dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje Last Minute ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-09-07, 12:12 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-12, 22:33
Posty:23
Hej

Wraz ze znajomymi wybieramy się na troszkę spóźnione wakacje. Szukamy jakiś ofert, najlepiej Last Minute. Możecie mi polecić jakieś dobre biuro podróży? Nas osobiście interesowała by Tunezja, Malta lub Kreta. Na jakiejś stronce czytałam że biuro Neckermann ma naprawde super oferty ale ja wole najpierw kogoś jeszcze popytać. Poza tym nie wiem czy w Radomiu tam gdzie mieszkam mają oni jakieś swoje biuro. Jeśli już to może można to załatwić u nich jakoś przez internet.

AAAAAAA.... już sama nie wiem co robić, urlop już za 2 tygodnie.. pomocy !!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-09-08, 20:06 
ja ostatnio lądowałam z Neckermannem na Rodos :)))))) piękna wyspa, piękna wycieczka, wszystko dopięte na ostatni guzik, bez żadnych stresów, jednym słowem jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z ich oferty następnym razem :lol:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-09-08, 20:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-12, 22:33
Posty:23
Dzięki za informacje :) jak tak pozytywnie się wypowiadasz o Neckermannie to pogadam ze znajomymi i bliżej zapoznamy się z ich ofertą. Powiedz mi jak jest u nich z możliwością wybboru hotelu i wyżywienia, czy mają dużo różnych ofert?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-09-17, 23:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-05, 16:47
Posty:77
Ja tez z nimi bylam, choć ze względów osobistych dawno nie wyjezdzałam. Ofert mają duzo, na ich stronie można je znaleźć. Jesli chodzi o hotele to są bezpieczni, bo mają własny system gwiazdek, aby nie było problemów. I mozesz wybrać hotel, pokój i wyzywienie ( ile razy )

_________________
Małżeństwo jest jak oblężone miasto: Ci co są wewnątrz, chcą wyjść, natomiast Ci co są na zewnątrz, pragną się tam dostać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-09-19, 13:36 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-12, 22:33
Posty:23
Lunitko dziękuję za informacje. Zapoznałam się z ich ofertą i byłam w biurze. I .... :) wykupilam ofertę last minute Neckermanna na Costa Brava :), Hotel H-TOP Caleta Palace :] mam nadzieje że będzie fajnie. Wogóle trzeba im przyznać że mają bardzo miłą obsługę ... :) Dam znać po "wycieczce" jak było :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-09-19, 14:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
Ja tez jezdzilam kiedys z Neckermanem ale ostatnimi laty jestem wygodna i korzystam z ofert biór internetowych travelplanet.pl i fly.pl Internetowe zwykle sprzedają oferty tych tradycyjnych tez ale za duzo mniejsza kase ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-09-24, 15:16 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-08-13, 13:30
Posty:23
Możesz sobie rzucić okiem na ofert na ok-tours. Mają wyjazdy dosłownie wszędzie za bardzo atrakcyjne pieniądze...od Grecji, przez Tunezję, po Kubę ;) No po prostu do koloru do wyboru. Ja juz w tym roku na dłużej niż 3-4 dni nie ma czasu jechać niestety..)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-10-02, 17:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-12, 22:33
Posty:23
Marilyn, Chętnie lookne jak będe miala w planach jakiś następny wyjazd. Właśnie wróciłam z Last Minute Neckermanna na Costa Brava i było naprawdę świetnie. Przedewszystkim wypasiony hotel, dużo wycieczek i pomoc opiekunów z Polski. Ogólnie Polecam.
Ella. Nie słyszałam o tych biurach internetowych ale ich ofertę też chętnie przejrzę :]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-10-03, 15:09 
a powiedz mi jak ogólnie rezydent? bo podobno z nimi jest kłopot, że nie mili? bo chciałbym wyjechać z tym biurem na wycieczkę, bo wychodzi na to , że to jedno z bardziej bezpiecznych biur podróży w Polsce w ostatnim czasie, no bo jak juz orbis dał plamę to różne myśli człowiekowi do głowy przychodzą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje Last Minute ?
PostNapisane: 2010-10-04, 16:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-12, 22:33
Posty:23
Ja trafiłam na bardzo miłe panie rezydentki z Neckermanna. Pani Jola i Kasia. Dostaliśmy dane kontaktowe do nich, były do naszej dyspozycji, gdy mieliśmy jakieś pytania. Ogólnie nie było większego problemu. A co do Orbisu to naprawde był dla mnie szok gdy się dowiedziałam że to biuro upadło. Zdawało mi się że to było jedno z największych biur podróży w Polsce, i takie jedno z bardziej stabilnych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO