dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-06-21, 11:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-01, 15:08
Posty:13
Ze swojej strony bardzo polecam wycieczki organizowane przez biuro Konsorcjum.pl. Lecę z nimi do Gruzji już za kilka dni. Bardzo się cieszę, w Izraelu był świetnie, przewodnik był niesamowitym pasjonatem i z o wszystkim opowiadał z ogromnym zaangażowaniem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2023-07-05, 15:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Zdecydowanie polecam Melanotan https://melanotan.biz/ wszystkim osobom, które pragną pięknej opalenizny przez cały rok. Dzięki niemu moja skóra wygląda zdrowo, promiennie i młodziej. Jestem zachwycona efektami i nie wyobrażam sobie już opalania się inaczej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2023-11-20, 19:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Ja z całego serca polecam wycieczki od biura Konsorcjum.pl! W tym roku byliśmy z nimi po raz 5 na wakacjach i nie zamierzam ich zmieniać. Urlop w tym roku to Bałkańska trójka. Wycieczka z doświadczonymi przewodnikami z dużą wiedzą. Zwiedziliśmy 3 niezwykłe kraje podczas jednej wycieczki, z czego się bardzo cieszymy, bo lubimy aktywny wypoczynek i poznawanie nowych miejsc. Zaskoczyło nas jak pyszne jest tam lokalne jedzenie oraz te piękne widoki - trzeba to zobaczyć na własne oczy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2024-01-21, 01:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Zdecydowanie polecam wyjazd do Gruzji! Ja byłam na wycieczce Mozaika Gruzji z biura Konsorcjum.pl w bardzo dobrej cenie 3320 zł - 9 dni. Super dopracowany program, interesujący i pyszny wieczór z winem. Miałam bezpośredni lot i bagaż 23 kg w cenie. Super czas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2024-03-21, 21:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2024-03-21, 01:39
Posty:29
Wycieczka do wielkich miast wschodnich Stanów Zjednoczonych z Konsorcjum.pl to zdecydowanie przygoda życia! Mieliśmy naprawdę wysoki standard zakwaterowania. Zwiedziliśmy najważniejsze miejsca na wschodnim wybrzeżu. Super doświadczeniem była degustacja win w Watkins Glen. Warto wspomnieć o braku dodatkowych opłat na miejscu. Super czas, ludzie i niezapomniane wspomnienia!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2024-04-17, 12:03 
Cześć! Zobacz sobie na https://www.bialogon.ta.pl/. Są to kameralne domki, położone zaledwie 100 metrów od morza, oferuje przytulne jedno i dwuosobowe pokoje, z pełnym wyposażeniem. Goście chwalą sobie nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także miłą atmosferę i gościnność właścicieli. Dodatkowo masz możliwość domowego wyżywienia, co mnie osobiście jeszcze bardziej zachęca.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO