dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezydent
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-24, 21:55 
Przypomnę,że w r.2000 Jerzy Napierała na podstawie tajnych kartotek ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów w MSW nr.arch 1/6526/1 data arch.9.7.1984 nr.rej.14750-99 org.rej.wydz.III.2-SUSW W-wa sporządził ciekawą listę m inn.niby naszych prezydentów: Jakub Margulas,Lejba Kohne,Izaak Stoltcman i teraz widzimy kto nami rządził przez ostatnie 20lat.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-09-06, 11:36 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Hmm...myślę,że zbyt dużych zmian na korzyść jednak nie odczujemy po wyborze Pana Bronisława.Pamiętajmy,że potrzeba czasu na zrobienie czegoś sensownego,przynoszącego jakiekolwiek profity społeczeństwu.Należy również zauważyć,iż obecny prezydent zazwyczaj musi się uporać z sytuacją jaką zastaje po poprzedniku (a one przeważnie nie są najlepsze).Zawsze wybór kogoś nowego na urząd państwowy niesie pewne nadzieje.W tym przypadku pamiętajmy jednak,że Pan Komorowski nie ma zbyt wiele do powiedzenia,zgodnie z systemem obowiązującym w Polsce, jego działalność opiera się głównie na polu reprezentacyjnym. Mam nadzieje,że nowy prezydent poprawi nasze stosunki z sąsiadami (Rosją i Niemcami).Nie mówię tutaj o zapominaniu wyrządzonej krzywdy (obozów itd.) ale chciałabym abyśmy nareszcie zaczęli uprawiać dobrą dyplomacje, opartą na szacunku i chęci współpracy przy jednoczesnej świadomości o swojej wartości narodowej.


Przypomniała mi się właśnie rozmowa z moją babcią (wielbicielka,a w zasadzie wyznawczyni Radia Maryja).Musze przyznać,że Ojciec Rydzyk w doskonały sposób tworzy własny elektorat wyborczy,którym dowolnie manipuluje.Moja babcia stwierdziła,iż obecne podwyżki i te przyszłe ,to wszystko zasługa Komorowskiego.Użyła dosyć brutalnych słów stwierdzając "on nas zamorduje".Ech..po raz kolejny doszłam do wniosku,że nie należy wchodzić w jakąkolwiek polemikę z babcią bo została wręcz "opętana przez Radio" i niestety nie można jej nic wytłumaczyć.Dowodem na to jest moja ostatnia próba podjętej dyskusji,która skończyła się tak,że zostałam nazwana komunistką:)

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-09-13, 15:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:10
Posty:14
I mimo tego w/w, jest Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-09-17, 11:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-13, 23:27
Posty:21
A mnie naszła taka refleksja. Po pierwszych wizytach Komorwskiego za granicą. Chwalili go, że będzie miło, w porozumieniu i wogóle. Ja bym jednak wolał usłyszeć, że prezydent Komorowski będzie wymagającym i twardym negocjatorem broniącym polskiej racji stanu. NA przykład Sarkozi nie przejmuje się opinią UE i wydala z kraju Romów. Można się zgadzać lub nie, ale trzeba przyznać, że potrafi pokazać, że we Francji najważniejsza jest wola Francuzów.

_________________
Bim bom


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-10-13, 22:57 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-13, 22:50
Posty:14
Musi byc lepiej ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-11-14, 15:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Moja babcia też słucha Radia Maryja i ogląda TV Trwam,twierdzi,że tam mówią prawdę,której nie usłyszy się w komercyjnych stacjach prywatnych(powstałych w dziwnych okolicznościach nie wiadomo za czyje pieniądze)Dziwi się też,że studenci i niby inteligencja miejska tak fanatycznie wierzą co powiedzą politycznie poprawni :cudotwórcy z Platformy Obłudników,ta ekipa po tych tragediach mając odrobinę honoru powinna podać się do dymisji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-12-15, 20:08 
Ludzie :!: a kto waszym zdaniem tak na prawdę powinien zostać Prezydentem RP :?:,bo ilu opiniodawców to tylu Prezydentów.Ja chciałbym żeby Prezydentem został Cimoszko to facet z klasą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-12-28, 23:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-02, 15:56
Posty:12
eee tam.. pewnie i tak się nic nie zmieni. Do polityki musiałby się dostać jakiś człowiek z silną wolą i chęcią.Potrzebujemy drugiego Gierka ale oczywiście mam nadzieje ,że po wzroście gospodarczy wszystko nie obruci się w pył


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2011-01-07, 12:54 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 12:37
Posty:15
Lokalizacja: Warszawa
Prezydent jest od nieprzeszkadzania po to został wybrany - ma spotykać się z różnymi sportowcami itp. nie wymagajmy od nie go zbyt wiele bo ta funkcja to tego nie służy, powtarzam ma nie przeszkadzać ale i czasem zareagować jak będą Polskę rozkradać - chociaż na mój gust już co się dało to poszło za granicę.
Do poprzednika ja też wolałbym żeby Prezydentem został wykształcony inteligentny, znający języki Cimoszewicz.

_________________
moja pasja - tworzenie prezentacji multimedialnych
projektowanie stron Warszawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2011-01-15, 16:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-14, 03:46
Posty:3
Lokalizacja: Ciechanów
Wybraliśmy dobrego prezydenta, całe szczescie ze Jarek nie doszedł do władzy bo to by była masakra.

_________________
granit - granit elektrownie wiatrowe - elektrownie wiatrowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO