dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Urlop jesienno-zimowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-27, 15:18 
w Tarnowie jest fajny hotel u Jana tuż przy rynku, bardzo kameralne miejsce i świetna, miła osbługa hotelowa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-11-27, 15:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-11-27, 15:34
Posty:6
Ja bym się chętnie wybrał na taki zimowy wypad nad morze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2014-12-12, 19:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-12-12, 19:34
Posty:1
Ja pewnie wybiorę się na Mazury. Może trochę nietypowo, ale lubię Mazury zimą. Co roku zatrzymuję się w Mazurskim Dworku nad Jeziorem Tałty.

_________________
http://akademiais.org/pages/gwizdaj.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2015-01-08, 15:25 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-05, 16:47
Posty:77
karotka napisał(a):
nasti napisał(a):
Ja jeździłam na narty glownie do Wloch, ponieważ mam sprawdzona firme - BFC, która wlasnie tam organizuje wyjazdy na narty, snowboard . Nigdy nie moge narzekac na brak atrakcji, a urlop jest zawsze wykorzystany w 100%.


A gdzie dokładnie jeździłas?


Ja z nimi jeździłam do Costa di Folgaria, są tam dziesiątki dobrze przygotowanych tras. Również dzieci były pod opieką instruktorów i animatorek, które fundowały im bal przebierańców czy podchody. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, bo nie trzeba się marwtić o dzieci, a samemu można spędzić miło czas na zabiegach w SPA.

_________________
Małżeństwo jest jak oblężone miasto: Ci co są wewnątrz, chcą wyjść, natomiast Ci co są na zewnątrz, pragną się tam dostać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2015-02-25, 21:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-07-29, 19:44
Posty:15
lunit napisał(a):
karotka napisał(a):
nasti napisał(a):
Ja jeździłam na narty glownie do Wloch, ponieważ mam sprawdzona firme - BFC, która wlasnie tam organizuje wyjazdy na narty, snowboard . Nigdy nie moge narzekac na brak atrakcji, a urlop jest zawsze wykorzystany w 100%.


A gdzie dokładnie jeździłas?


Ja z nimi jeździłam do Costa di Folgaria, są tam dziesiątki dobrze przygotowanych tras. Również dzieci były pod opieką instruktorów i animatorek, które fundowały im bal przebierańców czy podchody. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, bo nie trzeba się marwtić o dzieci, a samemu można spędzić miło czas na zabiegach w SPA.


Aa to spoko, ja też z nimi jadę, ale bez dzieci, tylko na wyjazd do La Thuile czyli żeby na maksa się wyszaleć na stoku :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2019-01-27, 12:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Jak się robi zimno w Polsce to duzo osób ucieka na południe własnie :) fakt, cieplej ale też potrafi nie być upalnie cały czas więc można się zawieść. Ja ostatnio szukam wycieczek na SunCenter i tam potrafią doradzić gdzie się warto w tym kresie wybrać żeby się dobrze wygrzać :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2021-02-12, 13:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-05, 16:51
Posty:18
Polecam lecieć na zanzibar z itaką!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2021-02-23, 15:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-23, 15:11
Posty:21
Ja w zeszłym roku na taki urlop wybrałam Marsa Alam w Egipcie - jechaliśmy z Itaką i serdecznie polecam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2021-03-19, 01:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 00:44
Posty:18
Może Dominikana z Itaką? Wspaniałe miejsce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Urlop jesienno-zimowy
PostNapisane: 2024-01-21, 18:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Biuro Konsorcjum.pl ma zawsze jakieś super oferty w każdej porze roku. Ja ostatnio wykupiłam u nich City Break w Rzymie dla mnie i mamy. Wybrałam hotel blisko centrum, żeby było nam wygodnie. Mamy w planach zobaczyć najważniejsze zabytki Rzymu i Watykanu, ale jest też zapewniony czas wolny na samodzielne zwiedzanie, więc na pewno będziemy dużo spacerować, ale też próbować włoskich przysmaków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO