dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Ubezpieczenie podróżne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-08, 13:52 
Tobiasz napisał(a):
Edzin napisał(a):
Zawsze warto wykupić takie ubezpieczenie, czy to wyjazd w góry czy za granicę ja korzystam z compensy bo dają dobre warunki.


A co masz w ramach tego ubezpieczenia? Jakie opcje zawiera?


Compensa oferuje bardzo szeroki zakres ubezpieczenia w pakiecie Compensa Voyage. Między innymi jest to ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie Assisstance. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpiecznie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx. Nasze ubezpieczenie podróżne można kupić w 3 minuty, na naszej stronie internetowej.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-02-18, 23:42 
Warto porównać ofert najlepszych firm na rynku https://bm.pl/cookie/set?rdr=insurance_travel_start


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-03-12, 19:43 
Ja to z porównywarek nie umiem jakoś korzystać nie jest to dla mnie dość przejrzyste, korzystam cały czas z compensy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-04-27, 16:25 
Czy za granicą czy u nas w kraju a nawet w domu mogą się różne rzeczy wydarzyć, takie ubezpieczenie do podstawa. Jak dla mnie compensa ma najbardziej odpowiadające mi warunki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-04-30, 14:59 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Compensa w wielu porównywarkach jest na czołowych miejscach. Ogólnie mają bardzo dobre oferty bo bardzo szeroki zakres swoich ubezpieczeń. Jadąc w podróz mozna być pewnym, ze jest sie ubezpieczonym niemalże od wszystkiego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-05-03, 21:14 
Online Expert Compensa napisał(a):
Tobiasz napisał(a):
Edzin napisał(a):
Zawsze warto wykupić takie ubezpieczenie, czy to wyjazd w góry czy za granicę ja korzystam z compensy bo dają dobre warunki.


A co masz w ramach tego ubezpieczenia? Jakie opcje zawiera?


Compensa oferuje bardzo szeroki zakres ubezpieczenia w pakiecie Compensa Voyage. Między innymi jest to ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie Assisstance. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpiecznie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx. Nasze ubezpieczenie podróżne można kupić w 3 minuty, na naszej stronie internetowej.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa


Czy każdą Waszą polisę można kupić przez internet?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-05-09, 07:43 
Hanka napisał(a):
Czy za granicą czy u nas w kraju a nawet w domu mogą się różne rzeczy wydarzyć, takie ubezpieczenie do podstawa. Jak dla mnie compensa ma najbardziej odpowiadające mi warunki.


A ile taka polisa podróżna Cię kosztowała? Dużo się płaci?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-05-11, 22:39 
Raczej nie każdą, w niektórych jest dużo niewiadomych i nie ma to jak kontakt z agentem, ja chodzę zawsze do jednego mojego ulubionego w compensie. Zawsze coś doradzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-05-12, 09:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-05-06, 22:30
Posty:52
Z całą pewnością mimo wątpliwości warto się ubezpieczyć. Teraz zbyt wiele się dzieje na świecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-05-18, 11:26 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 23:40
Posty:58
Solana nie wiem czy każdą, ale ubezpieczenie podróżne w Compensie możesz kupić online na stronie turystyka.compensa.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO