dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

co robic...:(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-09-10, 15:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-09-10, 14:56
Posty:2
Mam problem z którym nie potrafie sobie sama poradzic, nie mam tez do kogo sie z nim zwrócic więc prosiłabym o pomoc w tej sytuacji która dręczy mnie przez jakis czas. Historia jest następująca. Od czterech miesięcy spotykam sie z Markiem, byliśmy ze sobą bardzo blisko, na tyle blisko ze zaszłam niedawno w ciąze... Marek, gdy się o tym dowiedział zaczął myslec o weselu (poniewaz twierdzi ze mnie bardzo kocha i podjął tą decyzje ze względu na mnie a nie na dziecko). Marek ma 26 lat i jest po długoletnim związku z dziewczyną, z którą rozstał się niecały rok temu poniewaz go zdradziła.Problem tkwi w tym, ze czuje ze on nadal mysli o swojej byłej dziewczynie, czasem opowiada mi pewne rzeczy związane z nią, co mnie w środku rani, kiedys powiedział mi ze juz od dawna nie utrzymuje z nią kontaktu ale nadal ma jej numery w komórce, zapisanego smsa...ciągle na pólce są ich wspólne płyty ze zdjęcmi z wycieczek itp, w szafce ma stos zdjęc na których są razem, w szafce zdjęcie ich razem w ramce, (troche głupi przykład ale podam bo to tez nie daje mi spokoju) Marek ma załozone konto na naszej-klasie, nadal ma jej profil na pierwszym miejscu, oraz zdjęcie z "tajnego spotkania" z tą dziewczyną. Moze jestem przewrazliwiona przez tą ciąze ale naprawde nie wiem co mam robic, co mu powiedziec o tej całej sytuacji bo ja sie strasznie męcze wewnętrznie, płacze gdy nie ma go w domu. Proszę o pomoc, co ja mam robic w takiej sytuacji...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-10, 17:18 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Pokazać mu ten temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-10, 20:42 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
ile ty masz lat? może 16?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-10, 22:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Co to za dziwne pytanie i do czego zmierzasz? Poza tym wydaję mi się że autorka ma +20.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 10:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-09-10, 14:56
Posty:2
Mam 20 lat, ale czy wiek ma tu jakies znaczenie? Zle sie czuje w tej sytuacji i chciałabym zeby ktoś poprowadził mnie w którąs strone bo nie chce tez pochopnie podejmowac decyzji, które pozniej mogą zle wpłynąc na mnie i przede wszystkim na dziecko..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 12:33 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
To ze Twój przyszły maz ma jakies zdjęcia ze swoją była to jest całkiem normalne - przeciez nie spali ich ot tak nagle.. Miejsce na NK? hmmm tam sie nie da ustawiac kto jest pierwszy a kto nie :)
Po za tym mysle ze jestes przewrazliwiona na tym punkcie.. Zasugeruje nawet ze mu nie ufasz... - skoro sprawdzasz takie rzeczy jak numery w komórce... czy jakie zdjecia ma w szafie,.,, - Moja droga te foty są w szafie czyli schowane... czyli nie sa aktualnie dla niego wazne... Inaczej miałby je powystawiane :)

Mysle ze musisz sie zastanowic czy tylko te drobnostki sa powodem Twojej zazdrosci a moze jest cos wiecej ?

A po za tym wazna rada,,, Porozmawiaj z Nim.. Teraz jestes zazdrosna o takie drobnostki ale za jakis czas okaze sie ze poprzez to duszenie w sobie tego - moze odjsc do zazdrosci o kazda jedna znajomą z którą rozmawia....

A po za tym skoro Cie kocha i chce z Toba byc to dlaczego martwisz sie o cos co juz było i sie zakonczyło... Twój facet ma 26 lat i wiadomo ze nie czekał az pozna Ciebie ale miał juz jakis zwiazek... Nie mozesz patrzyc na przyszłosc przez pryzmat przeszłosci :)

Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 18:23 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Ja myślę, że mery wszystko już napisała :)
mery_blue napisał(a):
hmmm tam sie nie da ustawiac kto jest pierwszy a kto nie :)

No nie, bo wyświetla się według kolejności dodania ;) Skoro powiedział Tobie, że nie utrzymuje z nią kontaktu, a ma jej nr w komórce to jeszcze nic nie znaczy. Zdjęcia - trudno żeby je tak od razu spalił, ale nie są przecież w ramkach na widocznym miejscu tylko schowane w szafie ;) Poza tym skoro ma 26 lat to jest już dojrzały i skoro planuje ślub to znaczy, że naprawdę tego chce ;)
Najlepiej szczerze z nim porozmawiaj, powiedz o swoich obawach, wtedy się uspokoisz ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 20:02 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ja przyznam że na Twoim miejscu też bym była zazdrosna ;))
Ok, rozumiem trzymanie zdjęć - jednak ta dziewczyna jest częścią jego przeszłości, więc nie pozbędzie się jej tak po prostu ;))
Ale trzymanie jej smsa zapisanego w telefonie jest chyba troszkę nie fer, nie sądzicie? ;)
Tak samo zdjęcia - niech ma, ale wyniesione w kartonie na strych, jako pamiątki po 'młodości' a nie w szafce, tak żeby obecna dziewczyna widziała ile dla niego znaczą... Nie zapomina o [przeszłości, ale niech kurcze nią nie żyje bo w ten sposób rani swoją partnerkę ;)
Pogadaj z nim, powiedz że Cię to rani, może po prostu nie zdaje sobie z tego sprawy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 20:31 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Ema nie wiemy jaki to sms :) A po za tym chciałabys zeby Twój facet grzebał Tobie w komórce i sprawdzał jakiego smsa masz zapisanego i od kogo ? To z jej strony było tez niezbyt fajne...

Po za tym.. te zdjecia sa zapewne razem z innymi płytami w szafie...

Zrestza dopoki Ona mu o tym nie powie ze jej to nie pzreszkadza to skąd On ma o tym wiedziec??????
Faceetom trzeba mówic wprost... wrózkami nie sa

:))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-11, 20:40 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mery_blue napisał(a):
Ema nie wiemy jaki to sms :)


Mery, skoro ma go zapisanego w telefonie, to zakładam że nie brzmi 'kup ziemniaki i kilo marchwi' ;p

Cytuj:
A po za tym chciałabys zeby Twój facet grzebał Tobie w komórce i sprawdzał jakiego smsa masz zapisanego i od kogo ? To z jej strony było tez niezbyt fajne...


Fakt, że to byłoby nie fajne ;) ale czasami nawet w żartach Bartek mi zabiera telefon i się nim bawi - mam mu go od razu wyrywać? ;)
A sytuacji w których można na prawdę niechcący takie coś odkryć jest dużo ;)) więc nie rozważam tutaj sprawy sprawdzania jego telefonu, tylko trzymania 'wyznań' byłej w komórce ;)

Cytuj:
Po za tym.. te zdjecia sa zapewne razem z innymi płytami w szafie...

W ramkach? ;)

Cytuj:
Zrestza dopoki Ona mu o tym nie powie ze jej to nie pzreszkadza to skąd On ma o tym wiedziec??????
Faceetom trzeba mówic wprost... wrózkami nie sa


Dokładnie - tylko rozmowa tu może pomóc ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO