dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-31, 13:47 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
na pewno będziesz zadowolona, ja z nimi byłam i zaliczam ten wyjazd do jednych z bardziej udanych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2015-08-30, 23:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
ja swoją pociechę wysłałam na kolonię z biura "spam" - bardzo fajny program był, dziecko zadowolone :)


Ostatnio edytowano 2015-09-16, 21:36 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-01-17, 12:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
a ja teraz szukam wycieczki dla całej rodziny na wakacje, w następnym tygodniu idę do Itaki bo chcę lecieć gdzieś z biurem podróży, a Itaka to sprawdzone biuro więc przynajmniej będę spokojna o moje wakacje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-08-03, 11:38 
nawiąże do czyjejś wcześniejszej wypowiedzi o tym, że w Polsce jest bardzo dużo ciekawych miejsc np. Kraków, Wieliczka, Warszawa.. słyszymy o nich na co dzień a tak naprawdę nie wiemy jakie piękno w sobie skrywają! Mi się oczy otworzyły jak miesiąc temu byłem na wycieczce turystycznej z biurem AlfaTour w Krakowie. Mieliśmy przewodnika i mówił tak ciekawie, że nie sposób było nie słuchać! Polecam takie wycieczki bo to bardzo dobra lekcja o naszym kraju


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-08-03, 16:38 
nie no dla mnie wycieczki z biurem podróży po Polsce to jednak już przesada ale rozumiem że komuś taki klimat może odpowiadać, jeżeli chodzi o fajne miejsca na wakacje to zdecydowanie agroturystyka brzezina, świetny klimat, piękne okoliczności przyrody, cisza i spokój, niczego więcej człowiekowi nie trzeba


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-08-25, 12:57 
Ja odkryłam niedawno bardzo fajne miejsce na wypoczynek. Jest koło gorzowa wielkopolskiego, pałacyk łąkomin. Przeepiękna okolica, bardzo zielona. Jest dużo zwiedzania, i sam hotel super. Mają też spa, gdzie mozna się relaksować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-09-29, 21:40 
Ja może będę trochę tradycjonalistką :d Ale na wakacje zawsze chętnie wybieram nasze polskie morze. Jest przepiękne, no i jak pogoda dopisze to wakacje idealne :) Troche już tam miejsc znam, i jak szukacie jakiegoś fajnego hotelu to wybierzcie Unitral w Mielnie. Chyba w żadnym lepszym nie byłam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-11-02, 14:25 
BArdzo lubię wakacje spędzac w Polsce ze znajomymi :) Tegoroczne wspominam szczególnie fajnie bo byliśmy ekipą w Ustce i pogoda udała nam się super. A nocowaliśmy w hotelu Grand Lubicz, jakby ktoś szukał naprawdę fajnego miejsca, to koniecznie sobie przejrzyjcie ich ofertę :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-12-02, 02:41 
Ja tez uwielbiam spędzać wakacje w Polsce ze znajomymi. Jest wtedy taki fajny klimat, lubię to :) A w przyszłym roku już planujemy wybrac się do Untral w Mielnie. Maja tam super spa, wyszukałyśmy że są nawet termy w klimacie morza martwego :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2016-12-14, 13:08 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
aaneczkaa napisał(a):
a ja teraz szukam wycieczki dla całej rodziny na wakacje, w następnym tygodniu idę do Itaki bo chcę lecieć gdzieś z biurem podróży, a Itaka to sprawdzone biuro więc przynajmniej będę spokojna o moje wakacje.
A jaki kierunek polecasz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO