dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-09-16, 10:55 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
No wlasnie....Stana sie tacy bo starsi koledzy (ktorzy juz "rzadza" dluzej) namowia ich albo zmusza do bycia "zlymi"... Dlatgo szansa byloby wymienienie calego rzadu na mlody...Napewno byloby lepiej (chociaz nie mowie ze idealnie :-P ) gdyby nie musieli sluchac starych "wyjadaczy" (mozna wziasc doslownie)...

peace V ;-)

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-01, 13:05 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Kara śmierci powinna być wprowadzona co do tego nie ma rzadnych wątpliwości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-20, 20:42 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-19, 21:37
Posty:8
Lokalizacja: Z nienacka, jełopie.
svirus napisał(a):
Kara śmierci powinna być wprowadzona co do tego nie ma rzadnych wątpliwości.


nie ma to jak post poparty szeregiem argumentów na poziomie. I ten błąd w słowie "zadnych" dodaje temu wszystkiemu tylko uroku. ;]
Nie zgadzam sie z wiekszością ludzi. Cóż, może w pewnym stopniu z Natty choć wydaje kierują mną inne pobudki. Czemu? Proste, jedna z podstawowych zasad "czlowieka moralnego" to nie zabijac. Poza tym coz, widzicie, wiara w czlowieka nie ma w tym miejscu wiele do rzeczy. Spojrzcie na siebie samych, czy nie zdazylo wam sie zmienic tak diametralnie, ze teraz z perspektywy czasu jak o tym myslicie, nie mozecie uwierzyc, ze kiedys sie tak zachowywaliscie? Ja takich zmian przeszedlem conajmniej dwie, wiec czemu ludzie, ktorzy popelnili blad nie moga miec do tego prawa? Co do pedofilow, u mnie jest to latwiejsze. Dla mnie to najzwyklejsza choroba psychiczna, skrajnie posuniety rodzaj fetyszyzmu. Ale nawet tacy ludzie moga z tego wyjsc. I po ostatnie, jak wszyscy wiemy, prawo nigdy nie bylo, nie jest i nie bedzie pewna sprawa. Nie mozemy powiedziec we wszystkich przypadkach "tak, to byl on", istnieja miliony sposobow podrobienia, zatajenia i podrzucenia roznych rzeczy, ktore nakieruja sledczych na dana osobe, i beda 100% dowodami winy w sadzie.
Wiezniowie powinni pracowac, dostawac za to _jakies_ wynagrodzenie (jesli beda pracowac np 10 lat to i tak raczej jakas sumka sie uzbiera) ktora ulatwi im pozniej powrot do spoleczenstwa. Takie jest przynajmniej ogolne zalozenie wiezienia. To, ze po naszym wiezieniu ciezko wrocic do "normalnego" zycaia to zupelnie inna bajka. I pamietajcie, ze wiezienie to nie hotel, nawet takie jak jest teraz. Za duzo naogladaliscie sie chyba filmow ;) To naprawe nie jest frajda tylko ciezka szkola i przetrwanie.
Ale coz, zasluzyli sobie na to, prawda? I czy nam to oceniac?

sheet, rozpisalem sie xD

_________________
"Mogłem go zabić wraz z pilotem, ale pozwoliłem im jeszcze pożyć. Dzięki temu ich samolot wylądował bez przeszkód."

- Sto lat samotności -


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-21, 08:30 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Nie zgodze sie z tym ze wiezienie to nie hotel (moze dla niektorych)... Mam ojca klawisza ktory pracowal w jednym z ciezszych kryminalow (apropo w moim miescie sa 2 wiec polowa miasta to klawisze a druga polowa to ich rodziny ;/) i nasluchalem sie masy opowiesci na temat "zlodzieji"... Zaden klawisz nie powie ze maja w kryminale zle (chyba ze ci ktorzy podpadli), a wrecz odwrotnie... Tv, komputery, wieze, sprzety do cwiczen, kablowka (za ktora my placimy), ale najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze jeden z drugim potrafia przy sniadaniu powiedziec ze nie beda jedli pasztetu :[ bo nie lubia (!?). To jest wedlug ciebie wiezienie?
Wierze w zmiane czlowieka, ale ona napewno nie nastapi w naszych kryminalach ;/ Musi to byc radykalne postepowanie w stosunku do wiezniow (ktorzy nie chca sie zmienic) bo inaczej to walka z wiatrakami. Co do pracy to jestem calkowicie za...

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-26, 13:22 
kara śmierci to nie kara :)
a napewno mniejsza niż dożywocie.
a co do więzienia jako hotel: więźniowie powinni na siebie pracować :) ciężko pracować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-14, 21:39 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ja uważam że kara śmierci nie jest rozwiązaniem - lepsza jak wspomnieliście byłaby praca, praca, praca... Byle ciężka i męcząca.

g7odny napisał(a):
Nie zgodze sie z tym ze wiezienie to nie hotel (moze dla niektorych)... Mam ojca klawisza ktory pracowal w jednym z ciezszych kryminalow (apropo w moim miescie sa 2 wiec polowa miasta to klawisze a druga polowa to ich rodziny ;/) i nasluchalem sie masy opowiesci na temat "zlodzieji"... Zaden klawisz nie powie ze maja w kryminale zle (chyba ze ci ktorzy podpadli), a wrecz odwrotnie... Tv, komputery, wieze, sprzety do cwiczen, kablowka (za ktora my placimy), ale najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze jeden z drugim potrafia przy sniadaniu powiedziec ze nie beda jedli pasztetu :[ bo nie lubia (!?). To jest wedlug ciebie wiezienie?


To przemilczę bo słów mi brak, polska rzeczywistość.

O ile same kary to wg mnie powiedzmy że są ok, zauważcie że wszystko zależy od kwalifikacji czynu. Poza tym wymierzanie i egzekucja tych kar są na delikatnie mówiąc - żenującym poziomie.
A nasi możni (p)osłowie mają takie problemy gdzieś - bo stać ich na załatwienie sprawy na swoją własną korzyść.

P.S. Co to za kraj, w którym można "sprzątnąć" Komendanta Głównego Policji i po tylu latach nie znaleźć sprawcy...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 21:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Bardzo dobry temat powinnismy podyskutowac nie tylko czy powinna a jak powinn to jeszcze za co. Bo moim zdaniem nie tylko morderców powinno sie kazac ale tez gwalcicieli i pedofilow. Ja jestem za ale jest to nie mozliwe jak na razie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 21:05 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Bardzo dobry temat powinnismy podyskutowac nie tylko czy powinna a jak powinn to jeszcze za co. Bo moim zdaniem nie tylko morderców powinno sie kazac ale tez gwalcicieli i pedofilow. Ja jestem za ale jest to nie mozliwe jak na razie


To chyba pierwsza kwestia w której się z Tobą zgadzam - pedofile i gwałciciela zdecydowanie zasługują na karę śmierci. Niestety w naszym kraju można wprowadzać różne dziwne rzeczy, ale tego co potrzebne to akurat nie zrobią. A szkoda, może wtedy bandziory czułyby większy respekt przed policją i sądami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-29, 00:35 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Kara śmierci- jestem za ale tylko w przypadkach morderców.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-11, 14:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
KS stanowczo nie
1 to nie kara tylko zemsta , na przestępcy
2 jeśli ktoś jest do szpiku kości zły , to odizolować drania , zabijając stajemy sie tak samo źli . czemu? bo nie myślimy o innych -np; rodzinie ,dzieciach , zonach , mężach , matkach , ojcach -chcemy ukarać to karzmy - przestępce -nie jego rodzinę
3 pomyłki zawsze sie zdarzają , wiec chyba lepiej zachować przy życiu 100 zbrodniarzy w wiezieniach , niż usmażyć na krześle elektrycznym jednego niewinnego

osobiście wolał bym jako przestępca (gdybym nim był) żeby KS był , dożywocie albo 25 lat bardziej mnie przeraza

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO