dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-08, 14:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
dziwicie się?
jak starsze kolezanki wstawiaja sobie zdjecia z postwionym biustem, ustami krwisto czerwonymi i mowia jakie są łał ah i oh?
dzieciaki to bardzo spostrzegawcze stworzenia. łapia wszystko szybciej niz nam sie wydaje.
moim zdaniem to tez wina rodzicow. ale w szkole ich nie ma, nie sa w stanie kontrolowac wszystkich ich ruchow. a slyszeliscie jak dzieciaki z 1 klasy pdst przeklinaja?
mysle ze tego nie da sie zatrzymac. teraz tam bedzie, moze kiedys przyjdzie moda na grzeczne dziewczynki i grzecznych chlopcow.. jedynie na to ttrzeba czekac. teraz jest wyscig szczurow kto bedzie najbardziej zly i zdemoralizowany.
"przeciez starzy im ku*** nie mogą zabronić!!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-08, 16:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Prawda jest taka że jesteśmy pokoleniem końca świata po nas pozostanie tylko płacz i zgrzytanie zębami


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-10, 20:37 
marta111 napisał(a):
a slyszeliscie jak dzieciaki z 1 klasy pdst przeklinaja?

Ja słyszałem i to nieraz.Przypomina mi się moje dzieciństwo,w szkole za złe zachowanie można było oberwać po "łapkach"linijką lub mieć wytargane uszy.Obecnie z tego co słychać przygotwana jest ustawa,nawet o zakazie "klapsa"swemu dziecku-będzie to wykroczenie.Są słuszne racje że wiele dzieci jest maltretowanych,ale czy po wejściu tej ustawy,nasze dzieci będą grzeczniejsze?Jakie środki wychowawcze stosować?http://www.pardon.pl/artykul/5047/bedzie_calkowity_zakaz_bicia_dzieci_za_klapsa_-_kajdanki <tuaj o tej ustawie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-11, 10:25 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
Zwyczajny napisał(a):
w szkole za złe zachowanie można było oberwać po "łapkach"linijką lub mieć wytargane uszy.

dziś za takie coś to nauczyciel wylatuje ze szkoły...


Zwyczajny napisał(a):
zakazie "klapsa"swemu dziecku-będzie to wykroczenie.

tzw. wychowanie bezstresowe, tylko trzeba rozróżnić danie klapsa, a bicie dziecka, bo to zupełnie inne sprawy, swoich dzieci jeszcze nie mam i na razie nie chce mieć :diabel: :diabel: , ale naprawdę jak człowiek widzi czasem co dzieciaki z rodzicami wyprawiają to samemu by się dało takiemu na pupę, a jak widać po naszych starszych, i to co wyżej Zwyczajny napisał, dostali klapsa nawet w szkole i na ludzi wyszli :diabel: :diabel:
a teraz to dzieciakowi jak nie kupisz zabawki to może Cie postraszyć prokuratorem :-/ :-/ :-/

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-11, 18:12 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Są też inne ciekawe metody wychowawcze serwowane przez miłych panów we władzach...

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... WY/4539504

:diabel:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-11, 19:05 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
zysio napisał(a):
metody wychowawcze

fajne mi wychowywanie, zwykłe uciekanie od problemów, czy też udawanie, że problemu nie ma :-/

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-17, 21:55 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 09:30
Posty:30
Lokalizacja: Wrocław
Ja uważam, że takie problemy były zawsze tylko mniej się o nich mówiło. Teraz jest więcej źródeł masowych środków przekazów i dlatego jest o tym tak głośno ale zawsze był z kimś problem. Z tym klapsem to przesada bo sam pamiętam, że czasem jak dostałem "manto" to potem przemyślałem sprawę i doszłem do wniosku, że to jednak rodzic miał rację.
Wracając do tych osób to pewnie sami słyszeliście nie jeden raz jak to 13-latka zaszła w ciążę.
Wiem po moich rówieśniczkach, że im przynajmniej 80% z nich zależy na poznaniu chłopaka o 5 lat starszego, one mają po 16 a on musi mieć 20+, oglądają ich zdjęcia na lekcji i potem mówią coś w tym stylu " z tym to bym się przespała"... One nie czują wartości moralnych i to w tym wszystkim jest najgorsze

_________________
Wszystko to co mam,
wykradłem Bogu gdy spał
i tak zabierze mi więcej,
zatrzymując serce...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 23:09 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Kordianek94 napisał(a):
Z tym klapsem to przesada bo sam pamiętam, że czasem jak dostałem "manto" to potem przemyślałem sprawę i doszłem do wniosku, że to jednak rodzic miał rację.


no, a teraz podpieprzysz rodzica i rodzinka ma opiekę społeczną na głowie, z możliwością odebrania praw rodzicielskich za znęcanie się

że o konsekwencjach dla nauczyciela jak próbuje coś zrobić nie wspomnę

Aczkolwiek - powiem Ci że miny rodziców, którzy wierzą w idealizm swych dzieci, jak te coś przeskrobią poważniejszego - bezcenne. Wiem, widziałem naocznie, a nie z opowieści znam :-P

Kordianek94 napisał(a):
Wiem po moich rówieśniczkach, że im przynajmniej 80% z nich zależy na poznaniu chłopaka o 5 lat starszego, one mają po 16 a on musi mieć 20+, oglądają ich zdjęcia na lekcji i potem mówią coś w tym stylu " z tym to bym się przespała"... One nie czują wartości moralnych i to w tym wszystkim jest najgorsze


o, jam jest stary ;-) fajnie poczytać opinie osoby, która z nieco innej perspektywy na to patrzy

aczkolwiek spoglądając po byle dyskotekach nie sposób się z Tobą nie zgodzić

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-24, 10:47 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Ostatnio w szkole podstawowej! u moich dzieciakow pojawily sie narkotyki..

Pracuje w Radzie Rodzicow, jest nas 6 osob plus Dyrekcja i powiem Wam szczerze, ze jestem w szkou. Gimnazjum- jeszcze bym zrozumiala ale podstawowka? :-(

W zeszlym roku, wracajac do posta emy, zorganizowalismy OBOWIAZKOWE warsztaty dla rodzicow klas 5 i 6 naszej szkoly. Byly to spotkania z Policja, Psychologami etc. i dwugodzinne zajecia o zagrozeniach naszych dzieci wynikajacych z sieci.
Zaskoczylo mnie, ze prawie 70% rodzicow nie kontroluje czasu i tresci przegladanych przez swoje dzieciaki.
Przeciez sa na to dosc proste sposoby aby moc ograniczyc czas oraz tresci przegladane w sieci.

I slusznie zostalo rowniez zauwazone, ze bledem sa pytania do dzieci w stylu: a co to za kolega, podoba ci sie itp.. Dzieci, szczegolnie nastolatkowie nie lubia kontroli "starych" . Wiec nalezy je kontrolowac ale dyskretnie i reagowac dopiero jak cos nas bardzo niepokoi...
Ja praktykuje ten system od kilku lat u siebie w domu i jakos nie mam sprzeciwu z ich strony ale to chyba tez kwestia tego, aby wprowadzic zasady od samego poczatku.

Ale jak obserwuje kolezanki corki w szkole i na wycieczkach wyjazdowych to wlosy mi sie na glowie jeza- kosmetykow wiecej niz ja mam w toaletce, slownictwo czasami wola o pomste do nieba.
Takie mamy glupie, liberalne i bezstresowe czasy moi drodzy.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-25, 20:24 
Oczywiście jest to problem, ale czy takie zachowanie u starszych dziewczyn/kobiet już jest w porządku ? Pół nagie zdjęcia itp? Też nie. Problem przeklinania, hmmm zdarzyło mi się nie raz, że starsza kobieta wydzierała się na chodniku(przeklinała). Raz jak byłem z dziewczyną w parku to zaczepiła nas pani sprzedająca watę cukrową i ostrzegała o starszych babkach co udają że zbierają śmieci, zachodzą za ławkę i kradną torebki jak się jakieś pary razem "przytulają" -.- Raz ok. 50 letnia babka przy mnie próbowała ukraść kawę ze sklepu. Jak tu wytłumaczyć dziecku jak k.... dorośli tego nie rozumieją -.-
Polska mentalność -.-


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO