dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-11, 20:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Na co najbardziej zwracacie uwage podczas wyboru biura podróży ?
Jakie Waszym zdanie jest godne uwagi ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 15:04 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Zanim się zdecydujemy na jakąś ofertę najlepiej jest wybadać na rynku kilka biur podróży, tzn. jeśli chcemy pojechać na wczasy do Egiptu to skalkulować sobie gdzie jest taniej, ale też gdzie oferują nam lepsze świadczenia.
Warto popytać wśród znajomych z jakich korzystali. Wiadomo, że każde prawie biuro ma swoje kruczki.

dolcia4 napisał(a):
Jakie Waszym zdanie jest godne uwagi ?

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak które biuro jest bardziej godne zaufania. Bo jedni jechali parę razy z biurem X a inni z biurem Y za to na biurze Z się zawiedli.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-14, 17:58 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Masz racje , juz nieraz spotkalam sie z tym ze kilka osób zachwala dane biuro podrózy a taka sama ilosc pisze negatywne opinie na jego temat. Czyli co , na własnej skórze trzeba cos sprawdzic.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 18:44 
Zgadzam się z Waszym zdaniem. Najlepiej przejrzeć oferty różnych biur i porównać ceny, program i czy dana cena zawiera już wszystkie opłaty. Dlatego najczęściej korzystam z usług agentów podróży,a nie konkretnych biur. Np. BonVoyage.pl, Mają w swojej ofercie wiele wycieczek różnych biur i potrafią najlepiej doradzić i porównać, która oferta będzie dla nas najlepsza. Pozdrawiam:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 23:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Ja sobie teraz przegladam rózne oferty i fajnie wyglada esky.Czy korzystał ktos moze z usług tego biura?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-01, 03:45 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-21, 15:10
Posty:12
dolcia4 napisał(a):
Ja sobie teraz przegladam rózne oferty i fajnie wyglada esky.Czy korzystał ktos moze z usług tego biura?


No esky. pl ja mogę polecić- szybko, profesjonalnie, bogata oferta. Zamawiałam u nich bilety lotnicze, ale widzę,że poszerzyli ofertę o hotele. Przejrzyj zwłaszcza zakładkę ,,promocję", bo duże zniżki mają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-01, 10:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
A co powiecie na podróżowanie na tzw. własną rękę? Myślicie, że to jest dużo gorszy pomysł niż podróżowanie razem z biurem? W zasadzie przecież można też samemu sobie zarezerwować hotel (jest dużo stron w internecie, przez które możemy zarezerwować nocleg, chociażby najbardziej popularne rezerwuje.pl), zorganizować przejazd a na miejscy robić już co się chce :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-01, 21:51 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
hanej napisał(a):
dolcia4 napisał(a):
Ja sobie teraz przegladam rózne oferty i fajnie wyglada esky.Czy korzystał ktos moze z usług tego biura?


No esky. pl ja mogę polecić- szybko, profesjonalnie, bogata oferta. Zamawiałam u nich bilety lotnicze, ale widzę,że poszerzyli ofertę o hotele. Przejrzyj zwłaszcza zakładkę ,,promocję", bo duże zniżki mają.


Oj fajnie, dzieki za takie podpowiedzi. Musze przyjrzec sie naprawde blizej ofercie ,bo zostało juz niewiele czasu do sylwestra...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-01, 10:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ja przede wszystkim korzystam z biur, które sama sprawdziłam, bądź z takich, które ktoś zaufany mi polecił. Ostatnio bardzo często korzystam z usług firmy turystycznej Bon Voyage. Byłam na kilku wycieczkach organizowanych przez nich i za każdym razem było tak samo fajnie. Polecam wszystkim!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-04, 10:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Ja tez już podróżowałam z Bon Voyage. Ja się kierowałam głównie tym, że firma jest na rynku prawie trzydzieści lat, a nie rok, więc na pewno ma doświadczenie i raczej wątpliwe jest żeby popełnili jakąś wpadkę. Poza tym moi znajomi też z nimi podróżowali i mówili że standard tych wyjazdów bardzo wysoki i jak za ta cenę to naprawdę się opłaca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO