dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-30, 20:30 
Ja za to lubię wyjeżdżać sobie na weekend w jakieś fajne miejsce albo do spa. To mi chyba najlepiej poprawia samopoczucie. Ostatnio byłam z przyjaciółką w świetnym hotelu, Grand Lubicz w ustce. Mają tam niesamowite spa, duży wybór zabiegów. No i wszystko w bardzo dobrym standardzie :) Fajne miejsce też na wakacje, nie tylko na relaks w spa :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2017-09-14, 22:56 
Jak już polecamy sobie tutaj wszyscy fajne i sprawdzone miejsca na wakacje, to ja od siebie dodam Kudowę-Zdrój. Bajecznie piękne miejsce i okolice. Urokliwe miasteczko, jest i co zwiedzać i też można aktywnie spędzić czas, bo góry są blisko bardzo. A jeśli chodzi o nocleg, to my mieliśmy gow Apartamentach Kudowa-Zdrój, bardzo fajny komfort :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2017-09-21, 08:41 
ja bardzo polecam dalekie podróże, to jest dopiero oderwanie się od codzienności. Malediwy w tym roku - coś wspaniałego. hotelna plaży, błękitna woda, zero zmartwień - tylko co zjeść na śniadanie :D byliśmy w tym roku po raz kolejny z trade&travel company z łodzi, bardzo udane wakacje, sam kontakt z biurem dobry. zawsze nam coś doradzą, zawsze polecą ciekawe oferty :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2017-10-03, 09:55 
w tym roku last minute w Bułgarii z Itaką - cudne wakacje!! Wróciliśmy w zeszłym tygodniu i już nie mogę sie doczekać kolejnych :) aż zazdroszę przyjaciółce, bo ona teraz właśnie szuka jakiś ofert i mówi że jeszcze na październik są fajne. aż by się chciało lecieć jeszcze raz...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2017-10-08, 14:55 
My byliśmy w tym roku na kaszubach - w ośrodku Debrzyno. MIejsce jak najbardziej na wypoczynek i oderwanie się od codzienności :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2017-11-05, 17:39 
Bardzo często jeżdżę na zagraniczne wakacje. Ostatnio byłam kilka razy pod rząd wraz z biurem podróży damar. Lubię z nimi podrożować, bo maja konkurencyjne ceny, a hotele mają bardzo fajne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2018-05-18, 17:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Ja bardzo polecam Janów Podlaski i tamtejszy zamek ze spa! Często tam jeździmy, bo mamy stosunkowo blisko. Poza piękną okolicą uwielbiam ich jedzenie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2018-05-27, 13:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Shelby napisał(a):
Ja bardzo polecam Janów Podlaski i tamtejszy zamek ze spa! Często tam jeździmy, bo mamy stosunkowo blisko. Poza piękną okolicą uwielbiam ich jedzenie ;)


Też tam byłam i bawiłam się z rodzinką doskonale :) A w restauracji faktycznie podają przepyszne jedzenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2018-05-29, 13:10 
Fajne propozycje miejsc na wakacje od kilku lat znajduje w Wytwórni Wypraw. Jest to warszawskie biuro podrózy, które ma ciekawe kierunki wyjazdów w dobrych cenach. Oferują wycieczki objazdowe, które mają świetną organizację i ciekawie rozpisane plany zwiedzania. W tym roku wybrałam z ich oferty wyjazd na Bałkany, a konkretnie będę zwiedzać Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację. Podczas tego wyjazdu oprócz zwiedzania będę miała też możliwość odpoczynku nad morzem Neum. Już nie mogę doczekać się terminu wyjazdu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2018-07-06, 20:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Ja byłam na weekendzie z narzeczonym jakieś dwa tygodnie temu w tym Zamku w Janowie Podlaskim. Idealnie odpoczęliśmy od pracy i w końcu spełniliśmy jedno ze swoich malutkich marzeń - wspólny masaż, ale wykonany przez masażystów a nie przez siebie samych :p fajnie było!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO