dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-19, 00:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 12:43
Posty:10
Helou!!
A więc odpowiadając na pytanko
rouge napisał(a):
a jaki teraz masz ?
odpowiem mało zaskakująco, bo mam czarne ,ale miałam już rude, fioletowe, różowe, nieboeskie, nawet blond (ale bardziej żółty) , no..a teraz mam czarne i ładnie mi ;)
rouge napisał(a):
bo kocham swoje miasto
ja tez !
A ty z jakiego miasta ? Penie Kraków , Wrocław lub ewentualnie Gdańsk , bo co do Warszawy (,to mam dwojakie zdanie...) a innej opcji nie widzę jakoś :)
rouge napisał(a):
" nic co ludzkie, nie jest nam obce"
to też uważam za świetny tekst , a powiedział to ,a raczej napisał chyba Kochanowski w Trenach, tak jakoś mi się kojarzy z tym renesansem, ale pewna nie jestem choć dobry to teks!!
rouge napisał(a):
czekam niecierpliwie.
......
no niestety sytauacja bez zmian, ale w sumie co mogło się zmenić w przeciągu paru godzin siedzenia z małym w domu.Zdecydowanie nic! :-P :-P
Natty napisał(a):
Goshca a czemu byłaś z tamtym kretynem 3 lata ?

...... :-( nie wiem, nic innego mi nie przychodzi do głowy... Cały ten czas myślałam ,że go kocham i do końca życia z nim będę, ale to było jakieś mega bujanie w obłokach, teraz trochę realniej patrzę na sprawy ;-) tak mi się przynajmnie wydaje :-/ ale to pewnie dlatego,że nauczyłąm się aby
rouge napisał(a):
pilnować sie by 2 raz nie wejsc do tej samej rzeki


:roll: :roll: :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 12:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 14:13
Posty:6
I tak gadu gadu, i zaraz znów się umówisz.;)

Wiesz co, jeśli sama nie wiesz czego chcesz , to wyluzuj i rób to , na co masz ochotę w danej chwili.
Oczywiście później nie żałuj, ze dałaś ciała, a straciłaś kogoś ważnego, no ale życie jest jedno, i trzeba z niego korzystać.
Nikt tak naprawdę Ci nie doradzi właściwie, więc- żyj swoim życiem:)
Fa la la

_________________
Jak zarabiać na reklamach Google - sprawdź i zarabiaj w sieci!
Prawo pracy -druki,pisma,wyjaśnienia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 17:26 
goshca napisał(a):
rouge napisał/a:
bo kocham swoje miasto
ja tez !
A ty z jakiego miasta ? Penie Kraków , Wrocław lub ewentualnie Gdańsk , bo co do Warszawy (,to mam dwojakie zdanie...) a innej opcji nie widzę jakoś :)
Nie trafilaś, bo Leszno w Wielkopolsce


Cytuj:
no niestety sytauacja bez zmian, ale w sumie co mogło się zmenić w przeciągu paru godzin siedzenia z małym w domu.Zdecydowanie nic!
ale to od twojej postawy , zalezy czy cos sie zmieni i to czy to beda szybkie zmiany czy tez nie. juz od tej chwili warto to zmieniac

goshca napisał(a):
odpowiem mało zaskakująco, bo mam czarne ,ale miałam już rude, fioletowe, różowe, nieboeskie, nawet blond (ale bardziej żółty) , no..a teraz mam czarne i ładnie mi ;)
a nie ladniej by Ci bylo w koloroach teczy na głowie hehehehe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 22:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 12:43
Posty:10
Hejka krejzolki! Właśnie mija kolejny dzień mojego samotnego trybu i muszę przyznać ,że powoli się przyzwyczajam. mam porządek w domu jak nigdy :mrgreen: taki plusik sytuzcjii. Dzwonił do mnie i chce jutro pogadać, bo mówi że mu zależy. Takie małe wydarzenie, więc informuje. Nie wiem co z tej rozmowy wyniknie, ale na nic się nie nastawiam. Czuję się winna , szkoda mi go ,ale z drugiej strony nie chcę marnować mu życia skoro go okłamuję. Pozdrawiam was! Sorry za to przynudzanie, ale ponoć po to takie fora są ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 22:39 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Napisz, jak poszła rozmowa ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-20, 10:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 12:43
Posty:10
Witajcie! Okazało się ,że mój facet poszedł wczoraj na wódkę z przyjacielem naszym, który wiedział o mojej zdradzie od pewnie życzliwych osób , no i powiedział mu. Mój facet śpi teraz u mojej siostry w domu i ona powiedziała ,że jak wrócił to był w takim stanie ,że płakał i sam się bił po twarzy. Rano do mnie zadzwonił i powiedział ,że wie o wszystkim.. i ,że nie ma już o czym ze mną rozmawiać. Tak więc wyglądała nasz dzisiejsza rozmowa.. Nie ma już szans. Przykro mi potwornie, ale to moja pieprzona wina. :cry:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-20, 19:07 
Niestety " z tej mąki chleba nie upieczesz " :!: Chyba zostaje Tobie zakończyć ten zwiążek Bo twój facet już nie chce być w nim i chyba tylko zaczać wszystko od poczatku i pamietać by nie popełniać drugi raz tego samego błędu. Przykro mi bardzo iż tak wyszło. W sumie może dobrze się stało, bo obyło się beż przykrych słów , emocji , wyzwisk itp. Czas leczy rany i za jakis czas zobaczysz jak to się wszystko ułożyło.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-20, 22:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 12:43
Posty:10
Niespodziewany zwrot akcji dziewczęta! Przyjechał jednak ze ,mą pogadać. I powiedział ,że wie z kim go zdradzałam i że w ogóle wie, no , a ja... co zrobiłam!? Skłamałam ,że to nieprawda!!Że ludzie są nieżyczliwi skoro tak o mnie mówią, że ja w ogóle nie jestem winna rozpadowi tego związku i że jak chce to dam mu jeszcze jedną szansę,że ja sobie to przemyślę w nocy i jutro może jeszcze przyjechać. Taka jakaś zimna,kłaliwa suka się we mnie znów włączyła. Uzależniłam się od tego ... A on się zgodził, niby mnie obwiniał i oskarżał, ale widziałam ,że w duchu się ucieszył. Przytulił i pocałował naszego psa i przypomniał mi żebym dała jej wieczorem jeść.... Tak mi się znów głupio zrobiło.. On jest za dobry chyba dla mnie........... Buźka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-20, 23:12 
goshca napisał(a):
Taka jakaś zimna,kłaliwa suka się we mnie znów włączyła.
to tej suce daj w pysk i nie pozwol już JEJ wiecej by przejęła
goshca napisał(a):
że jak chce to dam mu jeszcze jedną szansę,
kontrolę :!: to raczej to On daje tobie druga szanszę bo cie KOCHA i widocznie zależy mu na tobie.
goshca napisał(a):
kłamałam ,że to nieprawda!!Że ludzie są nieżyczliwi skoro tak o mnie mówią, że ja w ogóle nie jestem winna rozpadowi tego związku
Ale po co zaprzeczać - dobra skłamałaś a jak za 9 miesięcy byłby efekt tego kłamstwa to co wtedy ? Przecież są testy na ojcostwo - to wtedy miałabyś przerąbane gorzej niż ruskim czołgu!!!! Powiedz mu cała prawdę i wytłumacz że to była taka reakcja i prosisz że
goshca napisał(a):
A on się zgodził, niby mnie obwiniał i oskarżał,
by Tobie wybaczył a przede wszystkim TY SAMA MUSISZ SOBIE WYBACZYĆ !!!! A jak miał zareagować ?? postaw się na jego miejscu - myslisz iż mu jest łatwo jak od kogoś innego się dowiaduje iż jego dziewczyna skacze w bok a jego dziewczyna nie ma w sobie tyle odwagi by się przyznać a jak dochodzi to rozmowy to bezczelnie kłamie ? może teraz bedzie miał do Ciebie mniej zaufania i bedzie trudniej - cóż sama sobie nawarzyłąs to wpiwo i musisz je wypić. Prawda w oczy kole.
goshca napisał(a):
Przytulił i pocałował naszego psa i przypomniał mi żebym dała jej wieczorem jeść.... Tak mi się znów głupio zrobiło.. On jest za dobry chyba dla mnie........... Buźka
To powinno dać tobie do myślenia ile Ty znaczysz dla niego a ile ON dla Ciebie. Zadaj sobie szczerze pytanie - czy jak znów będzie okazja by zdradzić to czy to zrobię ? życze Wam jak najlepiej z calego serca.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 00:54 
Czytam ten temat od początku i mimo że jestem jeszcze dzieckiem to mam na ten temat swoje zdanie...
Zauważ jak zaczęłaś... Od kłamstw i zaprzeczenia własnym poglądom, własnym przekonaniom, niby uważasz się za przeciwniczkę zdrady a jednak się jej dopuściłaś, jakby słowa nie szły w parze z myślą i tym co masz w sobie.
Mówisz o sobie że siedzi w tobie
goshca napisał(a):
Taka jakaś zimna,kłaliwa suka się we mnie znów włączyła.

ja bym jednak posuną się dalej bez żadnych umileń, ty uważasz że taka kobieta siedzi w tobie, ja zaś uważam że jesteś taką kobietą...
goshca napisał(a):
Skłamałam ,że to nieprawda!

I ty twierdzisz że go kochasz... mówiłaś że ten związek był "zarąbisty" a jednak teraz po pierwsze próbujesz go posklejać posługując się obłudą i kłamstwem...
Jak można na kłamstwie coś budować?!
goshca napisał(a):
Uzależniłam się od tego ...

To pora zacząć bolesny odwyk a nie krzywdzić wszystkich w koło... Krzywdzisz po pierwsze swoje dziecko które ma cie za przykład. Ja nie chciał bym mieć takiej matki...
Po drugie krzywdzisz jego.
goshca napisał(a):
Mój facet śpi teraz u mojej siostry w domu i ona powiedziała ,że jak wrócił to był w takim stanie ,że płakał i sam się bił po twarzy.

A po trzecie niszczysz innych...
Twoja siostra widzi jak on cierpi i najprawdopodobniej nic nie mówi o tobie ale to zapewne dlatego że jesteście rodziną, ale pewnego dnia i ona nie wytrzyma...
Dalej mówisz o tych ludziach "życzliwi" z taką pogardą jakby to była ich wina a ja widzę jedynie że mają za długie jęzory, jednak cała wina leży WYŁĄCZNIE PO TWOJEJ STRONIE...
goshca napisał(a):
On jest za dobry chyba dla mnie

zdecydowanie, ty go zdradziłaś a teraz wymagasz przeprosin phi...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO