dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-07-14, 18:09 
Jak ktoś nie ma ciśnienia na organizowane wakacje, ani żadne inne spa i leżenie nad basenem to fajną opcją są apartamenty Sun&Snow, są w całej Polce można sobie wybrać gdzie się chce jechać i samemu po organizować wypoczynek. Teraz mają -30% na wakacje, ale i tak to nie jest drogi biznes, fajne i niedrogie apartamenty, a fajnie nadają się dla rodziny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2021-04-25, 15:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-04-25, 14:29
Posty:16
Ja bardzo polecam Zanzibar z Itaką. Nigdy nie spodziewałam się, że będzie tam tak wspaniale... niesamowita kultura i ludzie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2021-05-21, 15:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-05-19, 16:39
Posty:18
Od siebie mogę polecić Malediwy :) Byłam tam rok temu z Itaką i teraz jak tylko wznowią loty w czerwcu to znowu lecę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2021-06-02, 11:31 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
Ja polecam bardzo Tajlandię. Podróżowałam z biurem podróży Trade & Travel Company i było cudownie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2021-06-22, 12:07 
Moim zdaniem Grecja jest super miejscem na wakacje :) W tym roku jadę tam już drugi raz z Itaką :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2021-07-28, 22:45 
ja polecam last minute z itaka, tak naprawde w kazdym cieplym kraju mozna znalezc cos ciekawego i wypoczac!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2022-11-21, 16:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Polecam wakacje i wyjazdy objazdowe z Konsorcjum.pl. Gwarantowana dobra zabawa, relaks i wspaniałe wspomnienia. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i nie mam nic do zarzucenia. Uważam ich za najlepszych w swoim fachu. Kolejna podróż już zaplanowana - czas na Gruzję! 9 dni zwiedzania, bezpośredni lot i 23 kg bagażu w cenie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2023-03-20, 13:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Ja polecam wakacje organizowane przez biuro podróży Konsorcjum.pl. Wszystko pewne, bezpieczne z wyjazdów zawsze wracam zadowolona i czekam na kolejny. Świetną opcją jest możliwość wycieczki po morzu - ja wybrałam rejs po Karaibach, który był genialny! Przepiękny, luksusowy statek, zapierające dech w piersiach widoki i spokój. Niesamowite!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2023-04-20, 12:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Ja bardzo polecam Gruzję. Tob przepiękny kraj, który ma wiele do zaoferowania. Ja byłam na wycieczce Mozaika Gruzji z Konsorcjum.pl. Widziałam, że cieszą się one sporą popularnością i nadal są organizowane. Wyloty z różnych miejsc w Polsce, bagaż 23 kg w cenie. Warto!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2023-06-21, 10:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-01, 15:08
Posty:13
Genialne wakacje spędziłam w Jordanii i wybieram się ponownie. Lecę z Konsorcjum.pl i jestem niesamowicie podekscytowana. Bardzo się cieszę, bo udało mi się znaleźć ofertę w dobrej cenie, a sam hotel jest genialny i na bardzo wysokim poziomie! Czekam już, aż skorzystam ze strefy SPA!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO