dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co się dzieje z.. dziećmi?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-16, 11:41 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Jestem przerażona. Przerażona tym, co dzieje się ze współczesnymi dziećmi.
Jako fan wszelkiego rodzaju for oraz portali społecznościowych 'obijam' się po różnych zakątkach internetu. I dobija mnie zjawisko, które ogarnęło praktycznie wszystkie strony - gorące nastolatki (i nie mówię o ludziach w moim wieku, tylko 10, 11 latkach)...

Portal poszkole.pl - oferuje opcję 'bitwa', wstawia się dwa zdjęci a użytkownicy oceniają które lepsze... Problem w tym, że wiele ze zdjęć to dzieci, w krótkich bluzeczkach, spódniczkach, albo ze sławnym 'dziubkiem' na ustach. Dobiły mnie szeczególnie bitwy pt. 'Która jest seksi?' rozgrywane między... 9 i 10 latką (!)

Epuls.pl - wystarczy wejść żeby wiedzieć o co mi chodzi. Portal opanowany przez 11-12-13 latki, które na siłę zdobywają komentarze i wpisy, ogłaszające że szukają gorącej laski 'max 14 i popisujące się wstawianiem kopulujących emotek :roll:

Fotka.pl - nie ma kogos kto nie słyszał.... Pozostawię bez komentarza...

Wszelkie fora dla nastolatków, nawet strona zapytaj.com.pl - pełne są postów w stylu 'czy przez żołądek zajdę w ciążę?' 'czy jeśli kochałam sie bez zabezpieczeń i okres spóźnia mi się 4 miesiąc, urósl mi brzuch i wymiotuję, to mogę być w ciązy?' 'czy jak mu powiedziałam na nk że go lofciam a on nie odpisał to też mnie lofcia?' albo złotych rad w stylu 'nie kochaj się analnie bez gumek bo plemniki moga przejść do pochwy z odbytu'...

Co się dzieje na tym świecie? to wszystko pogarsza sie z kazdym rokiem...
a ja w wieku 18 lat czuję się jak stara spróchniała baba, która jeszcze w gimnazjum bawiła się lalkami i nie 'lofciała' nikogo przez długi czas... :roll:


Ostatnio edytowano 2009-07-16, 11:45 przez ema, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 11:44 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
ema, co by tu rzec, fakt znany i nie ma sposobu na jego zmiane, a co motywuje??? rowiesnicy, chcec zaistnienia w jakikolwiek sposob, dowartosciowania, pokazania ze jest sie duzym, w rzeczywistosci bedac malym.

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 12:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-07-14, 01:18
Posty:7
Lokalizacja: Śląsk
Zgadzam się z tobą popisy chęć zaistnienia.Ale na boga pytam się gdzie są rodzice tych dzieci wszystko to kwestia wychowania i wpojenia zasad przez rodziców sama mam trójkę dzieci i nie wyobrażam se że moje dziewczyny rozbierają się w internecie.Trzeba dzieci uświadamiać te dzieci są zbywane i nie doceniane przez swoich rodziców jak nic tylko wina mamy i taty że ich dzieci tak się zachowują Pozdrawiam

_________________
:(
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 12:28 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
A może te dzieci są zostawione na łasce losu, są przecież tacy rodzicie, wielcy bogacze, co dla nich liczy się tylko $$ a dziecko pozostawione jest samo sobie, i jedynym przyjacielem dla niego jest komputer. Rozpatrywałam bym tutaj każdą stronę, bo z dzieckiem trzeba rozmawiać, trzeba nie tylko być dla niego rodzicem, ale i przyjacielem i dawać dobry przykład.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 13:40 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 12:21
Posty:21
Głupio mi się wypowiadać na ten temat, bo sama mam zaledwie 15 lat, ale może dzięki temu zobaczycie to trochę w innym świetle. Osobiście nie popieram zdjęć w przykrótkich koszulkach i z, jak to napisałaś ema, 'dziubkiem'. Moim zdaniem głównym powodem nadmiernej chęci stania się 'słodką dziunią' jest otoczenie, nadzieja na zainteresowanie z 'męskiej' strony, ale i okres dojrzewania. Więc okazywana przez rodziców miłość, opiekuńczość, zainteresowanie itp. nie koniecznie przyniosły by skutki.

_________________
'Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 13:50 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Bimba, ale jakim cudem 9latka może interesować się płcią przeciwną?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 14:03 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 12:21
Posty:21
Nie wiem.. Czasy się zmieniają ;p No, ale w jakim innym celu wrzuca zdjęcie z wyżej wymienionymi cechami wyglądu, jak nie po to, żeby rzucić się komuś w oczy.. Trochę dziwnie to brzmi. Ale może to nie była 9 czy 10-latka.. Ja powiem szczerze, nie widziałam takiego zdjęcia 9-cio letniej dziewczynki ;p

_________________
'Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 14:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-07-14, 01:18
Posty:7
Lokalizacja: Śląsk
No jak to gdyby rodzice bardziej się interesowali tym co robi ich córka w danej chwili bądz śledzili ich kroki w internecie to żadna dziewczynka w wieku 12 czy nawet w wieku 15 nie odważyła by się na takie zdjęcia
a szczerze to też jestem w szoku tą 9 cio latka w głowie się nie mieści ale to jest właśnie to brak kontroli i dawanie i pozwalanie i nie interesowanie się swoim dzieckiem widzi inne że są trendii i ona też chce jej życie to komp bo rodzice nie mają czasu

_________________
:(
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 14:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 12:21
Posty:21
No tak, ale nadmierna kontrola może wzbudzić w dziecku jakiegoś typu bunt. Kontakty rodzic-dziecko, mogą się posypać. Ja osobiście nie chciałabym, aby moja mam kontrolowała to co robię na internecie. Nie dlatego, że bałabym się, że zobaczy jakieś moje zdjęcie [to jej sama pokazuje ;p], ale dlatego, że po prostu by mnie to krępowało, jakby np. zobaczyła komentarz pod zdjęciem od jakiegoś mojego kolegi. Wówczas zaczęłyby się pytania, na które nie chciałabym odpowiadać, typu 'kim on jest?', 'a podoba Ci się?', 'to Twój chłopak?' itd.
Wydaję mi się, że niektórzy rodzice po prostu boją się na reakcje swojego dziecka, na to, że może poczuć, iż rodzic mu nie ufa, a mamie cyz tacie wcale by o to nie chodziło.

_________________
'Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 14:34 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
BimBa napisał(a):
Trochę dziwnie to brzmi. Ale może to nie była 9 czy 10-latka.. Ja powiem szczerze, nie widziałam takiego zdjęcia 9-cio letniej dziewczynki ;p


Pod zdjęciami są linki do ich profili, w którym był wpisany ich wiek ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO