Z pozytywnych doświadczeń, to polecam biuro ATAS. To jest takie biuro, które specjalizuje w różnego rodzaju wyjazdach językowych, ale zauważyłem ostatnio, że dodaje do swoich ofert inne atrakcje. Byłem na ich wyjazdach 4 razy i mogę polecić. Zobaczcie sobie ofertę na ich stronie.
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-06-18, 13:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Jeśli w podróż do Skandynwii to polecam Unity Line. Komfort podróży a i pomoc z transporcie aut, czy rowerów jesli ktoś ma życzenie no i nocleg w Kopenhadze, Malmo lub innym pięknym mieście Szwecji. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-06-21, 14:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-21, 11:25
Posty:18
Ja od pewnego czasu jeżdżę już tylko z Orbisem. Nigdy się na nich nie zawiodłam, a przy tym mają na prawdę konkurencyjne ceny. Zwłaszcza last minute. Chociaż i te ofert zaczynają być dostępne już nawet miesiąc wcześniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-07-09, 11:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-10, 09:41
Posty:10
Ja słyszałam, że biuro ok-tours ma dobrą ofertę, przede wszystkim robią kolonie i obozy dla młodych ludzi. Oni też działają długo na rynku i z tego co wiem, to cieszą się dobrą opinia. Jeśli myślicie o wypadzie ze znajomymi, to taki obóz w Grecji albo na Majorkę :D:D to byłaby moim zdaniem fajna opcja, bo jest okazja do poznania nowych ludzi, rówieśników, ciekawsze imprezy będą..wiem,co mówię. :D:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-07-11, 09:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-07, 14:47
Posty:15
Właściwie wśród znajomych dominuje Orbis, ja również korzystam z ich ofert, nie słyszałem by ktoś był zawiedziony.

_________________
Kamery i Kamerki Online
O mnie i nie tylko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-08-11, 14:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Ok-tours jest spoko, organizują fajne obozy i kolonie, dla dzieci, młodzieży i dorosłej młodzieży (18-25 lat). Byłem na takim ostatnim w zeszłym roku w Bułgarii, pod względem organizacyjnym nie dało się nic zarzucić, poznałem fajnych ludzi w moim wieku, z którymi miło spędziłem czas. Czego chcieć więcej?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2010-08-11, 17:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
ja ostatnio podróżuję z travelplanet.pl
odnosze wrazenie ze trudno przewidziec ktore jest najlepsze biuro bo i tym najlepszym zdazaja sie wpadki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO