dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Urlop jesienno-zimowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-09-01, 12:22 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Szczerze mówiąc nie po drodze mi ze sportami zimowymi, ale może czas spróbować. :) 30% od jakiej kwoty? Opłaca się?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-01, 12:44 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-08-20, 16:54
Posty:45
Greenka napisał(a):
Ja się na zimowy wypad nastawiłam na Hiszpanię. Itaka zrobiła teraz 30% rabat jak się zdecyduje do 16 września więc się nad tym bardzo mocno zastanawiam. A wy gdzie lubicie na narty jeździć ?


Ja to nigdzie - ze sportów zimowych to lubię rąbanie drzewa na śniegu i siedzenie przed kominkiem ze szklaneczką rumu lub kieliszkiem metaxy.

_________________
pantherapardus.blog.pl - Mój Blog


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-11, 15:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
samba_mamba napisał(a):
Szczerze mówiąc nie po drodze mi ze sportami zimowymi, ale może czas spróbować. :) 30% od jakiej kwoty? Opłaca się?


WIesz co ja przeglądałam te oferty i np do Włoch na tydzień za niecałe 1500 zł na osobę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-16, 12:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Oprócz Włoch i Hiszpanii macie jeszcze Turcję. I faktycznie teraz warto się rozglądać i decydować, bo potem będzie drożej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-17, 14:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-31, 20:59
Posty:6
Ja jeździłam na narty glownie do Wloch, ponieważ mam sprawdzona firme - BFC, która wlasnie tam organizuje wyjazdy na narty, snowboard . Nigdy nie moge narzekac na brak atrakcji, a urlop jest zawsze wykorzystany w 100%.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-23, 12:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
nasti, spróbuj również poza Włochami. Zresztą jesienią warto również wyjechać nie tylko na narty. Możliwości jest wiele.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-25, 13:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-07-29, 19:44
Posty:15
nasti napisał(a):
Ja jeździłam na narty glownie do Wloch, ponieważ mam sprawdzona firme - BFC, która wlasnie tam organizuje wyjazdy na narty, snowboard . Nigdy nie moge narzekac na brak atrakcji, a urlop jest zawsze wykorzystany w 100%.


A gdzie dokładnie jeździłas?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-27, 22:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-09-27, 21:49
Posty:6
Jeśli chodzi o Włochy to ja zdecydowanie polecam Ponte di Legno. Urzekło mnie już podczas pierwszego wyjazdu. Dla tych co chcą na narty i dla tych, co lubią się bawić. Jak dla mnie dużym plusem są dość łagodne stoki. Mnie przyciągają poza tym knajpki, gdzie mogłem napić się prawdziwego włoskiego wina, a jest ich tam sporo. Osobiście wolę zorganizowane wypady. Zdecydowanie polecam firmę BFC. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm! Instruktorzy dbają o swoich podopiecznych. Program jest dopasowany do umiejętności. Wieczorem organizowane są imprezy. Fajna sprawa, zwłaszcza dla singli. Cenowo nie jest źle. Jak dla mnie rewelka, polecam i firmę i wyjazd :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-28, 06:17 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Adikk napisał(a):
Jeśli chodzi o Włochy to ja zdecydowanie polecam Ponte di Legno. [...] Fajna sprawa, zwłaszcza dla singli. Cenowo nie jest źle. Jak dla mnie rewelka, polecam i firmę i wyjazd :)

Widziałam w promocjach Itaki Włochy, nigdy tam nie byłam. Musi być pięknie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-09-28, 10:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
W jesień do Włoch, na pewno fajny pomysł, tylko że po przyjeździe do Polski na pewno złapie nas jesienna melancholia. Ile taki wypad kosztuje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO