dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wakacje zimowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-13, 21:54 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Zależy gdzie pojedziesz. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2017-01-24, 23:14 
W zimie można się fajnie bawić nawet nad morzem. Trzeba tylko odpowiednio wybrać sobie miejsce docelowe i już. My na przykład za tydzień wyjeżdżamy z dzieciakami na ferie do Grand Lubicza w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Mieli super ofertę, więc i dzieciaki skorzystają z różnych zabaw i aktywności i my też wypoczniemy sobie w spa :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2017-01-24, 23:57 
Najlepiej to się wybrać do SPA. Można w ten sposób odpocząć, zregenerować się i zresetować. W końcu każdemu należy się odpoczynek :) Bacówka Radawa SPA to fantastyczne miejsce by odpocząć w bardzo luksusowych warunkach. Hotel jest nowy, a to duży PLUS!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2017-02-12, 23:54 
Zgadzam się, że takie spa w zimie naprawdę dobrze na człowieka działa, pozwala się troszkę zrelaksować. No i ogólnie taki kilkudniowy wypoczynek. Ja byłam niedawno właśnie w Pałacyku łąkomin, i naładowane mam baterie na najbliższy czas :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2017-12-14, 16:40 
W zimie najlepsze są góry jak dla mnie, nie ma co sobie odmawiać ich uroku, my już mamy wyjazd do Białki Tatrzańskiej zaplanowany i nie mogę się doczekać, na nartach jeździmy wszyscy, dzieciaki będziemy uczyć no i oczywiście wizyta w https://www.termabania.pl/ jest obowiązkowym punktem też dla nas wszystkich a po nartach takie wygrzewanie w basenach termalnych będzie w pełni zasłużone


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2017-12-19, 22:10 
Zimą jak dla mnie atrakcyjny jest aktywny wypoczynek czyli najlepiej narty. Właśnie w lutym śmigam na narty do Kopaonik. Świetny ośrodek, stoki dobrze przygotowane więc można się wyszaleć. Jadę tam z Wytwórnią Wypraw gdyż ma świetną ofertę z noclegiem blisko stoków i bardzo atrakcyjną cenę. W planie wyjazdu jest rozpisana wizyta w kąpielisku termalnym gdzie równie miło będzie można sie odprężyć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2018-05-22, 14:37 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Na zagraniczne wakacje często jeździłam z różnym, sprawdzonymi biurami podróży i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Po Polsce zazwyczaj jeździmy na własną rękę. Teraz wybieramy się do Janowa Podlaskiego na Zamek i już się nie mogę doczekać relaksu w SPA!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2018-08-07, 12:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Nie wiem jak jest tam w zimie, bo byłam tam tylko wiosną i jesienią, ale w Janowie Podlaskim jest przepięknie pewnie o każdej porze roku. Ja się wybieram tam pojeździć na koniach z pobliskiej stadniny. Ale myślę, że SPA w zimie to genialny pomysł :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2018-09-13, 14:27 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-09-08, 14:13
Posty:5
Dzień dobry. Trudno jest nie przyznać racji, iż w czasie wakacyjnym niezmiernie ważną rolę pełnią kwestie bezpieczeństwa. W Sieci można znaleźć sporo ciekawych i interesujących rad w tym obszarze. Poczytać można o tym choćby na polisaturystyczna.pl/poradniki/wczasy-z-dzieckiem-w-barcelonie-5-waznych-wskazowek wakacje Barcelona (polisaturystyczna.pl). Może znacie jeszcze jakieś źródła wiadomości?

_________________
Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna – Iwan S. Turgieniew


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje zimowe
PostNapisane: 2018-10-06, 11:23 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Zimą w Janowie Podlaskim też jest pięknie! Byliśmy w zeszłym roku i w tym na pewno też powtórzymy wycieczkę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO