dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-09-11, 21:25 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Z tego co pisała autorka to chodzi tazke o płyty ze zdjeciami :P


ema napisał(a):
Mery, skoro ma go zapisanego w telefonie, to zakładam że nie brzmi 'kup ziemniaki i kilo marchwi' ;p


a bysmy sie zdziwili :mrgreen: :mrgreen:

ema napisał(a):
Fakt, że to byłoby nie fajne ;) ale czasami nawet w żartach Bartek mi zabiera telefon i się nim bawi - mam mu go od razu wyrywać? ;)

nie wyrywac... ale u nas jest taka nie pisana umowa.. ze mamy w telefoanch to co nam sie podoba i zadne z nas nie wnika... :)
Jakos uwazam ze telefon to jest troche osobista sprawa.. - to tylko moje zdanie...
:mrgreen:

ema napisał(a):
Dokładnie - tylko rozmowa tu może pomóc ;)

Nareszcie sie w czyms zgadzamy "Wiedzmicho" :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-15, 14:58 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Mysle, ze to moga byc powody do bycia lekko zazdrosna ale nie powinno to wpywac na zaufanie i mysle ze nie powinnas miec watpliwosci. Juz bylo pisane, ze zdjecia sa schowane, wiec nie widze problemu, kiedy przyjdzie czas na wielkie porzadki zapewne je schowa jeszcze glebiej. W kazdym razie faceci jak to faceci nie zawsze mysla o takich rzeczach, czasem nie wiedza nawet, ze maja one takie znaczenie dla partnerki. Porozmawiaj z nim ale na spokojnie, nie wyrzucaj mu nic, tylko szczerze zapytaj o jego uczucia do Ciebie i czy napewno pogodzil sie ze strata poprzedniej partnerki i czy nic juz do niej nie czuje.
Dodam, ze chyba dosc istotny jest tez Twoj wiek. W wieku 20 lat faktycznie moglabym byc o takie rzeczy zazdrosna, teraz, napewno nie. Dlaczego? Sama mozliwe, ze gdzies mam jakies sms zachowane (nawet nie wiem bo ich nie ogladam, kiedys porzadnie wyczyszcze komorke lub przyjdzie czas na nowy jej model i znikna), tez mam gdzies zachowane zdjecia, wrzucone w szafke, zapewne znalazloby sie kilka innych rzeczy, ale nie maja one dla mnie znaczenia, zyje tym co teraz i kocham zupelnie inna nowa miloscia, ktorej nawet nie porownuje.
Sluchaj tego co on mowi, patrz mu w oczy i czytaj z twarzy a bedziesz wiedziala jaka jest prawda :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-20, 15:25 
Jeżeli chodzi o ten sms to nie brzmiał 'kup ziemniaki i kilo marchwi' :roll:
Problem w tym, ze on zapisał go całkiem niedawno będąc ze mną!
A kontaktu z nią wcale nie zerwał bo ostatnio dzwoniła do niego składając mu zyczenia urodzinowe...myśle ze nie tylko.
Rozmawiałam z nim o tym wszystkim, był zaskoczony tym ze drażnią mnie takie rzeczy. Powiedział ze cos zrobi z tymi rzeczami ale jak do tej pory nie widze zadnych rezultatów jego "pracy nad tym".


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-29, 03:03 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
Ludzie ale wy macie problemy, dobra może będę brutalny w tym co powiem, ale facetowi nie można ufać, wydaje mi się, że po prostu koleś nadal tamtą dziewczynę kocha i chce być z nią lub po prostu traktuje ją jako przyjaciółkę. Chociaż z przyjaciółmi raczej się nie spotyka potajemnie. Co dalej, wydaje mi się że powinnaś z tą jego byłą lub ją zaprosić do siebie bo nie wiem czy mieszkacie razem czy nie i przedstawić radosną nowinę, że spodziewacie się dziecka, to powinno ją od twojego ukochanego w jakiś sposób zrazić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-29, 11:39 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
A ja tylko dodam ze po 4 miesiącach bycia razem i już ciąża? hehe...
No cóż... chciałaś to masz!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO