dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wakacje Last Minute ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-24, 11:49 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
mam to samo z Indiami, zawsze chciałam tam pojechać, a teraz jak są tak tanio to ja nie mam urlopu :( Pozostaje mi mieć nadzieję, ze kiedy będę miała wolne to będzie jeszcze taniej :P

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2011-12-22, 16:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
Ja uwielbiam wakacje a la "planowany spontan". Czyli konkretnie - kasa leży na koncie, czeka na za***istą oferte last minute i jak sie już taka pojawi, to zbieramy manatki i jadymyyyy!!

Np. coś takeigo: http://www.itaka.pl/wczasy/tunezja/mona ... ARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&SEARCH_HOTEL[month]=12&SEARCH_HOTEL[date]=2011-12-23&SEARCH_HOTEL[duration]=7&

jutro możnaby lecieć ;) chociaż i tak ostatnio rozwaliła mnie ich oferta do Wenezueli, 2 tygodnie jakoś za około 2000zł!!! :shock:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2011-12-26, 19:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-12, 14:29
Posty:30
Last minute można znaleźć na allinclusive.com.pl, jeśli nie słyszeliście o tej stronce to myślę, że warto ją odwiedzić, tam jest wiele ofert, każdy znajdzie coś dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2011-12-28, 16:48 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
tutaj też są fajne oferty last minute, jesli ktoś nadal szuka i poluje: http://unitytravel.pl/index.php?c=lm

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2012-01-04, 08:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
ja zazwyczaj szukałam biletów lotniczych na ostatnią chwilę i planowałam wakacje w samolocie:) ale mam miłe doświadczenia z ofertami biur podróży których oferty są online, nigdy mnie nie zawiodły i były o wiele tańsze niż te dostępne w 'normalnych' biurach podróży. Neckermann również się spełnił.

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2012-01-09, 10:56 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
a biletów szukałaś gdzie? bezpośrednio w liniach lotniczych czy na stronach agentów? Nie wszyscy wiedzą, ale są tez takie fajne zestawienia, gdzie można wygrać coś dla siebie, wszystkie oferty i promocje w jednym miejscu, wybierasz miejsce, a oni dobierają Ci najtańszą opcję, biorąc pod uwagę wiek, zniżki studenckie, taryfy grupowe itd, o czym zwykły podróżny może nie mieć pojęcia. Unity Travel tez coś takiego proponuje

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2012-02-06, 22:22 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Hmm, ja z nimi byłam w w Egipcie jakiś czas temu. Jestem bardzo zadowolona, ceny mają przystępne, a najbardziej podobało mi się to, że niczym nie musiałam się martwić. Co najwyżej czy czegoś nie zapomnę spakować:P Na wszystkie moje pytania, pani z obsługi klienta odpowiedziała wyczerpująco (a sporo zadawałam pytań).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2012-02-07, 12:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-12, 14:29
Posty:30
I o to chodzi, żeby być zadowolonym z wyjazdu, bo przecież po to jedziecie na wczasy, aby się zrelaksować i zapomnieć o tym co niemiłe. Ja osobiście staram się tak wybierać wycieczki, żeby potem mieć jak najmniej powodów do narzekań, mam tez swoje sprawdzone biuro podróży i wiem, że mogę im zaufać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2012-02-09, 18:32 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
groszka, dawno byłaś? nie było problemów z załatwieniem wszystkiego, ukrytych kosztów, niespodzianek?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2012-02-12, 22:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
No właśnie nie. W sumie jedna niespodzianka była :) w końcu znalazłam biuro, które w stu procentach zaspokoiło moje potrzeby, po pierwsze nie przejmowałam się biletami na samolot, autokar, przesiadkami niczym, wszystko oni organizowali. Właściwie jechaliśmy ze znajomymi na urlop i wszyscy razem się umówiliśmy i wybraliśmy do biura żeby zaklepać wycieczkę, żeby wszyscy najlepiej lecieli razem i wylądowali w jednym hotelu, i tu największa niespodzianka, ponieważ było nas sporo i do tego dzieci zostaliśmy potraktowani jako wyjazd grupowy i co?? Zniżkaaaaaaaa :):)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO