dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-11, 19:11 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Trzeba pamiętać o tym, że sądy nie są nieomylne i może być skazany niewinny człowiek :roll:
ja się zgadzam z tym co napisał marbel...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 16:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:37
Posty:68
A jak dla mnie kiedy taki skurwiel, który gwałcił i zabijał powinien dostać czapę natychmiastowo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 20:38 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Niby masz rację, ale pomyśl, co by było, gdyby ukarany został niewinny człowiek ? Jak już cześniej napisałam sądy się czasem mylą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 00:27 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
Ja karze śmierci mówię nie!
Można skazać niewinnego itd. Ale jeżeli ktoś popełnił zbrodnię. Zasługiwałby na karę śmierci to co to dla niego? Chwila cierpienia i po nim... Nic to nie zmieni.

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 10:17 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A zmieni to, że po 1) taki delikwent już na pewno nikogo więcej nie skrzywdzi, a po 2) zawsze to jednego bazyla mniej do utrzymania z podatków.

Mam na myśli przypadki recydywy tutaj lub zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, tudzież gwałtu.

Oni w więzieniu mają lepiej niż na wczasach w jakimś kurorcie, to nie do pomyślenia :evil:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 18:56 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-07, 00:36
Posty:930
Lokalizacja: nie pamiętam ;)
zależy do jakiego więzienia i za jakie przestępstwo... Czasami zdarza się że inni więźniowie... wymierzą karę... najczęściej jeśli przestępstwo związane jest z dziećmi... że tak powiem

Kara śmierci to za mało. Ofiara mogła cierpieć godziny a złoczyńca kilka sekund... To niesprawiedliwe... Zamiast kary śmierci jakieś "działanie na psychikę" powinno być... Śmierć ułatwiłaby mu wszystko...

_________________
Save the Planet, Kill Yourself!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 20:21 
Ja jestem za karą śmierci w najgorszych przypadkach, tak jak mówi zysio. Po kiego grzyba mamy utrzymywać takie osobniki bo ludźmi już ich nie można nazwać.
marbel wspominałeś że to zemsta, i tu masz racje ale jak ludzie mają żyć jeśli ich oprawca dobrze się ma w więzieniu... wspominał też że stajemy się tak samo źli bo nie myślimy o jego rodzinie jednak TO on o niej nie myślał... Tylko co do pomyłek masz racje ale właśnie dlatego kara śmierci powinna być karą tylko wtedy gdy jest się pewnym że ktoś popełnił dane zbrodnie...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-24, 11:58 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
polly_darton napisał(a):
Ofiara mogła cierpieć godziny a złoczyńca kilka sekund... To niesprawiedliwe...


Piszesz tak jak byś chciała się mścić... A co to da? Nic. Życia/zdrowia ofierze/ofiarom nie przywróci, czy ich rodzinom da satysfakcję - też wątpię, może w pierwszym momencie najwyżej.
Taka kara wg ma nie być zemstą, tylko doprowadzeniem do sytuacji, kiedy taki osobnik nie skrzywdzi nikogo więcej. No i jednego patafiana do utrzymania z podatków mniej.
Te kurorty więzienne też powinni zlikwidować, ale nie zrobią tego bo zaraz będą głosy, że się łamie prawa człowieka, że niehumanitarne, jak by TV, ping-pong i inne cuda wianki były tam niezbędne. To ma być kara, a nie nagroda - wiele osób ma tam lepiej niż miało w domu.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

zobaczcie życie za życie
PostNapisane: 2008-02-26, 11:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-01-25, 02:53
Posty:6
a gwarantuje wam że inaczej będziecie podchodzić do tematu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-27, 22:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-27, 18:54
Posty:26
Lokalizacja: Białystok
Tak pewnie najlepiej wszystkich pozabijać ... i nie będzie niczego xD

a tak serio to kara śmierci nie jest rozwiązaniem... nie podoba mi sie coś takiego jak oko za oko :P zamiast zabijać są lepsze sposoby zeby ktos poniósł karę:D nawet gorszą :diabel: xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO