dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: jak poznac ze facet klamie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-05-21, 13:46 
przepraszam waz za bledy ale niemam polskiej klawiatury cieszko jest mi znalesc, czasem tez pisze z dzieckim na rekach dlatego tez niektore wyrazy sa nie dokladne ,wiec opisze to jeszcze raz ...jestem z facetem 3 lata mamy dwojke dzieci mieszkamy razem .Calkiem nie dawno dowiedzilam sie ze on byl zemna na poczatku tylko dlatego bo niechcila byc sam w tym czasie kochal sie w swojej przyjaciolce ,puzniej wyjechach za granice bo zaszlam w cize i tam se zdal sprawe ze mnie kocha ,oczywiscie pisalismy do siebie itp...no i sie stalo ze zamieszkalismy razem za granica wszystko fajnie bylo do pukim nie przeczytalam jego archiwum dosyc dawno temu i do wiedzilam sie tego wszystkiego co mozna zrozumiec przez slowa cytat "chcialbym byc znia ale mam dziewczyne i dziecko"tlumacze tu ze chodzi tu oprzyjaciulke nie omnie a juz wtedy mi pisal ze mnie kocha itp...od tej pory mu nie wieze za kazdym razem jak wychodzi gdzies i niewiem gdzie to sie zastanawiam mam jakis lek w sobie wiele przeszlam i chcialabym chociasz teraz wiedziec jak poznac kiedy klamie. Dlogo by bylo pisac by wszystko wyjasnic


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak poznac ze facet klamie?
PostNapisane: 2010-05-21, 18:44 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wiesz, nie dam Ci rady jak poznać. Jednak pomyśl, co zyskujesz zakładając najgorszą wersję - że chłopak jest nieuczciwy? Nic. Nie wymagaj od niego bezgranicznej miłości, od początku wiedziałaś, że Kocha inną, z Tobą jest ze względu na dziecko. Ciesz się tym, że podjął obowiązek bycia ojcem, zmądrzał, Ty też mu nie jesteś obojętna, na początek to wystarczy. Gdyby chciał być z inną, nie wiązał by się ponownie z Tobą, prawda? Więc nie zamartwiaj się.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak poznac ze facet klamie?
PostNapisane: 2010-05-21, 19:09 
mozna tak nato spojzec,lecz to ne tak ze wiedzilam od poczatku bo tego nie wiedzilam dopiero sie dowiedzilam jak zaszlam w ciaze z drogim dzieckiem i nigdy mi nie odpowiedzaila z kim pisze tylko unikal odpowiedzi wiec z racji z tego ze w ciazy gormony buzoja to przeczytalam w archiwom musilabym calos opisac bo ja niewiem jak nato spojrzec pisalam cieszko opisac wszystko w skrocie potym jak mowi i sie zachowuje niemam wotpliwosci ale potym co przeczytlam tak ...wtym jest problem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-09-15, 15:40 
[quote="wiola"]jak mam dowiedziec sie pradwy czy chlopak mnie oszukuje??? ostatnio dostal wiadomosc na gg od laski ze idzie myjku i spac i ze moze isc z nim... on twierdzi ze nie zna tej osoby i ktos chce go zrobic w konia... ale zacznijmy od tego ze ta laske mial zapisana jako maciej...bardzo sie zdenerwowal jak mu to powiedzialam i ze mu nie wierze...jak sie spotkalismy to nawet o tym nie wspomnial... co mam robic ??? jestesmy ze soba dwa lata a od wrzesnia mieszkamy ze soba... pomocy[/quote]
szkoda mi ciebie ja terz byłam okłamywana i wiem jak się czujesz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak poznac ze facet klamie?
PostNapisane: 2010-09-19, 18:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-17, 15:01
Posty:19
Lokalizacja: KONIN
Ja bym go przetestował tym:

http://www.testyopinie.pl/test/142/test ... radza.html

I zobaczył co z tego wyjdzie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO