dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-06-13, 22:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Skandynawia na wakacje:) ciekawy pomysł, ale chyba nie dla każdego:) Poza tym ceny faktycznie tam nie zachęcają do zwiedzania/podróżowania


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-19, 15:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
Ja w tym roku wybieram się z dziewczyną do Promenady nad jeziorem Zegrzyńskim: http://www.promenadacountry.pl/sa Bardzo fajne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu. Jeżeli jesteście z mazowieckiego polecam się tam wybrać.
Są liczne sporty wodne (skutery wodne, żagle, kitesurfing), drużynowe no i można smacznie zjeść :) Szczególnie w Country Saloonie - serwują amerykańską kuchnię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-23, 22:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-06-23, 22:07
Posty:4
My planujemy wyjechać do Chorwacji. Wyczytaliśmy na http://turysci.net.pl, że jest to bardzo ładnie miejsce, gdzie można dobrze wypocząć. Można zarówno pozwiedzać jak i poleniuchować :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-24, 19:48 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
I co wy na to :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-24, 19:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-24, 16:58
Posty:35
A ja z rodziną na wakacje wybieram się w góry. Mamy tam nasz ulubiony apartament Jastrzębia Góra do którego jeździmy od kilku sezonów. Muszę powiedzieć. Fajna spokojna okolica, smaczne jedzonko, cisza i błogie lenistwo. Jak ja to lubię :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-29, 21:23 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
MacKa napisał(a):
Skandynawia na wakacje:) ciekawy pomysł, ale chyba nie dla każdego:) Poza tym ceny faktycznie tam nie zachęcają do zwiedzania/podróżowania


Też tak myślałam, tymczasem okazuje się, że można fajnie zorganizować sobie i w rozsądnej cenie wyjazd z paczką przyjaciół albo rodzinny. Domki na Bornholm wychodzą bardzo korzystnie cenowo, prowiant można zabrać ze sobą. No i do tego można własnym autkiem http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... t_rodzinny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-06-30, 21:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-06, 10:37
Posty:13
Macka oj wcale nie tak drogo. Przejrzyj linka samby to napewno znajdziesz coś dla siebie i swojej kieszeni. My z nimi podróżujemy. A właśnie dlatego, że ceny są na nasz portfel. Można zrobić wypad weekendowy, a jak ludzie urlopu z pracy dostać nie mogą to jest fajna alternatywa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-07-09, 10:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
A buuu, a ja już po wakacjach, pięknie było, ale tak szybko to minęło... :( Jeszcze bym gdzieś pojechała :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-07-10, 18:18 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
GadatliwaIwa napisał(a):
A buuu, a ja już po wakacjach, pięknie było, ale tak szybko to minęło... :( Jeszcze bym gdzieś pojechała :P

No to w czym problem:) ja się staram, szczególnie w wakacje co weekend gdzieś wyjechać! a im wczesniej się to zaplanuje tym jest taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2013-07-23, 14:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Mój mąż ma pracę zmianową i w weekendy bardzo często pracuje, z kolei w tygodniu ja nie bardzo mogę :( Ale policzyliśmy, że mamy jeszcze kilka dni urlopu, w sumie uzbiera się tydzień na jakiś wyjazd :D Próbujemy zorganizować jakieś tanie wakacje w Egipcie, a jak się nie uda, to pojedziemy do cioci w góry i też będzie fajnie ;-)) bo chyba do końca lata w domu to bym nie wysiedziała!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO