dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Ubezpieczenie podróżne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-19, 17:16 
O właśnie byłam ciekawa bo nie mam czasu lecieć do agenta żeby wykupić polisę a niedługo jadę na mały wypoczynek to sobie zobaczę co oferują.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-06-03, 13:25 
ravik napisał(a):
Solana nie wiem czy każdą, ale ubezpieczenie podróżne w Compensie możesz kupić online na stronie turystyka.compensa.pl


A to ubezpieczenie podróżne w Compensie to jakie ma warunki?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-06-23, 17:22 
Też chcę wykupić ubezpieczenie turystyczne, ale jest tak dużo ofert, że trudno się zdecydować. Tu napisali na co zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia: http://blog.impel.pl/ubezpieczenie-turystyczne/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-06-30, 13:27 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
KingaPal napisał(a):
O właśnie byłam ciekawa bo nie mam czasu lecieć do agenta żeby wykupić polisę a niedługo jadę na mały wypoczynek to sobie zobaczę co oferują.


Ktos mi mówił, ze jeśli wybierzesz agenta blisko miejsca zamieszkania to możesz spróbowac umówić się żeby agent dojechal do Ciebie. Tu masz dane do kontaktu jak coś www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-07-08, 19:55 
Racja takie ubezpieczenie to ważna rzecz i warto takie mieć, co bierzecie pod uwagę przy wyborze polisy?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-07-28, 11:02 
Ktoś mi powie ile może kosztować takie ubezpieczenie na tydzień w compensie? co ma w pakiecie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-08-17, 19:48 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 23:40
Posty:58
Ulka napisał(a):
Ktoś mi powie ile może kosztować takie ubezpieczenie na tydzień w compensie? co ma w pakiecie?


To jest ubezpieczenie bardzo indywidualne, więc najlepiej jak zrobisz sobie najpierw kalkulację na stronie https://turystyka.compensa.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2016-08-30, 22:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-30, 22:49
Posty:4
czasami ubezpieczenia są w stałej cenie, a czasami są kwestią bardzo indywidualną. podróżne trzeba po prostu wybrać z tych opcji, jakie najbardziej Ci odpowiadają. A od odpowiedniego dobrania oferty są doradcy :) ja polecam ogółem idea fairplay https://www.ideafairplay.pl/ mają różnie rodzaje ubezpieczeń, ogółem porównują różne oferty. a klient jeszcze może się przyczynić do czegoś dobrego przez zakup ubezpieczenia, bo idea fairplay część zarobku przekazuje na cele charytatywne ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2017-10-06, 23:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-20, 15:33
Posty:16
Obecnie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują bardzo szeroki wachlarz ubezpieczeń W zależności od potrzeb można sobie skonfigurować pakiet.Na pewno warto ubezpieczyć się przed wyjazdem na zimowe wojaże bo o kontuzje nie trudno. Podróże zagraniczne też ze względów obecnie oczywistych.Ja korzystam z biura które posiada taką ofertę a jest nim https://tueuropa.pl/travel-world.htm W ubiegłym roku po raz pierwszy skorzystałam z takiego ubezpieczenia gdyż zaginął mi bagaż.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ubezpieczenie podróżne
PostNapisane: 2019-01-15, 18:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
Ja też zawsze korzystam z ubezpieczenia które oferuje biuro podróży :) Ostatnio szukałam wycieczki na SunCenter. Ceny zauwazyłam, że takie same jak u konkurencji, ale kontakt był o wiele lepszy z nimi niż z innymi biurami. No i jadę na Kanary :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO