dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wakacje zimowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-04, 20:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Słuchajcie, a może ktoś z Was zna stronę Turystyka Studencka/Travel Student? Trafiłam tam przypadkiem i znalazłam naprawdę fajne oferty i mega tanie! Zastanawiam się nad Austrią i Włochami, nie wiem co wybrać :( Pomóżcie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-11-21, 00:15 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To zależy co Cię bardziej kręci. :) Jak chcesz przeżyć coś wyjątkowego i w fajnym miejscu, to polecam uwadze taką ofertę http://hotels.itaka.pl/promocja/jarmark-swiateczny. No i masz przynajmniej sprawdzone, zaufane biuro podróży z dobrą opinią. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-11-26, 15:55 
ja już mam obiecane że pojedziemy z narzeczonym na kilka dni w lutym w Karkonosze, mamy wstępną rezerwację w apartamencie Nad Wodospadem. miejsce nas oczarowało, mamy nadzieję na dobrą zabawę na nartach i odpoczynek wieczorami! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-11-28, 00:29 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Teraz jest genialny moment na jakieś last minute. Itaka sporo teraz wrzuciła nowych propozycji na lato, ale na zimowe wypady też nie brakuje, więc jest z czego wybierac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-11-30, 12:56 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Karnawałowe mają fajne. Widziałaś? Fajne kierunki i w niezłej cenie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-12-03, 17:18 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Hmm coś mi chyba musiało umknąć, bo nie widziałam tego. Gdzie na ich stronie to jest ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-12-04, 00:18 
samba_mamba napisał(a):
To zależy co Cię bardziej kręci. :) Jak chcesz przeżyć coś wyjątkowego i w fajnym miejscu, to polecam uwadze taką ofertę http://hotels.itaka.pl/promocja/jarmark-swiateczny. No i masz przynajmniej sprawdzone, zaufane biuro podróży z dobrą opinią. :)


Dzięki za ofertę, ale nie szukam na chwilę obecną jarmarków światecznych ;) Może nie sprecyzowałam, ale poszukuję oferty na ferie, bardziej kilkudniowy wyjazd, narty i te sprawy. Stąd pytałam o turystyke studencką. W sumie jarmarki są spoko, na krótki wypad. Ja szukam czegoś typu ta ich Austria na 6 dni, gdzie są różne stoki: Moltaler Gletsher (lodowiec), Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, Nassfeld. Dla mnie super opcja. Tylko zastanawia mnie cena, bo jak na to co oferują jest dosyć tanio... Ciekawe..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-12-05, 19:32 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Zależy co w tej cenie jest konkretnie. Mnie ta nazwa nic nie mówi, nie korzystałam, jak wspomniałam - podróżuję tylko z zaufaną Itaką, jeśli chodzi o takie kierunki. Może ktoś inny się wypowie, jeśli wie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2014-12-09, 13:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-30, 14:51
Posty:7
Ja mogę dziewczyny polecić z czystym sumieniem biuro BFC. Jadę z nimi w lutym już trzeci raz, a to chyba mówi samo za siebie:) Jeżeli macie dzieci to szczególnie, bo mają program razem lecz osobno, czy jakoś tak. Chodzi o to, ze jest opieka animatorów, instruktorów, a rodzice też korzystają z atrakcji i uroczych miejsc:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2015-01-24, 17:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Wakacje zimowe wg mnie tylko w górach:):)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO