dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-22, 20:34 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Jonka, to my robimy inaczej jeśli już... urlop planujemy na konkretny termin i wtedy szukamy last minute ;) W tym roku z urlopami będzie małe zamieszanie, no ale majówka ma aż 9 dni, także na pewno gdzieś się wybierzemy, może tutaj: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/wycieczki_do_skandynawii/odwiedziny_u_hamleta_i_w_browarach_carlsberg
Ten Carlsberg kusi, nie powiem :lol:

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-04-22, 20:44 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
wygląda ciekawie, choć nie wiem czy nie bałabym się bujania :)
ciekawa jestem jak z lastami w takiej Itace na majowym weekendzie. wtedy to większość ma wolne więc podejrzewam że łatwo nie jest.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-05-16, 15:19 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
bujania nie masz się co obawiać, na dużym promie nie odczuwa się tego tak jak w małej łódce, a w razie czego w recepcji mają locomotiv, ja mam chorobą morską i lokomocyjną, w autobusie nie wytrzymam nawet godziny, a na promie dałam radę :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-05-20, 14:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-17, 12:11
Posty:19
Mam tak samo, w samolocie, autokarze potrafię się czuć potwornie, a jakoś bujanie na promie/łódce nie przeszkadza mi w ogóle - nawet miło się śpi przy takim bujaniu haha ;-)) Ja w tym roku mam plan, żeby w co drugi weekend wakacyjny odwiedzać inne miasto w Polsce - te największe, „najznańsze”, ale w nich po prostu spacerować i odkrywać nowe zakamarki... Poza tym w Toruniu czy Opolu nie byłem z kilkanaście lat ;-)) A zaczęło się od artykułu, który znalazłem w weekend i pierwsza wycieczka to właśnie moja Warszawa, której jak się okazuje nie znam tak dobrze jak mi się wydawało! :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-05-20, 14:35 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
A ja muszę mieć na wakacje zagwarantowaną pogodę. W Polsce różnie z tym bywa, dlatego jeżdżę do krajów południa europy. Wycieczki Grecja, Tunezja czy Turcja są niezwykle obfite w przeżycia zarówno duchowe jak i kulinarne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-05-21, 10:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
W tych krajach rzeczywiście o pogodę nietrudno :). Mi aktualnie marzy się Hiszpania, ale pewnie nie uda mi się tam wybrać w tym roku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-06, 12:19 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
ja w tym roku zdecydowałam się na wakacje last minute w Egipcie, głównie dlatego, że będę mogła wyjechać dopiero na przełomie sierpnia i września, ale konkretnej daty nie znam i nie mogę wcześniej zarezerwować, a tam o tej porze roku jest jeszcze bardzo gorąco :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-06, 23:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-16, 13:48
Posty:20
Ja w tym roku planuję odwiedzić Skandynawie. W sumie po każdej wypłacie od zeszłych wakacji sobie odkładałam, bo wiem, że to nie jest tania wyprawa, głównie jeżeli chodzi o ceny. Najbardziej marzy mi się Szwecja, bo podobno stamtąd też można mostem w pół godziny dostać się do Kopenhagi (a tam mam znajomego, który zapewnił mnie, że będę mogła się u niego zatrzymać). Dwa tygodnie chłonienia skandynawskiej kultury! :-D Znalazłam artykuł i coś tak czuję, że może właśnie tam odnalazłabym moje „idealne miejsce”... :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-10, 08:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Ze Skandynawii akurat najbardziej polecałabym Norwegię. Ma najpiękniejsze krajobrazy i naprawdę warto zwiedzić ją wzdłuż i wszerz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-10, 19:29 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Norwegia mmmm mówicie mi więcej tylko czemu tak drogo!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO