dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezydent
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-05, 20:32 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
I co myślicie o "wyborze" naszego nowego prezydenta?
Będzie nam lepiej? :D

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-07-06, 02:33 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Przynajmniej nie będzie prezydenta z litości.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-07-06, 20:45 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
zysio napisał(a):
Przynajmniej nie będzie prezydenta z litości.


Wyjąłeś mi to z ust ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-07-07, 19:27 
Jest prezydent zgody!Podaje prawą rękę a lewą macha by atakowali poniżej pasa przeciwników.Rządzący odnieśli olbrzymi sukces bo w ciągu 3 lat zadłużyli państwo na 300 mld zł,przygotowywali się do kręcenia lodów,przecież to towarzystwo biznesmenów i aferzystów nic dobrego dla biednych Polaków nie zrobi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-07-08, 11:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-07, 14:47
Posty:15
Ja nie mam wielkich nadziei ale jestem prawie pewien że będzie mniej śmiesznie, mnie żałoby narodowej.
Niestety w ostatnich latach słowo prezydent kojarzyło się z :
-Veto
-Żałoba
-Bić ruskich
-Uważać na Niemców
-Każdy oprócz Pis chce zlikwidować Polskę niepodległą.
Mam nadzieję że teraz troszkę wrócimy do normalności.

_________________
Kamery i Kamerki Online
O mnie i nie tylko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-07-17, 17:58 
Muszę Cię zmartwić,bo teraz zbliżamy się do sowickiego systemu,zło czyńcy zasiadają w parlamencie nie dążą do ustalenia prawdy,naginają prawo na swoją korzyść,obietnice nie są spełniane a czy zavetowane ustawy były dobre dla narodu i gospodarki?Odnośnie naszych sąsiadów to przypomnijmy niemieckie obozy koncentracyjne,ruskie łagry,ile milionów Polaków zamordowali?czy potomkowie wypłacili jakieś odszkodowanie,lub też przeprosili za ludzie bestie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-07-19, 22:53 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A zabrać pieniądze, niech stanowiska związane z rządem będą funkcją społecznościową a nie pchają się wszyscy do chlewu. Jaki będzie nowy - nie wiem czas pokaże. Z pewnością zafunfuje nam wiele, wiele powodów do śmiania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-08-01, 22:27 
Kibice najważniejszego zaproponowali na początek wywiesić jego portrety we wszystkich polskich ambasadach,żałuję,że nie wszędzie bo wtedy przypominało by to czasy wujka Stalina.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-08-05, 18:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-07, 14:47
Posty:15
Dość ciekawa debata toczy się na blog.pl
http://najlepszy-polski-prezydent.debata.blog.pl/

_________________
Kamery i Kamerki Online
O mnie i nie tylko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezydent
PostNapisane: 2010-08-09, 17:42 
Obawiam się że to kolejny Prezydent "wszystkich ubeków"

***********************************************
Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.

W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego
i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli.
Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.

W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie
ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii.

Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje
do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski.

Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką.

Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia.
Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku,
do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga.

Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P.

Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem!
Był nim także i syn Bronek, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI,
był sowieckim agentem działającym w polskich WSI.

I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie smoleńskiej, dopilnował aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w pałacu prezydenckim
- znalazł się w jego rekach.
************************************
źródło
http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/dz ... rowskiego/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO